Pasirinkite kalbą

Kaip MES konsultuojame? Susitikime ONLINE.

PREMIUM PASLAUGA

 

 • 60 min. konsultacija (galimybė ONLINE) VISAI ŠEIMAI su ASMENINIU STUDIJŲ PATARĖJU (su vienintele, sertifikuota Britų Tarybos Education UK konsultante Egle Kesyliene ar kvalifikuotu AMES ekspertu).
 • Atliekame GALIMYBIŲ STUDIJĄ, pagal pasirinktą šalį, studijų kryptį bei akademinius poreikius.
 • KONSULTUOJAME NUOLAT prieš priimant sprendimus dėl studijų paraiškos. (Galimybė - ONLINE).
 • Ruošiame paraišką į LABIAUSIAI JŪSŲ VAIKUI TINKANČIAS MOKYMO ĮSTAIGAS.
 • Sudarome paraiškos teikimo studijoms – kalendorinį planą.
 • AMES užsienio ekspertas redaguoja MOTYVACINĮ laišką, min 3 redakcijos.
 • Redaguojame REKOMENDACINIUS laiškus pagal poreikį.
 • IŠSAMIAI patikriname anglų kalbos žinių lygį raštu ir žodžiu.
 • Konsultuojame dėl tarptautinių egzaminų pasirinkimo, pasiruošimo ir laikymo.
 • Nuolat prižiūrime ir valdome stojimo paraišką.
 • Teikiame rekomendacijas ruošiant PORTFOLIO (esant poreikiui), stojantiems į menų, architektūros specialybes.
 • Pasitelkiame tarptautinių ekspertų komandą, organizuojant kvalifikuotą pasiruošimą papildomiems egzaminams į Kembridžo, Oksfordo universitetus (TSA, HAT, ELAT), medicinos (BMAT), teisės (CLT, LNAT), matematikos (MAT, STEP) specialybes.
 • Padedame paruošti dokumentus paskolai gauti.
 • Konsultuojame nuolat, iki įgyvendiname būsimo studento priėmimo į universitetą projektą. (Galimybė ONLINE).

PAPILDOMOS PASLAUGOS

 • Ruošiame IELTS tarptautiniam egzaminui

 • Organizuojame SAT/ACT parengiamuosius kursus online

 • Redaguojame motyvacinius laiškus

 • Redaguojame rekomendacinius laiškus.

 • Organizuojame mokymus dėl Portfolio sudarymo menų studijoms.

 • Organizuojame mokymus ruošiantis Interviu su universitetu.

 • Organizuojame mokymus papildomiems egzaminams į Kembridžo, Oksfordo universitetus (TSA, HAT, ELAT), medicinos (BMAT), teisės (CLT, LNAT), matematikos (MAT, STEP) specialybes.

Registruokitės asmeninei konsultacijai nuotoliniu būdu.

Konsultuojame visuose Lietuvos miestuose. Derink susitikimą nuotoliniu būdu tel. (8-5) 279 1011, mob. tel. +370 685 52882, el. p. studytheworld@ames.lt

Konsultuokis su AMES studijų užsienyje ekspertais nuotoliniu būdu.

Atsiliepimai

Tautvydas Škikūnas, Newcastle university studentas

"Tingiai mano sielai, studijų paraiškos užsienyje pildymas buvo it šaltas dušas. Milžiniškas kiekis informacijos lėtai virškinosi, o kone didžiausias iššūkis - motyvacinis laiškas, privertė kūrybiškai pažvelgti į savo patirtį bei tikslus. Rašymas užtruko ilgai, mat tai man buvo nauja ir neregėta patirtis. Pagrindinė išmokta pamoka - neverta atidėlioti paraiškos pildymo paskutinei savaitei, ar net mėnesiui. Džiaugiuosi, jog sulaukiau AMES pagalbos šio komplikuoto proceso metu. Nuoširdžiai tikiu, kad, ši parama padidino mano šansus įstoti į norimą universitetą."

