Meniu
Prekių krepšelis

Prancūzų kalbos kursai

Prancūzų kalbos kursai

PRANCŪZIJOJE.  

Ši šalis, garsėjanti savo turtinga istorija, menais, architektūra bei gamtos grožiu, visais laikais viliojo skirtingų profesijų atstovus. Vykti į Prancūziją tobulinti tiek dalykinės kalbos, tiek ir profesinių įgūdžių jus kviečia ir AMES akademija. 

 

Prancūzai yra puikūs diplomatai, čia dirba garsūs verslo pasaulio atstovai bei politikai. Atvykę į šią šalį galėsite mokytis ne tik prancūzų kalbos, bet ir diplomatijos bei prancūzams būdingų manierų. 

 

BELGIJOJE.  

Daugelis šią šalį laiko politiniu, ekonominiu bei kultūriniu Europos centru. Čia gimsta svarbios tarptautinių santykių idėjos, mezgasi esminiai politikos bei verslo santykiai, ugdomi ateities lyderiai, keliama vadovų bei specialistų kvalifikacija.  

 

AMES akademijos,  kalbų mokymo ekspertų, rekomenduojama mokykla Belgijoje gali jums padėti  pasiekti 3 mėn. mokymosi rezultatą tik per 1 savaitę!  

 

Gyvendami rezidencijoje esančioje šalia mokyklos, sutaupysite daug laiko. Ji skirti galėsite mokslams ir šalies pažinimui. Užsiėmimų metu laiką leisite išskirtinai profesinėje bendruomenėje. 

Tvarkaraščiai ir kainos

Šioje kategorijoje prekių nėra.