Pasirinkite kalbą

Pasakysime, kaip Jums įstoti į bet kurį pasaulio universitetą!

Visapusė pagalba stojantiems PREMIUM

 

Studijų pasirinkimas - atsakingas sprendimas. Kad STOJIMO PROCESAS būtų SKLANDUSPASIRINKIMAI TEISINGI, o PARAIŠKOS SĖKMINGOS, rekomenduojame pasinaudoti AMES sertifikuotų studijų specialistų paslaugomis.

Geriausi universitetai renkasi geriausius studentus, todėl Jūsų paraiška turi būti paruošta nepriekaištingai. Mes žinome, KAIP. Priklausomai nuo to, į kelias šalis stojate, pasirinkite studijų užsienyje konsultacijų paketą:

 • Premium GLOBAL paslauga apima Europos, JAV, Kanados, Australijos ir kitų šalių universitetus. Padedame išsirinkti 7-12 TINKAMIAUSIŲ UNIVERSITETŲ 3-5 pasaulio šalyse, į kuriuos TEIKSIME PARAIŠKAS.
 • Premium EUROPE paslauga apima Jungtinės Karalystės, Airijos, Vokietijos, Prancūzijos, Šveicarijos, Ispanijos, Skandinavijos, Balkanų regiono ir kitų Europos šalių universitetus. Konsultacijų metu padedame išsirinkti 5-7 TINKAMIAUSIUS UNIVERSITETUS 3-4 Europos šalyse, į kuriuos TEIKSIME PARAIŠKAS.
 • Premium SINGLE paslauga skirta teikiantiems paraišką į vieną pasaulio šalį. Jei planuojate studijas JAV/ Kanadoje/ Jungtinėje Karalystėje/ Nyderlanduose/ Švedijoje/ Vokietijoje/ Prancūzijoje/ Šveicarijoje ar kitur - ši paslauga Jums. Padedame išsirinkti 3-5 UNIVERSITETUS, į kuriuos TEIKSIME PARAIŠKAS.

Kaip atrodo Jūsų ir AMES bendradarbiavimas, pasirinkus PREMIUM konsultacijų paslaugą?

 • organizuojame pirminę iki 60 min. konsultaciją VISAI ŠEIMAI su ASMENINIU STUDIJŲ PATARĖJU - vienintele, sertifikuota Britų Tarybos Education UK konsultante Egle Kesyliene ar kvalifikuotu AMES ekspertu, susitikus gyvai arba online.
 • Atliekame GALIMYBIŲ STUDIJĄ pagal pasirinktą šalį, studijų kryptį bei akademinius poreikius.
 • KONSULTUOJAME NUOLAT prieš priimant sprendimus dėl studijų paraiškos.
 • Padedame išsirinkti universitetus pagal poreikį.
 • Ruošiame paraiškas į LABIAUSIAI JŪSŲ VAIKUI TINKANČIAS MOKYMO ĮSTAIGAS.
 • Sudarome paraiškos teikimo studijoms kalendorinį planą.
 • AMES užsienio ekspertas redaguoja MOTYVACINĮ laišką (min 3 redakcijos).
 • Redaguojame REKOMENDACINIUS laiškus pagal poreikį.
 • IŠSAMIAI patikriname anglų kalbos žinių lygį raštu ir žodžiu.
 • Konsultuojame dėl tarptautinių egzaminų pasirinkimo, pasiruošimo ir laikymo.
 • Nuolat prižiūrime ir valdome stojimo paraišką.
 • Teikiame rekomendacijas ruošiant PORTFOLIO, stojantiems į menų, architektūros specialybes.
 • Padedame paruošti dokumentus paskolai (jei pasirinktos šalys ją teikia) gauti.
 • Konsultuojame iki būsimo studento priėmimo į universitetą projekto įgyvendinimo.

