Pasirinkite kalbą
Apie IELTS (angl. The International English Language Testing System) egzaminą

Populiariausią pasaulyje tarptautinį anglų kalbos egzaminą IELTS kasmet laiko daugiau nei 3 milijonai žmonių. Lietuvoje IELTS egzaminą vykdo  Britų taryba.

IELTS egzaminas padės įvertinti visus jūsų anglų kalbos įgūdžius – skaitymą, rašymą, klausymą ir kalbėjimą. Jūs sužinosite, ar pakankamai gerai mokate anglų kalbą, kad galėtumėte ja naudotis moksle, darbe, laisvalaikiu, gyvendami užsienyje.

Egzamino užduotis rengia anglų kalbos ekspertai iš viso pasaulio. Egzaminas yra pelnęs tarptautinį pripažinimą, jį pripažįsta daugiau nei 10 000 pasaulio organizacijų: mokyklos, universitetai, įmonės, migracijos institucijos ir profesinės organizacijos.

IELTS egzaminas ypatingas tuo, kad jūsų anglų kalbos įgūdžiai tikrinami jums tiesiogiai kalbantis su pašnekovu (angl. face-to-face). Tai yra veiksmingiausias ir natūraliausias būdas patikrinti jūsų kalbėjimo gebėjimus. Priklausomai nuo to, į kurią organizaciją ketinate kreiptis ir kokių turite ateities planų, jūs galite pasirinkti, kurį egzaminą laikysite: IELTS akademinį arba IELTS bendrinį. Daugiau informacijos apie egzaminą rasite čia.

IELTS egzaminas Lietuvoje yra pripažįstamas ir įskaitomas vietoj anglų kalbos brandos egzamino.

Išlaikius IELTS (B1, B2) lygio egzaminą, balai konvertuojami į valstybinio brandos egzamino balus atitinkama tvarka: IELTS įvertinimas nuo 4.0-6.5 balų konvertuojamas į valstybinio brandos egzamino įvertinimo atitikmenį nuo 16-96 balų. Išlaikiusiems IELTS (C1) lygio egzaminą nuo 7.0-9.0 balų, stojimo metu užskaitomas įvertinimas - 100 balų vietoje valstybinio anglų kalbos brandos egzamino.

Daugiau informacijos apie tarptautinio egzamino įvertinimų įskaitymo ir atitikmenų įvertinimams nustatymo tvarkos rasite 2016 03 17 Nr. V-227 įsakymo pakeitimo redakcijoje dėl 2 metų apribojimo atšaukimo pretenduojantiems į valstybės finansuojamas vietas aukštosiose mokyklose. Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos ĮSAKYMAS.

Pasiruošimas IELTS egzaminui, kurso trukmė - 60 akad. val. lemia ženkliai didesnę praktinę naudą

Šis parengiamasis AMES kursas skirtas žmonėms, norintiems išlaikyti IELTS egzaminą ir vykti studijuoti ar dirbti į užsienį. Tarptautinį IELTS  pažymėjimą pripažįsta ne tik Europos, bet ir Australijos, Naujosios Zelandijos, Kanados ir JAV mokymo įstaigos bei įvairios organizacijos.

Norint sėkmingai išlaikyti IELTS egzaminą, nepakanka vien gerų anglų kalbos žinių. Rezultatus lemia ir gebėjimas suprasti egzamino reikalavimus, užduočių formulavimo principus bei vertinimo sistemą. Patyrę AMES akademijos dėstytojai padės nuosekliai pasiruošti egzaminui – užsiėmimų metu lavinsime bendrinės anglų kalbos žinias bei stiprinsime įgūdžius, kuriuos tikrina IELTS egzaminas.

