string(62) "Smarty error: unable to read resource: "../../languages/.conf""

Vasara kartu su AMES: kalbų mokymasis Lietuvoje ir egzotiškose šalyse (Žurnale „LAISVALAIKIS“ publikuotas straipsnis)


VASARA KARTU SU AMES: KALBŲ MOKYMAS LIETUVOJE IR EGZOTIŠKOSE ŠALYSE

Pradėti mokytis užsienio kalbos niekada nevėlu, - įsitikinę „American English School" (AMES) atstovai. Tik pirmiausia reikėtų nusistatyti tikslus. Norite užpildyti gramatikos spragas ar patobulinti šnekamosios kalbos įgūdžius? Išmokti specifinės srities terminijos? Ketinate dirbti užsienyje? Ruošiatės kelionei ar tiesiog ketinate studijuoti savo malonumui? Kad ir kokį tikslą turėtumėte, AMES pasiūlys mokymosi programą pagal individualius jūsų poreikius. Mokytis kalbų AMES kviečia Lietuvoje ir užsienyje.

Ieva MARTINAITIENĖ

Jau penkioliktus metus veikiančioje AMES kalbų mokykloje atsižvelgiama į kiekvieno konkretaus žmogaus kalbos mokymosi tikslus bei poreikius, jo žinių lygį, todėl siūlomos pačios įvairiausios kursų programos. Didžiausiuose Lietuvos miestuose įsikūrusiose AMES mokyklose mokoma anglų, prancūzų, vokiečių, ispanų, italų, rusų, kinų kalbų, o užsieniečiai mokomi lietuvių kalbos. AMES siūlo rinktis: bendrinės, dalykinės, profesinės kalbos kursus. Ruošiama abitūros, Kembridžo, TOEFL, IELTS egzaminams. Nuo 2008 m. birželio mėn. AMES mokymo centruose formuojamos naujos grupės.

Apsisprendusieji mokytis kalbos gali rinktis intensyvius anglų ir kitų kalbų kursus. Tai gera proga atnaujinti gramatikos žinias, patobulinti šnekamąją kalbą bei tarimą. Vienas svarbiausių intensyvių kursų mokymo principų - žinios pateikiamos maksimaliai glaustai ir koncentruotai.

Kalbų mokymas Lietuvoje

Jei jaučiate, kad silpnoji jūsų pusė - gramatikos spragos, AMES kalbų mokykloje galėsite užsiregistruoti į „Gramatikos kartojimo" kursus. Jie ypač naudingi vidurinių mokyklų ir gimnazijų moksleiviams, aukštųjų mokyklų studentams. O taip pat visiems, kurie šias žinias įgijo prieš daug metų ir norėtų jas prisiminti ir atnaujinti.

Norintiems įgyti ar patobulinti šnekamosios anglų kalbos įgūdžius, siūloma užsiregistruoti į „Šnekamosios kalbos" kursus. 4 ar 5 savaites trunkantys kursai skirti siekiantiems kuo greičiau pradėti bendrauti anglų kalba!

Planuojantiems atostogas užsienyje, siūloma 2 savaičių programa „Keliaujantiems". Kurso metu pagrindinis dėmesys skiriamas šnekamąjai kalbai, o taip pat žodynui ir žinioms, kurių reikia keliauti ar dirbti bei gyventi užsienyje.

AMES kalbų mokykloje:

  • Nemokamai tikrinamos užsienio kalbos žinios.
  • Naudojama naujausia mokomoji medžiaga.
  • Mokoma kalbėti laisvai ir taisyklingai.
  • Lavinami visi - kalbėjimo, rašymo, skaitymo - užsienio kalbos įgūdžiai.
  • Mokymo medžiaga pateikiama glaustai ir koncentruotai.
  • Išduodamas pažymėjimas apie įsisavintą užsienio kalbos lygį.
  • Užtikrinama profesionali aplinka ir dėstymas.

Įspūdingos ir turiningos kalbų kelionės

Ne taip senai kelionių žemėlapiuose atsirado nauja sąvoka - kalbų kelionės. Jų metu mokymosi malonumas derinamas su pažinimo ir poilsio teikiama nauda. Šiemet AMES kviečia mokytis ir kartu susipažinti su tolimais egzotiškais kraštais. Ar jau lankėtės juodajame žemyne? Šiemet rengiamos kalbų kelionės į Pietų Afrikos Respubliką ir jos sostinę Keiptauną - įspūdingą Indijos vandenyno skalaujamą miestą. Organizuojamos išvykos į Kiniją, Lotynų Ameriką - Argentiną, Kosta Riką, Kubą, Čilę, o taip pat Europos kultūros sostinę - Italiją.
Skaidrios ir šiltos jūros paplūdimiai, alyvmedžių giraitės, stačiais šlaitais ir giliais tarpekliais žavintys kalnai, civilizacijos nepaliestos salos, garsios istorinės lankytinos vietos jūsų atostogas padarys nepamirštamas.
Ispanijoje ir Lotynų Amerikos šalyse suteikiama galimybė mokytis viename mieste, o tęsti kalbos mokymąsi kituose miestuose, kartu kuo daugiau aplankyti ir susipažinti su pasirinkta šalimi. Taigi kalba tobulinama ne tik aktyviai bendraujant tarptautinėse kalbų mokyklose, bet ir tęsiant bendravimą per ekskursijas, renginius, vakarėlius.

