Pasirinkite kalbą

Studijos Europos šalyse

Studijos VOKIETIJOJE

Vokietijos švietimo sistema Europoje vertinama kaip viena pavyzdinių. Daugiau nei 400 valstybinių ir privačių universitetų ir beveik 20 000 studijų programų kasmet pasiūloma studijų ieškančiam jaunimui. Aukščiausi europiniai standartai ir kone šešis šimtmečius siekiančios švietimo sistemos tradicijos yra patrauklus fonas akademiniam augimui.

Kodėl verta rinktis studijas Vokietijoje?

Kadangi švietimo sistema čia itin lanksti, studentai gali pakreipti savo studijų programas kita linkme, pereiti iš vienos programos į jai artimą kitą. Sudaromos palankios sąlygos studijuojančiam ir dirbančiam jaunimui. Universitetai turi partnerinius ryšius su tarptautinėmis ir vietinėmis kompanijomis, kur studentai gali atlikti praktiką ar įsidarbinti. Studijos Vokietijoje valstybiniuose universitetuose yra arba nemokamos, arba tik už administracinį semestro mokestį. Privatūs universitetai siūlo konkurencingą kainą lyginant su kitais Europos šalių universitetais.

Kasmet studijas Vokietijos aukštosiose mokyklose pasirenka beveik 7 % Lietuvos moksleivių ir studentų. Vieni jų renkasi kvalifikacines programas, kiti siekia aukštojo mokslo diplomo bakalauro ar magistro pakopoje. Nors vokiečiai dažnai vertinami kaip nacionalistai, universitetų požiūris yra itin kosmopolitiškas: šalies aukštosios mokyklos nuolat plečia specialybių ratą, įteisina vis daugiau programų dviem kalbom arba anglų kalba, didina studentų skaičių, gerina įstojimo sąlygas jaunuoliams iš užsienio šalių.

Didžioji dalis specialybių Vokietijos universitetuose yra vokiečių kalba. Tarp studentų iš Lietuvos čia itin populiarios šios studijų programos:

 • medicina ir biomedicina
 • taikomoji chemija
 • psichologija
 • teisė
 • inžinerijos mokslai
 • filosofija

Siekdami pritraukti studentus iš užsienio šalių, nemažą dalį specialybių universitetai siūlo anglų kalba arba galima rinktis studijas dviem kalbomis – vokiečių ir anglų. Taigi, silpniau vokiečių kalbą įvaldžiusiems ar jos visai nemokantiems būsimiems studentams anglų kalba universitetai siūlo studijuoti tokias populiarias specialybes kaip:

 • logistika
 • informacinės technologijos ir IT vadyba
 • ekonomika
 • tarptautinis verslas
 • tarptautinė vadyba
 • verslo administravimas
 • politikos mokslai
 • bioinžinerija

Kaip vienas iš mokomųjų dalykų studijų metu yra dėstoma vokiečių kalba. Todėl įgysite ne tik perspektyvią specialybę, bet ir įvaldysite laisvai vokiečių kalbą.

Studijos Vokietijoje su AMES

Mūsų tarptautinių ekspertų ilgametė patirtis padės integruotis Vokietijos studijų sistemoje. Būsimam studentui padėsime pasirinkti norimą studijų kryptį, valdysime universiteto paraiškos pateikimo procesą ir padėsime motyvacinio laiško bei papildomų dokumentų, tarptautinių egzaminų etapuose, kol užtikrinsime geriausius pasiūlymus studijuoti. Susisiekite.

Norintiems įgyti magistro kvalifikaciją Vokietijoje padėsime optimizuoti paraiškos pateikimo procesą, kuris padidins galimybę užsitikrinti norimą studijų pasiūlymą iš Vokietijos mokymo įstaigos.