Kurso metu gaunamos naudos:

  • Supažindiname su egzamino reikalavimais, vertinimo kriterijais, užduočių tipais ir efektyviausiais jų atlikimo būdais. Detaliai išanalizuojame visas IELTS užduotis ir atliekame jas praktiškai.
  • Atliekame realaus egzamino imitavimą, įvertinant rašymo, kalbėjimo, klausymo ir skaitymo užduočių atlikimą gyvai pagal nustatytą laiką ir strategijas.
  • Laviname visus egzamine tikrinamus anglų kalbos įgūdžius: klausymą, skaitymą, rašymą ir kalbėjimą. Mokytojas nuolat pataria, konsultuoja ir rekomenduoja. Gaunate atsakymus į visus kylančius klausimus.
  • Plečiame ir turtiname žodyną, nes IELTS egzaminas yra labiau orientuotas į akademinę kalbą, reikalingą studijoms ir darbui.
  • Mokome analizuoti statistinius duomenis, apibūdinti procesus bei rašyti įvairių tipų tekstus.
  • Skiriame individualiam darbui skirtas skaitymo, klausymo ir rašymo užduotis, apie 30-60 akad. val. papildomam praktiniam egzamino pasiruošimui.
  • Kurso pabaigoje laikomas bandomasis egzaminas, kuris leidžia patirti egzamino atmosferą bei padeda atkreipti dėmesį į galimas klaidas.

Parengiamojo IELTS kurso trukmė – 60 kontaktinių akad. valandų su kvalifikuotu dėstytoju ir 30-60 akad. valandų tenka skirti praktinėms savarankiškoms užduotims. Užsiėmimai vyksta vieną, du arba tris kartus per savaitę.
Jei netinka grupės užsiėmimų laikas, siūlome ruoštis IELTS egzaminui individualiai.

IELTS egzamino datos, laikas ir kaina. Registracija IELTS egzaminui

IELTS egzaminas Lietuvoje vyksta maždaug du kartus per mėnesį. Egzaminus galite laikyti Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Oficiali registracija vyksta 5 sav. iki egzamino datos, bet kartais galima užsiregistruoti ir gerokai vėliau, jeigu yra vietų. Artimiausių egzaminų datos skelbiamos registracijos sistemoje https://www.britishcouncil.lt/exam/ielts.

Egzamino kalbėjimo bei rašymo dalys vyksta tą pačią dieną, t.y. jeigu skelbiama egzamino data yra šeštadienį, kalbėjimas įvyks taip pat šeštadienį. Apie tikslų kiekvienos dalies laiką, būsite informuoti asmeniniu el. laišku savaitę prieš egzaminą.

IELTS egzamino rezultatai (angl. Test Report Form)

Išlaikiusieji egzaminą, IELTS sertifikatą gali atsiimti jau po 13-os dienų.

Norėdami išsiųsti savo rezultatų kopiją institucijai, galite nemokamai įrašyti iki 5-ių adresatų registracijos metu. Vėliau, kiekvienas sertifikato siuntimas/adresatas yra apmokestintas ir oficialiai gali būti siunčiamas tik iš egzaminavimo centro. Sertifikatų kopijos institucijoms suteikiamos du metus po egzamino laikymo datos.

Po AMES parengiamojo kurso, IELTS egzamino rezultatų vidurkis - 7,1 balo!

Kasmet fiksuojame AMES parengiamojo kurso lankytojų egzaminų rezultatus. AMES kursų lankytojų, laikiusių IELTS egzaminą rezultatų vidurkis - 7,1 balo!

IELTS ir bendros Europos sistemos palyginimas / Comparing IELTS and the Common European Framework

Siūlydami aktualias temas, laviname moksleivių mąstymą, didiname jų pasitikėjimą savimi.

Laviname kalbėjimo, klausymo, skaitymo ir rašymo įgūdžius.

Pažangios metodikos bei geriausių pasaulio leidyklų vadovėliai.

Draugiška ir darbinga užsiėmimų atmosfera.

Mumis pasitiki

Daugiau nei 10 valstybinių įstaigų

Virš 30 stambių ir vidutinių Lietuvos įmonių

Ames

Pagrindinis biuras

Naugarduko g. 4/12 
01309 VILNIUS 
Tel. (8~5) 2791011    
Mob. +370 610 30006
El. p. vilnius@ames.lt

Administracijos darbo laikas:
I - V nuo 08:30 - 18:00
VI - VII - nedirbame