Ugnius Igaris, King`s College London studentas

Pildydamas aplikacijas studijoms užsienyje susidūriau su daugeliu sunkumų - motyvacinių laiškų rašymas, universitetų, programų pasirinkimas, finansavimas, ir daugeliu kitų. Kiekvienam šių pavyzdžių reikėjo didelio pasiruošimo ir daug pastangų, kad įstojimo tikimybė būtų kuo didesnė. Tiesa, daugelį šių dalykų būčiau galėjęs padaryti pats, tačiau su Ames konsultacijų pagalba sužinojau svarbių ir aktualių faktų, apie kuriuos net nebūčiau pagalvojęs - būtent dėl šios ir daugelio kitų priežasčių man jos atrodo labai naudingos.

Pavyzdžiui, kai sužinojau egzamino rezultatus, supratau, kad negalėsiu studijuoti tame universitete, kuriame norėjau, tačiau sertifikuota Britų Tarybos Education UK konsultantė Eglė Kesylienė man patarė susisiekti su universitetu, paaiškino, kad tai yra visiškai normali praktika, nors jis ir neatlieka clearing. Būtent dėl šios priežasties aš nors ir ne visai sėkmingai, bet susisiekiau su universiteto admissions officer, bandžiau ją įtikinti, kad esu vertas studijuoti tame universitete, taigi didinau šansus ištaisyti savo situaciją ir ten studijuoti. Be šios daugeliui nutylėtos praktikos, nebūčiau ėmesis jokių veiksmų, o būčiau tiesiog nuleidęs rankas ir pasidavęs. Tai vienas iš daugelio pavyzdžių, kaip Ames konsultantų žinios padeda stojant į universitetus - tau tampa pasiekiama informacija, kurios tu niekur negausi, o galbūt ir nežinai, kad ji egzistuoja.

Liucija, prestižinio Caterham koledžo Didžiojoje Britanijoje absolventė bei studentė Anglijoje

Konsultacija buvo tikrai labai naudinga, labai padėjo apsispręsti. Diskutavome apie labai daug dalykų su p. Marie-Louise, bet svarbiausia man buvo jos nuomonė apie psichologijos ir matematikos kursą. <...>
Taigi, apibendrinus, aš labai labai labai džiaugiuosi, kad nesudvejojau ir susisiekiau su p. Marie-Louise, nes kosultacija buvo labai informatyvi, o taip pat ir maloni, nes p. Marie-Louise yra labai šiltas žmogus. <...> Konsultacijos santrauka taip pat labai naudinga. Visi man rūpintys klausimai ten yra labai aiškiai ir plačiai atsakyti ir dar su kaupu.
Labai Jums ačiū, kad suorganizavot man šią konsultaciją.

Nedas Matulionis, the College of Wooster (JAV) studentas

Nedo mamos atsiliepimas: Noriu Jums padėkoti, kad padėjote Nedui stojant į JAV mokytis. Labai Jums ačiū ir už pamokas Jūsų mokykloje, ir už konsultantės Shirley kontaktus. Ji padėjo mums visokeriopai: labai profesionali konsultantė, o tuo pačiu - nuostabus zmogus. Su ja Nedas tikrai ir toliau palaikys ryšius. Labai džiaugiamės rezultatu, kad Nedas taip sėkmingai įstojo į puikų koledžą, gavo gerą stipendiją. Be to, tikriausiai žais koledžo komandoje, nes su treneriu kontaktuoja ir ruošiasi sezonui. Labai didelis Jums ačiū už viską, linkiu Jums sėkmės Jūsų darbuose.

Mumis pasitiki

Daugiau nei 10 valstybinių įstaigų

Virš 30 stambių ir vidutinių Lietuvos įmonių

Ames

Pagrindinis biuras

Naugarduko g. 4/12 
01309 VILNIUS 
Tel. (8~5) 2791011    
Mob. +370 610 30006
El. p. vilnius@ames.lt

Administracijos darbo laikas:
I - V nuo 08:30 - 18:00
VI - VII - nedirbame