Pasirinkite kalbą

Į ANGLŲ KALBOS KURSUS prisijungti galite bet kada, KIEKVIENĄ SAVAITĘ!


Kviečiame moksleivius ir suaugusius registruotis į pačias populiariausias programas AMES anglų kalbos akademijoje - anglų kalbos kursus. Nuolat renkamos naujos anglų kalbos grupės moksleiviams ir suaugusiems. Pasirinkite sau tinkamiausią laiką bei programą progresyviam užsienio kalbos žinių tobulinimui ir registruokitės. Laukiame Jūsų.

Moksleiviai anglų kalbos mūsų mokykloje mokosi darbo dienomis po pietų, o Vilniuje mažesnieji mokosi ir šeštadieniais pirmoje dienos pusėje. Vyresnių klasių moksleiviams rekomenduojame ir tarptautinių egzaminų PTE bei IELTS programas.
Platesnė informacija, tvarkaraščiai ir kainos

Suaugusieji anglų kalbos mokymus gali rinktis rytais arba vakarais, dienos metu intensyviose grupėse arba ruoštis tarptautiniams egzaminams PTE, IELTS bei verslo angų kalbos egzaminui LCCI.
Platesnė informacija, tvarkaraščiai ir kainos

Tiek moksleiviams, tiek ir suaugusiems esame parengę unikalią Dvigubo diplomo programą.

Kaip užsiregistruoti?

Galite atvykti į AMES anglų kalbos akademijos biurus didžiuosiuose Lietuvos miestuose arba užsiregistruoti internetu mūsų svetainėje. Prieš registruojantis į grupes prašome atlikti anglų kalbos žinių lygio nustatymo testą. Tai galite padaryti skiltyje Testai ir žinių lygiai arba AMES anglų kalbos mokyklose. Išsyk gausite tik Jums pagal žinių lygį sugeneruotą pasiūlymą, o AMES konsultantai susisieks su Jumis detalesniam Jūsų poreikių aptarimui. Jei turite klausimų ar pageidavimų - informuokite mus.

Laukiame Jūsų,
AMES anglų kalbos akademija

Mumis pasitiki

Daugiau nei 10 valstybinių įstaigų

Virš 30 stambių ir vidutinių Lietuvos įmonių

Ames

Pagrindinis biuras

Naugarduko g. 4/12 
01309 VILNIUS 
Tel. (8~5) 2791011    
Mob. +370 610 30006
El. p. vilnius@ames.lt

Administracijos darbo laikas:
I - V nuo 08:30 - 18:00
VI - VII - nedirbame