Pasirinkite kalbą

Studijos Europos šalyse

Studijos EUROPOJE

Jei jau esate pasirinkę studijų šalį arba svarstote kelias šalis - pasitarkite su AMES studijų užsienyje specialistais. Nepriklausomai nuo to, kokioje Europos šalyje norite studijuoti (Nyderlanduose, Danijoje, Švedijoje, Suomijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Italijoje, Šveicarijoje, Maltoje, Airijoje, Jungtinėje Karalystėje), mes kaip nešališki studijų specialistai suteiksime objektyvią informaciją apie studijų galimybes. Atliksime išsamią galimybių studiją, konsultuosime visais su studijomis susijusiais klausimais, drauge atrasime Jums tinkamiausius sprendimus, pateiksime paraiškas į pasirinktus universitetus. Mes "neparduodame" universiteto, o dirbame ties Jūsų norais, galimybėmis, asmenybe, kad drauge atrastume sėkmingiausią sprendimą. Plačiau apie AMES paslaugas ČIA>>.

 

Studijos VOKIETIJOJE

Vokietijos švietimo sistema Europoje vertinama kaip viena pavyzdinių. Daugiau nei 400 valstybinių ir privačių universitetų ir beveik 20 000 studijų programų kasmet pasiūloma studijų ieškančiam jaunimui. Aukščiausi europiniai standartai ir kone šešis šimtmečius siekiančios švietimo sistemos tradicijos yra patrauklus fonas akademiniam augimui.

Kodėl verta rinktis studijas Vokietijoje?

Kadangi švietimo sistema čia itin lanksti, studentai gali pakreipti savo studijų programas kita linkme, pereiti iš vienos programos į jai artimą kitą. Sudaromos palankios sąlygos studijuojančiam ir dirbančiam jaunimui. Universitetai turi partnerinius ryšius su tarptautinėmis ir vietinėmis kompanijomis, kur studentai gali atlikti praktiką ar įsidarbinti. Studijos Vokietijoje valstybiniuose universitetuose yra arba nemokamos, arba tik už administracinį semestro mokestį. Privatūs universitetai siūlo konkurencingą kainą lyginant su kitais Europos šalių universitetais.

Kasmet studijas Vokietijos aukštosiose mokyklose pasirenka beveik 7 % Lietuvos moksleivių ir studentų. Vieni jų renkasi kvalifikacines programas, kiti siekia aukštojo mokslo diplomo bakalauro ar magistro pakopoje. Nors vokiečiai dažnai vertinami kaip nacionalistai, universitetų požiūris yra itin kosmopolitiškas: šalies aukštosios mokyklos nuolat plečia specialybių ratą, įteisina vis daugiau programų dviem kalbom arba anglų kalba, didina studentų skaičių, gerina įstojimo sąlygas jaunuoliams iš užsienio šalių.

Didžioji dalis specialybių Vokietijos universitetuose yra vokiečių kalba. Tarp studentų iš Lietuvos čia itin populiarios šios studijų programos:

 • medicina ir biomedicina
 • taikomoji chemija
 • psichologija
 • teisė
 • inžinerijos mokslai
 • filosofija

Siekdami pritraukti studentus iš užsienio šalių, nemažą dalį specialybių universitetai siūlo anglų kalba arba galima rinktis studijas dviem kalbomis – vokiečių ir anglų. Taigi, silpniau vokiečių kalbą įvaldžiusiems ar jos visai nemokantiems būsimiems studentams anglų kalba universitetai siūlo studijuoti tokias populiarias specialybes kaip:

 • logistika
 • informacinės technologijos ir IT vadyba
 • ekonomika
 • tarptautinis verslas
 • tarptautinė vadyba
 • verslo administravimas
 • politikos mokslai
 • bioinžinerija

Kaip vienas iš mokomųjų dalykų studijų metu yra dėstoma vokiečių kalba. Todėl įgysite ne tik perspektyvią specialybę, bet ir įvaldysite laisvai vokiečių kalbą.

Studijos Vokietijoje su AMES

Mūsų tarptautinių ekspertų ilgametė patirtis padės integruotis Vokietijos studijų sistemoje. Būsimam studentui padėsime pasirinkti norimą studijų kryptį, valdysime universiteto paraiškos pateikimo procesą ir padėsime motyvacinio laiško bei papildomų dokumentų, tarptautinių egzaminų etapuose, kol užtikrinsime geriausius pasiūlymus studijuoti. Susisiekite.

