Pasirinkite kalbą

Studijos Jungtinėje Karalystėje

Jungtinėje Karalystėje bakalauro ar magistro studijos yra mokamos, tačiau visų pakopų studijoms suteikiama paskola, padengianti visą ar dalį studijų kainos. Studijų paskolą reikia grąžinti po studijų baigimo, jei pajamos viršija nustatytą minimalų pajamų lygį, kitu atveju paskolos grąžinti nereikia iki tol, kol pajamos neviršija nustatytos sumos, o nepavykus grąžinti visos sumos per 30 metų, likusi nesumokėta jos dalis anuliuojama ir skolos nelieka.

Anglijoje studijos vyksta pagal iš anksto numatytą programą, tačiau paliekama daug erdvės individualumui: studentas neribojamas siauro dalykų spektro, gali pasirinkti ką nori mokytis greta bendros privalomos programos. Galima pasirinkti siauro profilio dalykus ir išsamiai įsigilinti į vieną specialybės aspektą, arba rinktis daug skirtingų kursų ir taip įgyti platų išsilavinimą pasirinktoje srityje.

Kad stojimo procesas būtų kuo sklandesnis, rekomenduojame tartis su specialistais. Mes Tau padėsime!

Stojimo procesas

Priklausomai nuo universiteto skelbiamos tvarkos, paraiška teikti galite tiesiogiai (turite pasitikrinti, ar Jūsų pasirinktas universitetas priima tiesiogines paraiškas, kol kas bakalauro lygmenyje tokių galimybių yra neitin daug, o stojant į magistrantūrą tai yra įprasta praktika) arba per centralizuotą UCAS sistemą.

Registracija UCAS sistemoje. Stojant į bakalauro pakopos studijas Jungtinėje Karalystėje, turite registruotis UCAS sistemoje.  AMES specialistai suteikia reikiamą pagalbą, padeda pateikti UCAS paraišką.

Anglų kalbos žinių patvirtinimas. Stojantiems reikalingas bent vieno tarptautinio anglų kalbos egzamino rezultatas: TOEFL rezultatas nežemesnis nei 80, IELTS – 6.5 ir daugiau. Kiekvienu atveju tiksliname informaciją individualiai, kadangi universitetai pasilieka teisę turėti skirtingus reikalavimus stojančiojo anglų kalbai (IELTS nuo 5.5 iki 7.0).

Motyvacinis laiškas. Nepriklausomai, kurioje šalyje ketini studijuoti - JAV ar Jungtinėje Karalystėje – motyvacinis laiškas yra vienas iš pagrindinių reikalavimų.

Mokytojų rekomendacijos. Atsakingai pasirinkite mokytojus, kurie Jums rašys rekomendacijas. Jas turi rašyti mokytojai, gerai Jus pažįstantys tiek iš akademinės, tiek ir iš socialinės pusės, žinantys Jūsų kompetencijas, domėjimosi sritis bei jų atskleidimą mokyklos gyvenime (užklasinėje veikloje, mokyklos projektuose bei renginiuose). Rekomendacijos turi būti anglų kalba. Jei mokytojas rekomendaciją parašo lietuvių kalba, yra būtinas jos vertimas į anglų kalbą. Rekomendacijomis pasirūpinkite iš anksto, patartina rugsėjo-lapkričio mėn. prieš prasidedant paraiškų teikimui.

Pažymių vidurkis. Rinkdamiesi universitetą turite realiai vertinti savo galimybes. Visi universitetai pateikia iš anksto informaciją, kokių baigiamųjų egzaminų rezultatų bei kokio akademinio vidurkio iš Jūsų tikimasi.

AMES studijų ekspertai padės viso šio stojimo proceso metu: suteiks pagalbą renkantis tinkamą universitetą, studijų programą, informuos, kada ir kokius dokumentus pateikti, bendraus su universitetais bei padės pildant ir pateikiant dokumentus.

Mes tai darome kasmet, jau 26 metus!

Pildome UCAS paraiškas!

AMES yra oficialus UCAS centras. Būdami nešališki tarptautinių studijų ekspertai objektyviai patariame ir tarpininkaujame stojant į bet kurį Jūsų pasirinktą Jungtinės Karalystės ar kitos šalies universitetą.


Mes galime Jums padėti ne tik apsibrėžti studijų sritį, pasirinkti tinkamiausius universitetus, bet ir deramai paruošti dokumentus stojimui ir užpildyti UCAS paraišką.

Kodėl verta studijuoti Jungtinėje Karalystėje?
  • Didelis studijų krypčių pasirinkimas ir galimybė bendrauti su geriausiais pasirinktos studijų srities dėstytojais ir motyvuotais studentais.
  • Aukšti mokymo standartai — tai ne tik laboratorijos, bibliotekos ir mokymo programos: užsienio aukštosiose mokyklose dėstytojai su studentais bendrauja laisvai ir neformaliai, programos yra lanksčios, didelis dėmesys skiriamas praktiniam savęs realizavimui.
  • Intensyvus mokymas — įprastai bakalauro lygmens programa trunka 3 metus, o magistro – 1 metus.
  • Lanksčios studijų finansavimo galimybės.
  • Geros darbo perspektyvos šalyje (nors studijų laikotarpiu dirbti nerekomenduojame, ypač pirmais metais, nes labia svarbi sėkminga integracija studijų programoje, kokybiškas pasiruošimas paskaitoms, turite daug laiko skirti produktyviam dalyvavimui seminaruose).
  • Pagrindas ateities karjerai — kultūrinė patirtis bei studijų metais užmegzti ryšiai, vertingi ir grįžus kurti Lietuvą, ir pasirinkus tarptautinę karjerą užsienyje.

Bendradarbiaujame su visomis Jungtinės Karalystės aukštojo mokslo institucijomis, taip pat turime ilgamečius ir itin glaudžius ryšius su kai kuriais populiariais šalies universitetais, kuriuos rekomenduojame rinktis Lietuvos moksleiviams ir studentams:


The University of Sheffield

Plačiau apie universitetą: https://www.sheffield.ac.uk/

Universitetas garsėja puikia mokymo kokybe, ypač didele bakalauro ir magistro studijų įvairove, priklauso prestižinių universitetų Russel grupei. Pastaraisiais metais didelį pripažinimą pelnė aviacijos ir kosmoso inžinerijos studijų programos, dirbtinio intelekto studijos, genetika, robotika, filologijos mokslų studijos, matematika, istorija.


Registruokis konsultacijai

Konsultuojame visuose Lietuvos miestuose. Derink susitikimą tel. (8-5) 279 1011, mob. tel. +370 640 44 899, el. p. studytheworld@ames.lt

Mumis pasitiki

Daugiau nei 10 valstybinių įstaigų

Virš 30 stambių ir vidutinių Lietuvos įmonių

Ames

Pagrindinis biuras

Naugarduko g. 4/12 
01309 VILNIUS 
Tel. (8~5) 2791011    
Mob. +370 610 30006
El. p. vilnius@ames.lt

Administracijos darbo laikas:
I - V nuo 08:30 - 18:00
VI - VII - nedirbame