Studijų užsienyje konsultacijos

Konsultacijos tipas
Individuali
Pirminė konsultacija
NEMOKAMA

Paslaugos pavadinimas Premium GLOBAL
Šalys 3-5 šalys
Universitetai 3-12
Konsultacija Jums patogiu laiku
Kaina Derinama pagal poreikį
Paslaugos pavadinimas Premium EUROPE
Šalys 3-4 šalys
Universitetai 3-12
Konsultacija Jums patogiu laiku
Kaina Derinama pagal poreikį
Paslaugos pavadinimas Premium SINGLE
Šalys 1 šalis
Universitetai 3-7
Konsultacija Jums patogiu laiku
Kaina Derinama pagal poreikį

PAPILDOMOS PASLAUGOS

 • Ruošiame IELTS tarptautiniam egzaminui
 • Organizuojame SAT/ACT parengiamuosius kursus online
 • Redaguojame motyvacinius laiškus
 • Redaguojame rekomendacinius laiškus.
 • Organizuojame individualius mokymus dėl Portfolio sudarymo menų studijoms.
 • Organizuojame mokymus ruošiantis interviu su universitetu.
 • Organizuojame mokymus papildomiems egzaminams į Kembridžo, Oksfordo universitetus (TSA, HAT, ELAT), medicinos (BMAT), teisės (CLT, LNAT), matematikos (MAT, STEP) specialybes.

Kada tikslingiausia kreiptis dėl studijų užsienyje konsultacijos?

Pirminę šeimos konsultaciją tikslingiausia organizuoti 8-10 klasėse, kai aiškiau formuojasi akademiniai moksleivio interesai ir būsimų studijų modelis. Jei vaikas dar neturi vizijos dėl ateities planų, su AMES specialistais tikslinga pasikalbėti apie vaiko profiliavimą  ir studijų galimybes užsienio universitetuose.

Kodėl stojantiems reikalinga studijų specialisto konsultacija?

Pasaulyje yra daugiau nei 25 000 universitetų. Stojantieji iš Lietuvos nuodugniai peržiūri reitingus ir pasirinkimus dažniausiai daro iš TOP 500. Tačiau neįgudusiai akiai visi reitingai atrodo panašūs, programų aprašai identiški, reikalavimai - nevisad suprantami. O dar gausybė klausimų (Kokius tarptautinius egzaminus laikyti? Kaip paruošti CV ar motyvacinį tinkamu formatu? Į ką atkreipti dėmesį renkantis universitetus? Ar šis universitetas man tinkamas? Kaip paruošti konkurencingą paraišką? Kiek kainuoja studijos? Ar galimas finansavimas?). AMES studijų užsienyje specialistai paaiškins, patars, nukreips, padės sutvarkyti stojimo dokumentus ir atstovaus Jūsų interesus iki pat išvykimo studijuoti

Registruokitės asmeninei konsultacijai nuotoliniu būdu, užpildę šią anketą:

Konsultuojame visuose Lietuvos miestuose. Derink susitikimą nuotoliniu būdu tel. (8-5) 279 1011, mob. tel. +370 685 52882, el. p. studytheworld@ames.lt

ATSILIEPIMAI. "Studijų paraiškos užsienyje pildymas buvo it šaltas dušas. Milžiniškas kiekis informacijos lėtai virškinosi, o kone didžiausias iššūkis - motyvacinis laiškas, privertė kūrybiškai pažvelgti į savo patirtį bei tikslus.

Tautvydas Škikūnas, Newcastle university studentas

"Tingiai mano sielai, studijų paraiškos užsienyje pildymas buvo it šaltas dušas. Milžiniškas kiekis informacijos lėtai virškinosi, o kone didžiausias iššūkis - motyvacinis laiškas, privertė kūrybiškai pažvelgti į savo patirtį bei tikslus. Rašymas užtruko ilgai, mat tai man buvo nauja ir neregėta patirtis. Pagrindinė išmokta pamoka - neverta atidėlioti paraiškos pildymo paskutinei savaitei, ar net mėnesiui. Džiaugiuosi, jog sulaukiau AMES pagalbos šio komplikuoto proceso metu. Nuoširdžiai tikiu, kad, ši parama padidino mano šansus įstoti į norimą universitetą."