Norintiems įgyti magistro kvalifikaciją Vokietijoje padėsime optimizuoti paraiškos pateikimo procesą, kuris padidins galimybę užsitikrinti norimą studijų pasiūlymą iš Vokietijos mokymo įstaigos.

Dauguma valstybinių universitetų stojimo procesą vykdo per centralizuotą sistemą ir turi vienodus reikalavimus stojantiesiems. Įprastai pakanka brandos atestato bei tarptautinių vokiečių/ anglų kalbos egzaminų sertifikatų. Tačiau kai kurie universitetai gali turėti papildomų reikalavimų kaip motyvacinis laiškas, portfolio, stojamieji egzaminai, rekomendacijos. AMES ekspertai užtikrins aukštą universitetų paraiškos kokybę bei reikalavimus atitinkančius standartus, taip pat padės tinkamai pasiruošti įvykdant papildomus reikalavimus. Susisiekite.

AMES paslaugos

AMES laikosi griežtų Vokietijos švietimo sistemos etikos standartų, tad teikia nešališką informaciją apie universitetus Vokietijoje. Tai padeda būsimiems studentams ir jų šeimoms gauti kvalifikuotą ir objektyvią informaciją apie mokymo įstaigas, jų reitingus bei studijų programas. AMES yra nešališki studijų ekspertai, bendradarbiauja su visais Vokietijos universitetais ir skleidžia aktualią informaciją apie šias mokymo įstaigas. Konsultacijos metu su AMES ekspertais aptariamos siūlomos AMES paslaugos būsimam studentui ir jo šeimai. Susisiekite.

Studijos ŠVEICARIJOJE

Tai unikali destinacija tiek turistams, tiek ir išsilavinimo siekiantiems studentams. Šveicarijoje dera ypatingas kraštovaizdis su stiklo skaidrumo ežerais ir snieguotomis Alpių viršukalnėmis ir aukštas ekonominis lygis. Apsupta ekonomiškai ir politiškai stiprių kaimynių kaip Italija, Prancūzija, Vokietija, Austrija bei Lichtenšteinas, Šveicarija sukuria palankias sąlygas profesiniam augimui ir tarptautinei integracijai. Tituluota viena saugiausių Europos valstybių, Šveicarija išsiskiria ir taptautine atmosfera, ir patogiu susisiekimu su kitais Europos miestais. Todėl čia gera mokytis ir perspektyvu dirbti.

Kodėl verta rinktis studijas Šveicarijoje?

Šveicarijos akademinėje erdvėje yra tiek valstybiniai, tiek ir privatūs universitetai. Valstybiniuose mokslas kainuoja išties simbolinį mokestį - nuo 1 800 CHF iki 6 000 CHF už metus, privačių universitetų mokslų kainos siekia 8 000 - 40 000 CHF už metus.

Šveicarijos universitetai pasiūlys Jums visas pageidaujamas studijų sritis. Tačiau jie išties reiklūs kandidatams. Privatūs universitetai pristato programas anglų kalba, todėl tai puiki erdvė integruotis kitomis užsienio kalbomis (kaip prancūzų ar vokiečių) nekalbantiems studentams. Dažniausiai privačiuose universitetuose sutinkamos studijų programos:

 • verslo administravimas
 • verslo vadyba
 • tarptautinė vadyba
 • ekonomika
 • viešbučių ir turizmo vadyba

Siekiantiems šveicariško diplomo valstybiniame universitete Puikiai įvaldžiusiems vokiečių/ prancūzų ir anglų kalbas (C1 arba C2) bei besimokantiems itin aukštais balais (pažymių vidurkis brandos atestate nemažiau 9/ IB nemažiau 32 balų) realiai svarstytini ir valstybiniai universitetai, tokie kaip St. Gallen, Ciuricho, Bazelio, Berno, Lozanos ir kiti, įeinantys į geriausių pasaulio universitetų gretas. Magistrantūros lygmenyje valstybiniai universitetai gali pasiūlyti itin daug studijų programų anglų kalba.

