Pasirinkite kalbą

Studijos ITALIJOJE

Studijos Italijoje anglų kalba

Į Italiją studentus semtis tarptautinės patirties vilioja įvairios priežastys:

Galimybė išmokti italų kalbą natūralioje aplinkoje. Italų kalba - tai mokslo, meno, mados ir jausmo kalba. Tai išskirtinumas šalia pasaulyje jau populiariomis tapusių anglų, vokiečių ar prancūzų kalbų.

Finansiškai "įkandamas" mokslas. Studijų kaina Italijoje yra tokia pati kaip ir daugumoje kitų šalių Europos universitetų ir prestižiniame bei aukštai reitinguojamame universitete svyruoja apie 12 000 Eur/ metams. Tačiau apgyvendinimo sektoriaus kainos bei pragyvenimas net ir šalies didmiesčiuose kainuoja ženkliai pigiau. Lyginant su kitomis Europos sostinėmis bei didmiesčiais Milane kokybiškas apgyvendinimas studentu vienviečiame kambaryje metams kainuoja apie 6000 Eur, tai yra kone 1/3 pigiau nei kaimyninėse šalyse.

Palanki lokacija ir turtinga kultūra. Italija yra penkta pagal populiarumą turizmo sektoriuje šalis ir trečia pagal turistų srautus Europoje. Kol kiti čia atvyksta galbūt tik kartą gyvenime, Jūs čia mokotės ir šiomis kultūrinėmis duotybėmis galite grožėtis dažnai.

Išskirtinė gyvenimo kokybė. Itališkasis "DOLCE VITA" - tai ne mitas, o išskirtinis kasdienio gyvenimo stilius, kurį formuoja svetinga aplinka, puikus oras, geras tonas tiek garderobuose, tiek ir maisto kultūroje ar bendravime.

Kokybiškos studijų programos ir platus spektras. Studijuoti Italijoje anglų kalba studentai iš užsienio šalių dažniausiai renkasi verslo srities, vadybos, ekonomikos, informacinių technologijų, socialinių mokslų, mados ir dizaino programas.

AMES paslaugos

AMES Education laikosi griežtų etikos standartų, tad teikia nešališką informaciją apie universitetus Italijoje ir kitose šalyse. Tai padeda būsimiems studentams ir jų šeimoms gauti kvalifikuotą ir objektyvią informaciją apie mokymo įstaigas, jų reitingus bei studijų programas. AMES taip pat bendradarbiauja su Italijos universitetais ir skleidžia aktualią informaciją apie šias mokymo įstaigas. Konsultacijos metu su AMES ekspertais aptariamos siūlomos AMES paslaugos būsimam studentui ir jo šeimai. Susisiekite

UNIVERSITETAI, kuriuos pasirinko AMES klientai

 

Registruokitės asmeninei konsultacijai nuotoliniu būdu.

Konsultuojame visuose Lietuvos miestuose. Derink susitikimą nuotoliniu būdu tel. (8-5) 279 1011, mob. tel. +370 685 52882, el. p. studytheworld@ames.lt

Konsultuojanti AMES studijų užsienyje ekspertų komanda

 

Mumis pasitiki

Daugiau nei 10 valstybinių įstaigų

Virš 30 stambių ir vidutinių Lietuvos įmonių

Ames

Pagrindinis biuras

Naugarduko g. 4/12 
01309 VILNIUS 
Tel. (8~5) 2791011    
Mob. +370 610 30006
El. p. vilnius@ames.lt

Administracijos darbo laikas:
I - V nuo 08:30 - 18:00
VI - VII - nedirbame