Pasirinkite kalbą

Anglų kalba per 30 dienų


Akivaizdi anglų kalbos žinių pažanga per 30 dienų. Itin intensyvus kursas už super kainą. Pasitikrink žinių lygį ir gauk AMES DOVANĄ!

Po švenčių maratono būtina laikytis dietos. Bet dar svarbiau – laikytis pažadų. Jei Naujaisiais pasižadėjai išmokti anglų, italų, ispanų, prancūzų kalbą, laikykis šio pasiryžimo bent 30 dienų ir tau pavyks. Tai tikrai įmanoma. Mokydamasis kasdien nustebsi, kaip greitai ir efektyviai galima įvaldyti kalbą. Kad tai veikia, įsitikinsi pasižiūrėjęs video "Try something new for 30 days".

Šventės baigėsi, akcijos tęsiasi: 30 dienų intensyvus anglų kalbos kursas Vilniuje – tik 499 Lt. Kituose miestuose kainos dar žemesnės.

Kursų pradžia – jau pirmąją vasario mėn. savaitę. Renkamos visų anglų kalbos žinių lygių grupės, tad nesvarbu, ar esi pradedantysis, ar jau įgudęs anglų kalbos vartotojas, turėsi puikią galimybę vos per 30 dienų patobulinti savo žinias.

Anglų kalbos kursų tvarkaraštį rasi čia. Vietų skaičius grupėse ribotas, tad paskubėk registruotis.

Grupės sudaromos pagal anglų kalbos žinių lygį. Nežinai savojo? Atlik nemokamą žinių lygio nustatymo testą mūsų interneto svetainėje ir gauk dovaną!

Pasibaigus šventėms dovanos nesibaigia! Visiems, užpildžiusiems nemokamą anglų kalbos žinių lygio nustatymo testą, dovanosime kvietimą į tarptautinę parodą „Mokymasis. Studijos. Karjera 2012“ vasario 2 – 4 d. arba vardinius AMES suvenyrus (dovanų rinkinukai, vadovėliai, norintiems pasirengti IELTS tarptautiniam egzaminui).

Dovanas reikia atsiimti iki 2012 02 05 d. AMES biure Vilniuje. Dovanų kiekis ribotas.

AMES kalbų mokymo ekspertai primena: mokykis kalbą Lietuvoje, tobulink ją užsienyje. Jei vis dar esi moksleivis, išbandyk naują ir smagų mokymosi būdą - kalbų stovyklas, kurių metu patobulinsi užsienio kalbos žinias, susipažinsi su naujais draugais iš viso pasaulio bei smagiai praleisi laiką! O jei mokyklos skambutis jau aidi tik prisiminimuose - mokytis niekad nevėlu. Rinkis kalbų keliones: mokykis toje šalyje, kur pasirinkta kalba yra valstybinė, keliauk, pažink, bendrauk su vietiniais ir gyvenk tipiškose britiškose, vokiškose, prancūziškose šeimose!

Naujiena neturintiems laiko lankyti kursus - AMES nuotolinio mokymosi programa! Modernu, paprasta ir efektyvu: namuose ar darbe, kavinėje ar autobuse - visur, kur tik yra internetas, visada, kai tik yra laiko! AMES dėstytojų konsultacijos - nemokamai! Net 4 planai, iš kurių tikrai išsirinksi sau tinkamiausią. Kaina mėnesiui - nuo 29 Lt.

AMES kalbų mokymo ekspertai

Mumis pasitiki

Daugiau nei 10 valstybinių įstaigų

Virš 30 stambių ir vidutinių Lietuvos įmonių

Ames

Pagrindinis biuras

Naugarduko g. 4/12 
01309 VILNIUS 
Tel. (8~5) 2791011    
Mob. +370 610 30006
El. p. vilnius@ames.lt

Administracijos darbo laikas:
I - V nuo 08:30 - 18:00
VI - VII - nedirbame