Šveicarijoje kaip bene populiariausioje šalyje tarp turistų itin didelio stojančiųjų dėmesio sulaukia Hospitality/ svetingumo srities studijų programos. Europoje populiarėjant turizmo pramonei, auga kvalifikuotų specialistų poreikis. Čia, kur seniausios prabangių viešbučių tradicijos, kur dar studijų metais dirbama garsiausiuose pasaulio viešbučiuose bei restoranuose, išsipildo jaunų asmenybių svajonės: kelionės po egzotiškas vietas, aukšto lygio darbo aplinka, konkurencingas uždarbis ir puikias karjeros perspektyvas žadantis diplomas.

Svetingumo studijos apima plačią paslaugų sferą ir specialistus ruošia:

 • Viešbučiams, kurortams, restoranams ir turizmo kompleksams;
 • Konferencijų ir renginių centrams;
 • Visų rūšių transporto paslaugų įmonėms;
 • Pramogų bei sporto kompleksams;
 • Kruizams, SPA bei sveikatingumo centrams;
 • Kelionių agentūroms ir organizatoriams;
 • Kulinarijos sričiai.

Tradicijų ir inovacijų šalis

Svetingumo lyderystės tradicijas Šveicarija pradėjo prieš kelis šimtmečius, kai buvo pastatyti pirmieji prabangūs rūmų tipo viešbučiai. Čia ilsėtis atvykdavo karališkųjų šeimų atstovai, aristokratai, turtuoliai, reikalavę aukščiausios paslaugų kokybės. Snieguotos Alpių viršukalnės, grynas oras, švelnus klimatas traukte traukė ieškančius ramybės ir sveikatos versmių.Šveicarija - viena pirmaujančių šalių industrinio turizmo srityje: nuo mažų šeimyninių viešbučių verslo iki didžiųjų penkių žvaigždžių viešbučių kompleksų, nuo miesto šurmulio iki atpalaiduojančios kalnų magijos!

Šiandien pasaulio mastu Šveicarija yra pripažinta dėl itin aukštos kokybės standartų visose srityse. Anksčiau buvusi garsi pagrinde gamtos ištekliais, dabar Šveicarija yra ir svarbus ekonomikos centras - čia organizuojamas ir traptautinis ekonomikos forumas. Inovacijos, diskretiškumas, punktualumas ir nešališka bei sąžininga politika - svarbiausi Šveicarijos bruožai. Studijuodami daugiakalbėje Šveicarijoje įgysite daugiakultūrės patirties, gausite globalių žinių, užmegsite naujų kontaktų ir atversite duris perspektyviai karjerai.

Studijos Šveicarijoje su AMES

Mūsų tarptautinių ekspertų ilgametė patirtis padės integruotis Šveicarijos studijų sistemoje. Būsimam studentui padėsime pasirinkti norimą studijų kryptį, valdysime universiteto paraiškos pateikimo procesą ir padėsime motyvacinio laiško bei papildomų dokumentų, tarptautinių egzaminų etapuose, kol užtikrinsime geriausius pasiūlymus studijuoti. Susisiekite.

Norintiems įgyti magistro kvalifikaciją Šveicarijoje padėsime optimizuoti paraiškos pateikimo procesą, kuris padidins galimybę užsitikrinti norimą studijų pasiūlymą iš Šveicarijos universiteto.

Dauguma valstybinių universitetų stojimo procesą vykdo per centralizuotą sistemą ir turi vienodus reikalavimus stojantiesiems. Įprastai pakanka brandos atestato bei tarptautinių vokiečių/ prancūzų/ italų/ anglų kalbos egzaminų sertifikatų. Tačiau kai kurie universitetai gali turėti papildomų reikalavimų kaip motyvacinis laiškas, portfolio, stojamieji egzaminai, rekomendacijos. AMES ekspertai užtikrins aukštą universitetų paraiškos kokybę bei reikalavimus atitinkančius standartus, taip pat padės tinkamai pasiruošti įvykdant papildomus reikalavimus. Susisiekite.

Registruokitės asmeninei konsultacijai nuotoliniu būdu.

Konsultuojame visuose Lietuvos miestuose. Derink susitikimą nuotoliniu būdu tel. (8-5) 279 1011, mob. tel. +370 685 52882, el. p. studytheworld@ames.lt

ATSILIEPIMAI. "Studijų paraiškos užsienyje pildymas buvo it šaltas dušas. Milžiniškas kiekis informacijos lėtai virškinosi, o kone didžiausias iššūkis - motyvacinis laiškas, privertė kūrybiškai pažvelgti į savo patirtį bei tikslus.