Apolinaras Škikūnas, Tautvydo tėtis

"Išskirtinę vertę sukuria AMES stojimo į universitetus paslauga: leidžia nepasiklysti informacijos džiunglėse, pagelbėja išgryninant svariausius argumentus, meta iššūkį, pataria ir nukreipia, o kas ypatingai svarbu - prižiūri ritmą ir akcentuoja terminus, kuriuos pamesti ir pasimesti būtų gana paprasta ir skausminga. Džiaugiuosi atradęs AMES! Nuoširdžiai linkiu visiems tokių atradimų ir pozytivių potyrių."

Ugnius Igaris, King`s College London studentas

"Pildydamas aplikacijas studijoms užsienyje susidūriau su daugeliu sunkumų - motyvacinių laiškų rašymas, universitetų, programų pasirinkimas, finansavimas, ir daugeliu kitų. Kiekvienam šių pavyzdžių reikėjo didelio pasiruošimo ir daug pastangų, kad įstojimo tikimybė būtų kuo didesnė. Tiesa, daugelį šių dalykų būčiau galėjęs padaryti pats, tačiau su Ames konsultacijų pagalba sužinojau svarbių ir aktualių faktų, apie kuriuos net nebūčiau pagalvojęs - būtent dėl šios ir daugelio kitų priežasčių man jos atrodo labai naudingos.

Pavyzdžiui, kai sužinojau egzamino rezultatus, supratau, kad negalėsiu studijuoti tame universitete, kuriame norėjau, tačiau sertifikuota Britų Tarybos Education UK konsultantė Eglė Kesylienė man patarė susisiekti su universitetu, paaiškino, kad tai yra visiškai normali praktika, nors jis ir neatlieka clearing. Būtent dėl šios priežasties aš nors ir ne visai sėkmingai, bet susisiekiau su universiteto admissions officer, bandžiau ją įtikinti, kad esu vertas studijuoti tame universitete, taigi didinau šansus ištaisyti savo situaciją ir ten studijuoti. Be šios daugeliui nutylėtos praktikos, nebūčiau ėmesis jokių veiksmų, o būčiau tiesiog nuleidęs rankas ir pasidavęs. Tai vienas iš daugelio pavyzdžių, kaip Ames konsultantų žinios padeda stojant į universitetus - tau tampa pasiekiama informacija, kurios tu niekur negausi, o galbūt ir nežinai, kad ji egzistuoja."

Liucija, prestižinio Caterham koledžo Didžiojoje Britanijoje absolventė bei studentė Anglijoje

"Konsultacija buvo tikrai labai naudinga, labai padėjo apsispręsti. Diskutavome apie labai daug dalykų su p. Marie-Louise, bet svarbiausia man buvo jos nuomonė apie psichologijos ir matematikos kursą. <...>
Taigi, apibendrinus, aš labai labai labai džiaugiuosi, kad nesudvejojau ir susisiekiau su p. Marie-Louise, nes kosultacija buvo labai informatyvi, o taip pat ir maloni, nes p. Marie-Louise yra labai šiltas žmogus. <...> Konsultacijos santrauka taip pat labai naudinga. Visi man rūpintys klausimai ten yra labai aiškiai ir plačiai atsakyti ir dar su kaupu.
Labai Jums ačiū, kad suorganizavot man šią konsultaciją."