Kursai vadovams

AMES generalinės direktorės pavaduotoja Renata Sabonienė atkreipia dėmesį į kalbų kursus vadovams. Per juos garantuojami geriausi rezultatai ir kokybė per trumpą laiką. Vadovams skirtuose kursuose mokomasi efektyviai vartoti dalykinę kalbą bei profesinę terminiją, dalyvaujant tarptautiniuose susitikimuose, derybose ir pristatymuose, bendraujant su klientais ir partneriais tiek formalioje, tiek neformalioje aplinkoje.
Vadovų kursuose dalyvavusi Vilija stebėjosi ir džiaugėsi: „Prisipažinsiu, pasirinkusi anglų kalbos kursus vadovams, nesitikėjau tokio intensyvaus ir profesionalaus mokymo. Grupėje buvome tryse, tad privalėjome aktyviai dalyvauti paskaitose. Beje, čia neleidžiama atsipalaiduoti net per pietų pertrauką: kartu su dėstytoju eidavome pietauti į mokyklos restoraną ir toliau bendraudavome angliškai, tik jau neformalioje aplinkoje. Nenuostabu, kad po dviejų savaičių dažnai įterpdavau angliškų žodžių dalykiniuose pokalbiuose lietuvių kalba."
Greitą užsienio kalbos tobulinimą užtikrina nuolatinis bendravimas užsienio kalba su dėstytojais, kolegomis, naujais pažįstamais. Mokymasis tęsiasi ir po paskaitų, lankantis pažintinėse ekskursijose, sporto renginiuose. Eglė džiaugėsi savo laimėjimais: „Intensyvūs kursai Londone pranoko mano lūkesčius. Pagaliau nebijau kalbėti! Dabar galiu nesivaržydama bendrauti angliškai ir turiu daugybę draugų visame pasaulyje!

Intensyvūs kalbų kursai suaugusiems Vilniuje

„Šnekamoji kalba" - intensyvūs kursai skirti visiems, norintiems greičiau pradėti bendrauti anglų kalba.
Trukmė - 5 savaitės (dienos metu), kaina - 529 Lt*
Trukmė - 4 savaitės (ryte arba vakare), kaina - 559 Lt*

„Gramatikos kartojimas" - intensyvūs gramatikos kursai tiems, kurių gramatinių žinių spragos trukdo sklandžiai reikšti mintis anglų kalba. Taip pat tinka besiruošiantiems laikyti įvairius anglų kalbos egzaminus. Per paskaitas taikomi efektyvūs mokymo metodai, derinant įvairius kalbos įgūdžius.
Trukmė - 2 savaitės, kaina - 259 Lt*

„Keliaujantiems" - kursai skirti visiems, planuojantiems atostogas užsienyje. Programa pritaikoma prie grupės dalyvių kalbos mokėjimo lygio ir poreikio. Pagrindinės kursų temos: kelionė lėktuvu, emigracijos tarnyba, viešbutis, pokalbiai telefonu, maistas, parduotuvės, darbas, susitikimai, draugai, įvairios problemos.
Trukmė - 4 savaitės, anglų kalbos kurso kaina - 459 Lt* (40 akademinių valandų)
Trukmė - 4 savaitės, ispanų, prancūzų, vokiečių, italų kalbų kursų kaina - 359 Lt* (32 akademinės valandos)

„Tarimo tobulinimas" - kursas skirtas anglų kalbos garsų ir intonacijos tobulinimui. Per paskaitas naudojama specialistų paruošta medžiaga ir audio įrašai.
Trukmė - 2 savaitės, kaina - 259 Lt*

* - intensyvių kursų kainai vasarą jau pritaikyta 20-25 proc. nuolaida.

Intensyvūs kalbų kursai suaugusiems tarptautinėse mokyklose Anglijoje, Airijoje, Maltoje, Ispanijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Italijoje, Pietų Afrikoje, Lotynų Amerikos šalyse, Kinijoje.
2 savaičių kursų kaina - nuo 3980 Lt

Siūlomos kursų programos: bendrinės, dalykinės kalbos, individualūs kursai, parengimas Kembridžo, IELTS, TOEFL ir kt. egzaminams. Kurso programa, gyvenimas šeimoje ir įdomi kultūrinė programa sąlygoja greitą ir efektyvų visų kalbos įgūdžių įsisavinimą.

 

Ames

Pagrindinis biuras

Naugarduko g. 4/12 
01309 VILNIUS 
Tel. (8~5) 2791011    
Mob. +370 610 30006
El. p. vilnius@ames.lt

Administracijos darbo laikas:
I - V nuo 08:30 - 18:00
VI - VII - nedirbame