Pasirinkite kalbą

Anglų kalbos kursai įvairių
sričių specialistams Lietuvoje

Anglų kalbos kursai teisininkams, dėstytojams, IT specialistams, medikams, finansininkams,
turizmo sektoriaus specialistams ir jūrininkams. Kurso trukmė – 40, 60 ar 120 akademinių valandų.
Užsiėmimai vyksta jūsų pasirinktu intensyvumu ir laiku. Rekomenduojama pamokos trukmė -
ne mažesnė nei 2 akademinės valandos. 


Kiek trunka kursas?
40, 60, 80, 120 akad. val.
Koks žinių lygis?
Atlik testą!

Galima mokytis nedidelėse grupėse arba individualiai.

Mokymus pritaikysime prie jūsų įmonės veiklos ir poreikių.
Mokymus pritaikysime prie jūsų įmonės veiklos ir poreikių. Kursų pradžią ir tvarkaraštį derinsime su jumis. Kursų pabaigoje pateiksime išsamią ataskaitą apie darbuotojų žinias, lankomumą bei pasiektą pažangą. Jeigu jūsų organizacijoje susirinks keletas grupių, suteiksime papildomą nuolaidą. Geriausio kainos pasiūlymo teiraukitės mūsų biuruose.
Teisininkams, IT specialistams, medikams, finansininkams, turizmo sektoriaus specialistams, jūrininkams

Anglų kalbos kursai TEISININKAMS

Šis kursas suteiks tvirtus teisinio bendravimo anglų kalba pagrindus, juos galėsite praktiškai pritaikyti įvairiose profesinėse situacijose. Kursų metu gilinsimės į dalykinę anglų kalbą temomis: teisinė sistema, sutartis, teisinė pagalbė, partnerysė, įmonių teisė ir kt. Ypatingą dėmesį skirsime įvairioms situacijoms, kurios nutinka bendradarbiaujant su užsienio įmonėmis ir partneriais. Nagrinėsime teisinių dokumentų rengimą anglų kalba.

Baigę šį kursą galėsite profesionaliai ir argumentuotai pateikti nuomonės skirtumus anglų kalba, lengviau suprasite anglų kalba parašytų teisinių dokumentų turinį, greičiau išskirsite reikalingą informaciją anglų kalba vykstančiuose teisiniuose debatuose, derybose ar svarbiuose tarptautiniuose susitikimuose.

Anglų kalbos kursai IT SPECIALISTAMS

Esate IT studentas ar IT specialistas? Tuomet tai kursas jums. Kurso temos apima platų spektrą: informacines ryšių technologijas, įskaitant tekstų apdorojimo programas, finansų programinės įrangos ir duomenų bazių priežūrą, multimedijų programas, web dizainą, interneto saugumo ir kitus klausimus. Užsiėmimų metu ne tik plėsite profesinį žodyną, bet ir tobulinsite anglų kalbos komunikacinius įgūdžius. Tai palengvins bendravimą su kitais IT specialistais ir užsakovais, padės geriau suvokti bei pasinaudoti pasauline patirtimi ir žiniomis.

Anglų kalbos kursai MEDIKAMS

Šis AMES kursas skirtas gydytojams, slaugytojams, farmacininkams ir kitiems sveikatos apsaugos srityje dirbantiems žmonėms. Kurso temos apima platų spektrą: anatomiją, sveikatą, ligas, farmokologiją, sveikatos priežiūros sistemą, ligonines, privačią medicinos praktiką ir kt.

Užsiėmimų metu susipažinsite su medicinos terminais, mokysitės juos taikyti praktikoje. Ugdysite bendravimo anglų kalba su pacientais ir kolegomis įgūdžius, ypatingą dėmesį skirsite tarčiai: patyręs dėstytojas pamokys taisyklingo intonavimo ir akcento.

Anglų kalbos kursai FINANSININKAMS

Dirbate finansų srityje ir norite pagilinti anglų kalbos žinias, reikalingas  sudėtingesnio lygmens finansų apskaitoje? Kurso metu ne tik plėsime finansinių sąvokų žodyną, bet ir gilinsimės į šias aktualias temas: individualių įmonių bei įmonių grupių finansų apskaita, pinigų srautų ataskaitos,  biudžeto sudarymas, akcijų biržos vertinimas, nekilnojamojo turto vertinimas, optimaliausių finansinių sprendimų priėmimas.

Baigę kursą, jūs ne tik įtvirtinsite savo žinias apie finansų apskaitą anglų kalba, bet ir galėsite parengti bei vertinti anglų kalba individualių įmonių, įmonių ar įmonių grupių, akcinių bendrovių, pelno nesiekiančių organizacijų bei partnerystės finansų apskaitą.

Anglų kalbos kursai TURIZMO SEKTORIAUS SPECIALISTAMS

Turizmas – tokia dinamiška ir spalvinga veiklos sritis! Šis kursas ne tik padės jums lengviau spręsti kasdienes darbo situacijas anglų kalba, bet ir kilti karjeros laiptais. Kurso metu gilinsimės į pagrindinius turizmo veiklos principus anglų kalba, analizuosime turizmo darbuotojų vaidmenį skirtingose darbinėse situacijose. Baigę kursą galėsite sėkmingai bendrauti su klientais anglų kalba, kokybiškai pristatyti savo paslaugas užsienyje bei plėsti tarptautinį bendradarbiavimą.

Anglų kalbos kursai JŪRININKAMS

Anglų kalbą drąsiai galima vadinti oficialia jūrininkų kalba. Specialiai jūrininkams parengtas AMES kursas bus naudingas visiems laivavedybos ir jūrininkystės specialistams – tiek dirbantiems laivuose, tiek tiems, kurių postas yra krante.

Šis jūrininkams skirtas anglų kalbos kursas suteiks tvirtus profesinio bendravimo anglų kalba pagrindus, kuriuos  galėsite praktiškai pritaikyti įvairiose profesinėse situacijose. Gilinsimės į tokias temas kaip laivų ir įgulų formavimas, jūrininkų įstatyminė bazė, jūrininkystės terminai, dažniausiai vartojamos frazės. Baigę šį kursą, turėsite tvirtus kalbėjimo įgūdžius profesinėmis temomis, mokėsite anglų kalba pildyti laivo dokumentaciją, gebėsite perduoti ir priimti pranešimus anglų kalba, rašyti profesinius laiškus. Įgytos žinios padės jums sėkmingai dirbti tarptautiniu mastu.

Mumis pasitiki

Daugiau nei 10 valstybinių įstaigų

Virš 30 stambių ir vidutinių Lietuvos įmonių

Ames

Pagrindinis biuras

Naugarduko g. 4/12 
01309 VILNIUS 
Tel. (8~5) 2791011    
Mob. +370 610 30006
El. p. vilnius@ames.lt

Administracijos darbo laikas:
I - V nuo 08:30 - 18:00
VI - VII - nedirbame