Dauguma valstybinių universitetų stojimo procesą vykdo per centralizuotą sistemą ir turi vienodus reikalavimus stojantiesiems. Įprastai pakanka brandos atestato bei tarptautinių vokiečių/ anglų kalbos egzaminų sertifikatų. Tačiau kai kurie universitetai gali turėti papildomų reikalavimų kaip motyvacinis laiškas, portfolio, stojamieji egzaminai, rekomendacijos. AMES ekspertai užtikrins aukštą universitetų paraiškos kokybę bei reikalavimus atitinkančius standartus, taip pat padės tinkamai pasiruošti įvykdant papildomus reikalavimus. Susisiekite.

AMES paslaugos

AMES laikosi griežtų Vokietijos švietimo sistemos etikos standartų, tad teikia nešališką informaciją apie universitetus Vokietijoje. Tai padeda būsimiems studentams ir jų šeimoms gauti kvalifikuotą ir objektyvią informaciją apie mokymo įstaigas, jų reitingus bei studijų programas. AMES yra nešališki studijų ekspertai, bendradarbiauja su visais Vokietijos universitetais ir skleidžia aktualią informaciją apie šias mokymo įstaigas. Konsultacijos metu su AMES ekspertais aptariamos siūlomos AMES paslaugos būsimam studentui ir jo šeimai. Susisiekite.

 

Studijos ŠVEICARIJOJE

Tai unikali destinacija tiek turistams, tiek ir išsilavinimo siekiantiems studentams. Šveicarijoje dera ypatingas kraštovaizdis su stiklo skaidrumo ežerais ir snieguotomis Alpių viršukalnėmis ir aukštas ekonominis lygis. Apsupta ekonomiškai ir politiškai stiprių kaimynių kaip Italija, Prancūzija, Vokietija, Austrija bei Lichtenšteinas, Šveicarija sukuria palankias sąlygas profesiniam augimui ir tarptautinei integracijai. Tituluota viena saugiausių Europos valstybių, Šveicarija išsiskiria ir taptautine atmosfera, ir patogiu susisiekimu su kitais Europos miestais. Todėl čia gera mokytis ir perspektyvu dirbti.

Kodėl verta rinktis studijas Šveicarijoje?

Šveicarijos akademinėje erdvėje yra tiek valstybiniai, tiek ir privatūs universitetai. Valstybiniuose mokslas kainuoja išties simbolinį mokestį - nuo 1 800 CHF iki 6 000 CHF už metus, privačių universitetų mokslų kainos siekia 8 000 - 40 000 CHF už metus.

Šveicarijos universitetai pasiūlys Jums visas pageidaujamas studijų sritis. Tačiau jie išties reiklūs kandidatams. Privatūs universitetai pristato programas anglų kalba, todėl tai puiki erdvė integruotis kitomis užsienio kalbomis (kaip prancūzų ar vokiečių) nekalbantiems studentams. Dažniausiai privačiuose universitetuose sutinkamos studijų programos:

 • verslo administravimas
 • verslo vadyba
 • tarptautinė vadyba
 • ekonomika
 • viešbučių ir turizmo vadyba

Siekiantiems šveicariško diplomo valstybiniame universitete Puikiai įvaldžiusiems vokiečių/ prancūzų ir anglų kalbas (C1 arba C2) bei besimokantiems itin aukštais balais (pažymių vidurkis brandos atestate nemažiau 9/ IB nemažiau 32 balų) realiai svarstytini ir valstybiniai universitetai, tokie kaip St. Gallen, Ciuricho, Bazelio, Berno, Lozanos ir kiti, įeinantys į geriausių pasaulio universitetų gretas. Magistrantūros lygmenyje valstybiniai universitetai gali pasiūlyti itin daug studijų programų anglų kalba.

