string(62) "Smarty error: unable to read resource: "../../languages/.conf""

Kuo ”American English School” ypatinga?


Kalbų mokymo ekspertai “American English School” jau šešiolika metų kviečia mokytis užsienio kalbų. Šiuo metu “American English School” atstovybės veikia visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose, kuriuose vienu metu mokosi per 4000 klausytojų. Anglų kalba dėstoma vaikų, moksleivių, jaunimo ir suaugusiųjų žmonių grupėms. Pagrindinis “American English School” veiklos principas – efektyviai bei kvalifikuotai mokyti užsienio kalbų ir teikti visokeriopą konsultaciją testavimo bei metodiniais klausimais. Taigi, jei ketinate pradėti mokytis kalbų ar tobulinti turimus įgūdžius, ar tiesiog domitės kalbų mokymu, kviečiame kreiptis į “American English School” atstovybę Kaune.

 

Kuo ”American English School” ypatinga?

Pirmiausia savo požiūriu į klausytoją, įsiklausymu į kiekvieno poreikius, kurie nuolat tiriami ir vertinami. Minimalaus dydžio grupės, nuoširdus dėmesys kiekvienam klausytojui, draugiška atmosfera – “American English School” privalumai, kaip, beje, ir tai, jog mokyklos padaliniai veikia įvairiose Lietuvos vietose pagal suderintas Europos Sąjungos specialistų siūlomas ir Lietuvos Švietimo ir mokslo ministerijos aprobuotas programas. Užsiėmimų metu komunikacinis kalbos mokymo metodas ypač efektyviai derinamas su kitais populiariais šiuolaikiniais metodais. Mokykloje dėsto Lietuvos ir užsienio kalbų specialistai, turintys magistro laipsnius. Mūsų dėstytojai nuolat kelia savo kvalifikaciją įvairiose stažuotėse bei dalyvauja konferencijose Lietuvoje ir užsienyje.

Kursai mažiems ir dideliems Lietuvoje ir svetur

“American English School” Kauno filiale veikia grupės vaikams (nuo 5-6 m.), moksleiviams is suaugusiems. Kurso programos suplanuotos, laikantis laipsniškumo ir atsižvelgiant į klausytojų amžių, charakterio ypatybes, aplinką bei poreikius. Net ir labai gausią užklasinę veiklą turintiems moksleiviams „American English School“ gali pasiūlyti patrauklų kursų tvarkaraštį: įvairios grupės darbo dienomis ir šeštadieniais vaikams bei abiturientams. Nuolat organizuojamos grupės ir patiems mažiausiems. Pritariame Skandinavijos šalių edukologams, kurie itin skatina užsienio kalbos mokymą jaunesniojo mokyklinio amžiaus vaikų grupėse: vaiko imlumas ankstyvajame mokykliniame amžiuje, pakreiptas teisinga linkme, duoda stulbinančius rezultatus. 11-12 klasių moksleiviams sudarytos specialios grupės pasiruošimui anglų kalbos valstybiniam egzaminui. Moksleiviai skatinami plėsti akiratį ir lavinti įvairius kalbinius įgūdžius.

Suaugusiems veikia įvairių lygių grupės, kuriose, kaip teigia mūsų klausytojai, išmokstama ne tik anglų kalbos, bet taip pat ir geriau pažinti save, savo artimuosius ir aplinką. Mokymasis tampa žaismingu, kasdienybę paįvairinančiu, malonumu. Įmonėms siūlome efektyvius kursus darbo vietoje patogiu laiku ir pagal specialiai parengtas programas.

“American English School” Kaune neapsiriboja vien tik kalbų mokymu Lietuvoje. Taip pat siūlome kalbų kursus bei vasaros stovyklas įvairiose pasaulio šalyse, siunčiame 15-18 metų moksleivius mokytis JAV bei kitų angliškai kalbančių šalių vidurinėse mokyklose. Konsultuojame organizacijas dėl angliškų užrašų bei pavadinimų.

Ruošimas tarptautiniams egzaminams

Išaugus susidomėjimui studijomis ir darbu užsienyje, “American English School” Kauno filiale nuolat siūlomi paruošiamieji kursai IELTS ir TOEFL, LCCI egzaminams laikyti. IELTS egzaminą laiko norintieji studijuoti, stažuotis, pastoviai apsigyventi Didžiojoje Britanijoje ir kitose Europos šalyse, o taip pat Kanadoje, Australijoje, N. Zelandijoje. Ypatingai užimtiems žmonėms šiems egzaminams ruoštis siūlome grupes ir šeštadieniais. TOEFL paruošiamasis kursas siūlomas ketinantiems studijuoti užsienio universitete, įsidarbinant ar vykstant į stažuotę. LCCI egzaminą laiko verslo srityje dirbantieji asmenys. Būtina pridurti, kad “American English School” – sertifikuotas LCCI egzamino centras Lietuvoje; dėstytojai yra išlaikę specializuotą egzaminą.

Atėjus naujiems mokslo metams, „American English School“ dovanoja esamiems bei būsimiems klausytojams naujų pasiūlymų įvairovę. Visų pirma, moksleivių, atsivedusių mokytis savo draugą ar draugę, lauks maloni staigmena – abu dovanų gaus vadovėlius. Norėdami pritarti šūkiui „Mokytis niekada nevėlu!“ kviečiame pagyvenusio amžiaus žmones prisijungti prie Senjorų grupių. Tai puiki proga solidaus amžiaus visuomenės grupei ne tik pagilinti kalbų žinias, bet kartu įvertinti savo galimybes bei iškelti sau naujus iššūkius. Tarp naujų pasiūlymų taip pat galite atrasti organizuojamus kalbų kursus būsimoms mamytėms, kurie, kaip tikimės, padės įprasminti mažylio laukimo periodą. O kad pasaulis taptų įvairesnis nuoširdžiai kviečiame vaikus bei suaugusius ne tik į anglų, bet ir į vokiečių, italų, ispanų bei prancūzų kalbų grupes.

Tobulėjimui ribų nėra, todėl sveikiname Jūsų norą tobulėti: patys tobulėdami ir keisdamiesi, keisime kitus, savo šalį ir pasaulį. Sveikiname esamus ir būsimus klausytojus su naujais mokslo metais ir laukiame visų:

“American English School” Kaune,
Laisvės al. 23-5, tel: 422 748; 422-102; 8685 66355
kaunas@ames.lt

Kauno diena

 

Ames

Pagrindinis biuras

Naugarduko g. 4/12 
01309 VILNIUS 
Tel. (8~5) 2791011    
Mob. +370 610 30006
El. p. vilnius@ames.lt

Administracijos darbo laikas:
I - V nuo 08:30 - 18:00
VI - VII - nedirbame