Tautvydas Škikūnas, Newcastle university studentas

"Tingiai mano sielai, studijų paraiškos užsienyje pildymas buvo it šaltas dušas. Milžiniškas kiekis informacijos lėtai virškinosi, o kone didžiausias iššūkis - motyvacinis laiškas, privertė kūrybiškai pažvelgti į savo patirtį bei tikslus. Rašymas užtruko ilgai, mat tai man buvo nauja ir neregėta patirtis. Pagrindinė išmokta pamoka - neverta atidėlioti paraiškos pildymo paskutinei savaitei, ar net mėnesiui. Džiaugiuosi, jog sulaukiau AMES pagalbos šio komplikuoto proceso metu. Nuoširdžiai tikiu, kad, ši parama padidino mano šansus įstoti į norimą universitetą."

Apolinaras Škikūnas, Tautvydo tėtis

"Išskirtinę vertę sukuria AMES stojimo į universitetus paslauga: leidžia nepasiklysti informacijos džiunglėse, pagelbėja išgryninant svariausius argumentus, meta iššūkį, pataria ir nukreipia, o kas ypatingai svarbu - prižiūri ritmą ir akcentuoja terminus, kuriuos pamesti ir pasimesti būtų gana paprasta ir skausminga. Džiaugiuosi atradęs AMES! Nuoširdžiai linkiu visiems tokių atradimų ir pozytivių potyrių."

Ugnius Igaris, King`s College London studentas

"Pildydamas aplikacijas studijoms užsienyje susidūriau su daugeliu sunkumų - motyvacinių laiškų rašymas, universitetų, programų pasirinkimas, finansavimas, ir daugeliu kitų. Kiekvienam šių pavyzdžių reikėjo didelio pasiruošimo ir daug pastangų, kad įstojimo tikimybė būtų kuo didesnė. Tiesa, daugelį šių dalykų būčiau galėjęs padaryti pats, tačiau su Ames konsultacijų pagalba sužinojau svarbių ir aktualių faktų, apie kuriuos net nebūčiau pagalvojęs - būtent dėl šios ir daugelio kitų priežasčių man jos atrodo labai naudingos.

Pavyzdžiui, kai sužinojau egzamino rezultatus, supratau, kad negalėsiu studijuoti tame universitete, kuriame norėjau, tačiau sertifikuota Britų Tarybos Education UK konsultantė Eglė Kesylienė man patarė susisiekti su universitetu, paaiškino, kad tai yra visiškai normali praktika, nors jis ir neatlieka clearing. Būtent dėl šios priežasties aš nors ir ne visai sėkmingai, bet susisiekiau su universiteto admissions officer, bandžiau ją įtikinti, kad esu vertas studijuoti tame universitete, taigi didinau šansus ištaisyti savo situaciją ir ten studijuoti. Be šios daugeliui nutylėtos praktikos, nebūčiau ėmesis jokių veiksmų, o būčiau tiesiog nuleidęs rankas ir pasidavęs. Tai vienas iš daugelio pavyzdžių, kaip Ames konsultantų žinios padeda stojant į universitetus - tau tampa pasiekiama informacija, kurios tu niekur negausi, o galbūt ir nežinai, kad ji egzistuoja."

Liucija, prestižinio Caterham koledžo Didžiojoje Britanijoje absolventė bei studentė Anglijoje

"Konsultacija buvo tikrai labai naudinga, labai padėjo apsispręsti. Diskutavome apie labai daug dalykų su p. Marie-Louise, bet svarbiausia man buvo jos nuomonė apie psichologijos ir matematikos kursą. <...>
Taigi, apibendrinus, aš labai labai labai džiaugiuosi, kad nesudvejojau ir susisiekiau su p. Marie-Louise, nes kosultacija buvo labai informatyvi, o taip pat ir maloni, nes p. Marie-Louise yra labai šiltas žmogus. <...> Konsultacijos santrauka taip pat labai naudinga. Visi man rūpintys klausimai ten yra labai aiškiai ir plačiai atsakyti ir dar su kaupu.
Labai Jums ačiū, kad suorganizavot man šią konsultaciją."