Šveicarijoje kaip bene populiariausioje šalyje tarp turistų itin didelio stojančiųjų dėmesio sulaukia Hospitality/ svetingumo srities studijų programos. Europoje populiarėjant turizmo pramonei, auga kvalifikuotų specialistų poreikis. Čia, kur seniausios prabangių viešbučių tradicijos, kur dar studijų metais dirbama garsiausiuose pasaulio viešbučiuose bei restoranuose, išsipildo jaunų asmenybių svajonės: kelionės po egzotiškas vietas, aukšto lygio darbo aplinka, konkurencingas uždarbis ir puikias karjeros perspektyvas žadantis diplomas.

Svetingumo studijos apima plačią paslaugų sferą ir specialistus ruošia:

 • Viešbučiams, kurortams, restoranams ir turizmo kompleksams;
 • Konferencijų ir renginių centrams;
 • Visų rūšių transporto paslaugų įmonėms;
 • Pramogų bei sporto kompleksams;
 • Kruizams, SPA bei sveikatingumo centrams;
 • Kelionių agentūroms ir organizatoriams;
 • Kulinarijos sričiai.

Tradicijų ir inovacijų šalis

Svetingumo lyderystės tradicijas Šveicarija pradėjo prieš kelis šimtmečius, kai buvo pastatyti pirmieji prabangūs rūmų tipo viešbučiai. Čia ilsėtis atvykdavo karališkųjų šeimų atstovai, aristokratai, turtuoliai, reikalavę aukščiausios paslaugų kokybės. Snieguotos Alpių viršukalnės, grynas oras, švelnus klimatas traukte traukė ieškančius ramybės ir sveikatos versmių.Šveicarija - viena pirmaujančių šalių industrinio turizmo srityje: nuo mažų šeimyninių viešbučių verslo iki didžiųjų penkių žvaigždžių viešbučių kompleksų, nuo miesto šurmulio iki atpalaiduojančios kalnų magijos!

Šiandien pasaulio mastu Šveicarija yra pripažinta dėl itin aukštos kokybės standartų visose srityse. Anksčiau buvusi garsi pagrinde gamtos ištekliais, dabar Šveicarija yra ir svarbus ekonomikos centras - čia organizuojamas ir traptautinis ekonomikos forumas. Inovacijos, diskretiškumas, punktualumas ir nešališka bei sąžininga politika - svarbiausi Šveicarijos bruožai. Studijuodami daugiakalbėje Šveicarijoje įgysite daugiakultūrės patirties, gausite globalių žinių, užmegsite naujų kontaktų ir atversite duris perspektyviai karjerai.

Studijos Šveicarijoje su AMES

Mūsų tarptautinių ekspertų ilgametė patirtis padės integruotis Šveicarijos studijų sistemoje. Būsimam studentui padėsime pasirinkti norimą studijų kryptį, valdysime universiteto paraiškos pateikimo procesą ir padėsime motyvacinio laiško bei papildomų dokumentų, tarptautinių egzaminų etapuose, kol užtikrinsime geriausius pasiūlymus studijuoti. Susisiekite.

Norintiems įgyti magistro kvalifikaciją Šveicarijoje padėsime optimizuoti paraiškos pateikimo procesą, kuris padidins galimybę užsitikrinti norimą studijų pasiūlymą iš Šveicarijos universiteto.

Dauguma valstybinių universitetų stojimo procesą vykdo per centralizuotą sistemą ir turi vienodus reikalavimus stojantiesiems. Įprastai pakanka brandos atestato bei tarptautinių vokiečių/ prancūzų/ italų/ anglų kalbos egzaminų sertifikatų. Tačiau kai kurie universitetai gali turėti papildomų reikalavimų kaip motyvacinis laiškas, portfolio, stojamieji egzaminai, rekomendacijos. AMES ekspertai užtikrins aukštą universitetų paraiškos kokybę bei reikalavimus atitinkančius standartus, taip pat padės tinkamai pasiruošti įvykdant papildomus reikalavimus. Susisiekite.

