Pasirinkite kalbą

Studijos Jungtinėje Karalystėje

Studijos Anglijoje, Škotijoje, Velse, Š. Airijoje

Jungtinės Karalystės (JK) aukštojo mokslo sistema žinoma kaip viena seniausių ir aukščiausią reputaciją turinti šalis. Šiandien studentai gali pasirinkti per 300 universitetų ir per 43 000 studijų programų. Dauguma yra girdėję apie pasaulyje garsius, prestižinius Oksfordo ir Kembridžo universitetus, kuriuose studijuoja ir lietuviai studentai. Taigi, stipriai paruošta paraiška į universitetą atveria daugelio mokymo įstaigų duris Jungtinėje Karalystėje.

Studijos Jungtinėje Karalystėje su AMES

Mūsų tarptautinių ekspertų ilgametė patirtis padės rasti tiesų kelią JK akademiniame labirinte. Būsimam studentui padėsime pasirinkti norimą studijų kryptį, valdysime universiteto paraiškos pateikimo procesą ir padėsime motyvacinio laiško bei papildomų dokumentų, tarptautinių egzaminų etapuose, kol užtikrinsime geriausius pasiūlymus studijuoti. Susisiekite

AMES ekspertai padės pasirinkti norimą bakalauro studijų programą universitete, kuri geriausiai atitinka būsimo studento lūkesčius ir poreikius. AMES ekspertai užtikrins aukštą universitetų UCAS paraiškos kokybę bei reikalavimus atitinkančius standartus. Susisiekite.

Norintiems įgyti magistro kvalifikaciją Jungtinėje Karalystėje, padėsime optimizuoti paraiškos pateikimo procesą, kuris padidins galimybę užsitikrinti norimą studijų pasiūlymą iš JK mokymo įstaigos.

JK bakalauro ar magistro studijos yra mokamos. Po Brexit tvarkos įsigaliojimo, vykstantiems mokytis po 2021 01 01 nebeteikiamos valstybinės studijų paskolos. Tačiau universitetai pristatys įvairias stipendijų programas, lengvatines studijų apmokėjimo sąlygas, privačius fondus, palankiomis sąlygomis teikiančius paskolas. Išimtys taikomos turintys pre-settlement ir settlement statusus.

 

UCAS centralizuota universitetų paraiška

AMES ekspertai yra akredituoti ir kvalifikuoti centralizuotos universitetų paraiškos sistemos UCAS žinovai, tad padeda užpildyti, stebi ir valdo UCAS paraiškos procesą. Šią paraišką privalo pateikti kiekvienas būsimas universiteto studentas, norintis studijuoti Jungtinėje Karalystėje. Kasmet visi AMES klientai, pateikę UCAS paraiškas, gauna vieną arba du itin konkurencingus kvietimus studijuoti pasirinktame universitete.

 

Paraiškos į Oksfordą, Kembridžą ar Medicinos specialybes

Norintiems studijuoti prestižiniuose Oksfordo ar Kembridžo universitetuose, arba medicinos specialybėje, paraiškos pateikimo tvarka skiriasi. Tad šioms paraiškoms pateikti AMES pasitelkia tarptautinius ekspertus, kurie užtikrina papildomas konsultacijas, mokymus specializuotiems egzaminams, pokalbiams su universitetais bei paraiškos reikalavimų įgyvendinimą. Susisiekite

AMES paslaugos

Vienintelė Lietuvoje Britų tarybos „Education UK” sertifikuota tarptautinių studijų ekspertė, AMES (American English school) vadovė Eglė Kesylienė akcentuoja, kad AMES laikosi griežtų Britų Tarybos etikos standartų, tad teikia nešališką informaciją apie universitetus Jungtinėje Karalystėje. Tai padeda būsimiems studentams ir jų šeimoms gauti kvalifikuotą ir objektyvią informaciją apie mokymo įstaigas, jų reitingus bei studijų programas. AMES taip pat bendradarbiauja su žinomais JK universitetais ir skleidžia aktualią informaciją apie šias mokymo įstaigas. Konsultacijos metu su AMES ekspertais aptariamos siūlomos AMES paslaugos būsimam studentui ir jo šeimai. Susisiekite

UNIVERSITETAI, kuriuos pasirinko AMES klientai

Mumis pasitiki

Daugiau nei 10 valstybinių įstaigų

Virš 30 stambių ir vidutinių Lietuvos įmonių

Ames

Pagrindinis biuras

Naugarduko g. 4/12 
01309 VILNIUS 
Tel. (8~5) 2791011    
Mob. +370 610 30006
El. p. vilnius@ames.lt

Administracijos darbo laikas:
I - V nuo 08:30 - 18:00
VI - VII - nedirbame