Nedas Matulionis, the College of Wooster (JAV) studentas
Nedo mama

"Noriu Jums padėkoti, kad padėjote Nedui stojant į JAV mokytis. Labai Jums ačiū ir už pamokas Jūsų mokykloje, ir už konsultantės Shirley kontaktus. Ji padėjo mums visokeriopai: labai profesionali konsultantė, o tuo pačiu - nuostabus zmogus. Su ja Nedas tikrai ir toliau palaikys ryšius. Labai džiaugiamės rezultatu, kad Nedas taip sėkmingai įstojo į puikų koledžą, gavo gerą stipendiją. Be to, tikriausiai žais koledžo komandoje, nes su treneriu kontaktuoja ir ruošiasi sezonui. Labai didelis Jums ačiū už viską, linkiu Jums sėkmės Jūsų darbuose."

Moksleivė Luknė, UNI PREP dirbtuvės

"Esu įsitikinusi, jog be šios programos siųsti paraiškas būtų buvę daug sudėtingiau ir painiau. UNI PREP programa įvykdė viską, ką žadėjo ir dar daugiau - išsamiai supažindino su įvairių šalių universitetų stojimo reikalavimais, padėjo suprasti, koks studentas yra sėkmingas studentas, nuosekliai paaiškino, kaip pasirašyti dėmesio vertus motyvacinį laišką bei CV, o koordinatorės teikė visokeriopą pagalbą viso stojimo metu."

Martyna Valančiūtė, UNI PREP dirbtuvės

"Manau, jog dalyvavimas UNI PREP programoje buvo viena iš asmeniniam tobulėjimui ir ateičiai naudingiausių patirčių. Nors seniai žinojau, kad planuoju rinktis studijas užsienyje, retai kada prisėsdavau prie reikiamų dokumentų pildymo/rašymo, nes nenutuokiau, nuo ko pradėti. Šios programos sudarytas tikslus grafikas ir teikiama informacija leido susiskirstyti laiką taip, jog per 1 mėnesį, su puikių specialistų pagalba, buvau pilnai susitvarkius visus dokumentus – beliko tik sukelti juos į atitinkamas universitetų sistemas. Tiek per, tiek po paskaitos gaudavome labai daug naudingos informacijos šaltinių, kurie padėjo “išsifiltruoti” svajonių studijų programas ir universitetus pagal įvairiausius kriterijus, apie kuriuos anksčiau pačiai neteko susimąstyti. Na, o iškilus mažiausiems, rodos, gal net nereikšmingiems klausimams, buvo galima rašyti, klausti ar net skambinti tam, kad sužinoti tikslų atsakymą iš specialistų lūpų.

 


SĖKMĖS ISTORIJOS. Vakar AMES, šiandien - Los Andželas, Monrealis, Oksfordas, Šefildas ar VU, VDU, ISM.

Kristina Zabeliauskienė

"Labai malonu buvo su Jumis bendrauti, ačiū už pagalbą pasirenkant, rašant rašinius, motyvaciją, situacijos suvaldymą, operatyvumą ir pozityvumą. Ačiū visam kolektyvui, kuris greit reagavo, laiku suteikė pagalbą ir parodė labai aukštą kvalifikaciją. Su malonumu ir toliau Jus rekomenduosiu draugams kaip labai aukšto lygio savo darbą išmanančius specialistus. Šiandien renkamės studijas Lietuvoje, bet buvo labai smalsu ir naudinga pabandyti įstoti į aukšto lygio JAV universitetus. Juk nepabandęs - nesužinosi. Jūsų pagalba tokiu sudėtingu laikotarpiu, renkantis studijas, buvo labai naudinga."

Vakar AMES, šiandien - Los Andželas, Monrealis, Osfordas ar ISM. Sužinok Rimutės, Mykolo ir kitų istorijas.

Konsultuojanti AMES studijų užsienyje ekspertų komanda

Mumis pasitiki

Daugiau nei 10 valstybinių įstaigų

Virš 30 stambių ir vidutinių Lietuvos įmonių

Ames

Pagrindinis biuras

Naugarduko g. 4/12 
01309 VILNIUS 
Tel. (8~5) 2791011    
Mob. +370 610 30006
El. p. vilnius@ames.lt

Administracijos darbo laikas:
I - V nuo 08:30 - 18:00
VI - VII - nedirbame