Nedas Matulionis, the College of Wooster (JAV) studentas
Nedo mama

"Noriu Jums padėkoti, kad padėjote Nedui stojant į JAV mokytis. Labai Jums ačiū ir už pamokas Jūsų mokykloje, ir už konsultantės Shirley kontaktus. Ji padėjo mums visokeriopai: labai profesionali konsultantė, o tuo pačiu - nuostabus zmogus. Su ja Nedas tikrai ir toliau palaikys ryšius. Labai džiaugiamės rezultatu, kad Nedas taip sėkmingai įstojo į puikų koledžą, gavo gerą stipendiją. Be to, tikriausiai žais koledžo komandoje, nes su treneriu kontaktuoja ir ruošiasi sezonui. Labai didelis Jums ačiū už viską, linkiu Jums sėkmės Jūsų darbuose."

Moksleivė Luknė, UNI PREP dirbtuvės

"Esu įsitikinusi, jog be šios programos siųsti paraiškas būtų buvę daug sudėtingiau ir painiau. UNI PREP programa įvykdė viską, ką žadėjo ir dar daugiau - išsamiai supažindino su įvairių šalių universitetų stojimo reikalavimais, padėjo suprasti, koks studentas yra sėkmingas studentas, nuosekliai paaiškino, kaip pasirašyti dėmesio vertus motyvacinį laišką bei CV, o koordinatorės teikė visokeriopą pagalbą viso stojimo metu."

Martyna Valančiūtė, UNI PREP dirbtuvės

"Manau, jog dalyvavimas UNI PREP programoje buvo viena iš asmeniniam tobulėjimui ir ateičiai naudingiausių patirčių. Nors seniai žinojau, kad planuoju rinktis studijas užsienyje, retai kada prisėsdavau prie reikiamų dokumentų pildymo/rašymo, nes nenutuokiau, nuo ko pradėti. Šios programos sudarytas tikslus grafikas ir teikiama informacija leido susiskirstyti laiką taip, jog per 1 mėnesį, su puikių specialistų pagalba, buvau pilnai susitvarkius visus dokumentus – beliko tik sukelti juos į atitinkamas universitetų sistemas. Tiek per, tiek po paskaitos gaudavome labai daug naudingos informacijos šaltinių, kurie padėjo “išsifiltruoti” svajonių studijų programas ir universitetus pagal įvairiausius kriterijus, apie kuriuos anksčiau pačiai neteko susimąstyti. Na, o iškilus mažiausiems, rodos, gal net nereikšmingiems klausimams, buvo galima rašyti, klausti ar net skambinti tam, kad sužinoti tikslų atsakymą iš specialistų lūpų.

 


SĖKMĖS ISTORIJOS. Vakar AMES, šiandien - Los Andželas, Monrealis, Oksfordas, Šefildas ar VU, VDU, ISM.

Kristina Zabeliauskienė

"Labai malonu buvo su Jumis bendrauti, ačiū už pagalbą pasirenkant, rašant rašinius, motyvaciją, situacijos suvaldymą, operatyvumą ir pozityvumą. Ačiū visam kolektyvui, kuris greit reagavo, laiku suteikė pagalbą ir parodė labai aukštą kvalifikaciją. Su malonumu ir toliau Jus rekomenduosiu draugams kaip labai aukšto lygio savo darbą išmanančius specialistus. Šiandien renkamės studijas Lietuvoje, bet buvo labai smalsu ir naudinga pabandyti įstoti į aukšto lygio JAV universitetus. Juk nepabandęs - nesužinosi. Jūsų pagalba tokiu sudėtingu laikotarpiu, renkantis studijas, buvo labai naudinga."

Vakar AMES, šiandien - Los Andželas, Monrealis, Osfordas ar ISM. Sužinok Rimutės, Mykolo ir kitų istorijas.

Konsultuojanti AMES studijų užsienyje ekspertų komanda

Mumis pasitiki

Daugiau nei 10 valstybinių įstaigų

Virš 30 stambių ir vidutinių Lietuvos įmonių

Ames

Pagrindinis biuras

Naugarduko g. 4/12 
01309 VILNIUS 
Tel. (8~5) 2791011    
Mob. +370 610 30006
El. p. vilnius@ames.lt

Administracijos darbo laikas:
I - V nuo 08:30 - 18:00
VI - VII - nedirbame