Meniu
Prekių krepšelis

Galimybių studija MINI

Galimybių studija MINI

Galimybių studijos – vertinga paslauga skirta 11-12 kl. moksleiviams, svarstantiems studijas užsienio universitetuose.  Jos padeda suprasti, kurie universitetai labiausiai atitinka moksleivio turimus lūkesčius ir palyginti turimus akademinius gebėjimus su universitetų keliamais reikalavimais. Galimybių studija suteikia galimybę realiai įsivertinti pasirengimą studijuoti konkrečiuose universitetuose, taip pat ir motyvacijos pagerinti savo mokymosi rezultatus mokykloje.  

 

Galimybių studijos yra rengiamos individualiai su moksleiviu ir jo šeima. Susitikimų metu  aptariamos visos studijų galimybės. Tokie susitikimai užtikrina teisingą švietimo modelio, universiteto, studijų programos bei pasirengimo studijoms supratimą. Pagal asmeninius moksleivio poreikius, atsižvelgiant į akademinius pasiekimus, pomėgius, asmenybės bruožus, svarstomas programas, finansines galimybes, pageidaujamą studijų šalį ir kt., specialistai pateikia būsimam studentui atrinktą universitetų sąrašą su reikalavimais bei terminais. 

 

Galimybių studija MINI rekomenduojama tuo atveju, jei moksleivis svarsto apie studijas vienoje konkrečioje šalyje arba keliose šalyse Europoje (Jungtinėje Karalystėje, Airijoje, Nyderlanduose, Prancūzijoje, Vokietijoje ar kt.). Atsižvelgdami į aptartą poreikį ir galimybes, atrenkame iki 15 tinkamiausių aukštojo mokslo institucijų ir programų. Tuomet suderiname patogų laiką konsultacijai, kurios metu drauge išgryniname tinkamiausią pasirinkimą. Galimybių studija sudaroma pagal vieną studijų programą. 

 

Registruokitės konsultacijai tel. +370 675 43534, el. p. rasa@ames.lt

Tvarkaraščiai ir kainos

Pasirinkite miestą

Modelis: Galimybių studija MINI
Savaitės dienos
Pr An Tr Ke Pe Še Se
Lygis nuo B1
Programa Galimybių studija
MINI
Pradžia Derinama
Konsultacija 1
Konsultacijos trukmė 30-45 min.
Kaina 199,00 €
Statusas Liko 1 vieta
199.00€
Be PVM:199.00€
Rodoma nuo 1 iki 1 iš 1 (1 puslapių)