 

Studijos ISPANIJOJE

Tarptautinės studijos EU Business School Barselonoje su AMES

EU Business School šiandien didžiuojasi aukščiausiomis pozicijomis universitetų reitingų lentelėse ir studentais iš įvairių pasaulio šalių, kurie gali studijuoti skirtingose lokacijose išsidėsčiusiuose universiteto miesteliuose – Barselonoje, Miunchene, Ženevoje bei Monrealyje. Jeigu nusprendėte, kad norite tęsti savo pasirinktą programą kitoje lokacijoje, EU Business School sudaro visas sąlygas studentams laisvai judėti tarp visų 4 universiteto miestelių!

Universitetas siūlo bakalauro, magistro, MBA ir doktorantūros pakopų studijų programas, kuriose daugiausia dėmesio skiriama verslo administravimui ir vadybai, tarptautiniam verslui, rinkodarai.

Populiariausios programos:

 • BBA - Bachelor of Business Administration
 • BA - Bachelor of Arts in Communication & Public Relations
 • BA - Bachelor of Arts in Leisure & Tourism Management
 • BA - Bachelor of Arts in Sports Management
 • BS - Bachelor of Science in Digital Media Management
 • BA - Bachelor of Arts in Family Business Management
 • EBBA - Executive Bachelor of Business Administration
 • BA (Hons) in Business Management
 • BA (Hons) in Business Management & International Business
 • Master in Innovation & Entrepreneurship
 • Master in Digital Business
 • Master in Fashion & Luxury Business

Konsultacijos metu su AMES ekspertais aptariamos siūlomos AMES paslaugos būsimam studentui ir jo šeimai. Susisiekite

 

Studijos OLANDIJOJE

Foundation Year programa Amsterdamo universitete

55 vietą tarp geriausių 100 pasaulio universitetų pelnęs University of Amsterdam kartu su ONCAMPUS organizacija studentus vilioja kokybiškomis Foundation Year parengiamosiomis programomis verslo, ekonomikos, politikos, teisės srityse, kurias pabaigus drąsiai galėsite pretenduoti ir įgyti visame pasaulyje pripažįstamus Amsterdamo universiteto bakalauro diplomus BA Economics and Business ir BA PPLE (Politics, Psychology, Law and Economics) srityse.

AMES specialistai sutvarkys visus Jūsų stojimo formalumus ir konsultuos Jus dėl dokumentų parengimo į ONCAMPUS University of Amsterdam Foundation programą NEMOKAMAI!

 

Studijos ŠVEDIJOJE

Studijos Jönköping universitete su AMES

Esate girdėję, kad studijos Švedijoje garsėja savo kokybe ir dideliu studijų programų pasirinkimu, orientuotų į individualius studento poreikius? Vienas lyderiaujančių Švedijos universitetų University of Jönköping tik dar kartą patvirtina šį faktą.

Universitetas bakalauro srityje siūlo rinktis reklamos vadybos, ekonomikos, žiniasklaidos, tarptautinių santykių, vizualiųjų efektų, subalansuotos verslo plėtros studijas.

Magistro programų pasiūla čia kur kas platesnė: skaitmeninio verslo, IT, vadybos ir tarptautinės logistikos, inžinerinės srities, sveikatos mokslų, švietimo programos. Universitetas bendradarbiauja su daugiau nei 350 universitetų visame pasaulyje, tad studentams didelė pasiūla mainų ir praktikos programose.

AMES specialistai sutvarkys visus Jūsų stojimo formalumus ir konsultuos Jus dėl dokumentų parengimo į šį universitetą NEMOKAMAI!


Mumis pasitiki

Daugiau nei 10 valstybinių įstaigų

Virš 30 stambių ir vidutinių Lietuvos įmonių

Ames

Pagrindinis biuras

Naugarduko g. 4/12 
01309 VILNIUS 
Tel. (8~5) 2791011    
Mob. +370 610 30006
El. p. vilnius@ames.lt

Administracijos darbo laikas:
I - V nuo 08:30 - 18:00
VI - VII - nedirbame