Pasirinkite kalbą

Anglų kalba suaugusiems, pradedantiems ir pažengusiems, nuo A0 iki C1 lygio

Svajojate nuosekliai mokytis ir išmokti anglų kalbą? Nusprendėte patobulinti žinias?
Tuomet šie anglų kalbos kursai suaugusiems – kaip tik jums! Laviname visus kalbos įgūdžius:
kalbėjimą, klausymą, skaitymą ir rašymą.


Kiek trunka kursai?
Vasaros metu (60 akad. val.) - 2 mėn. Nuo rugsėjo mėn. (60 akad. val.) - 4 mėn.
Kokia kaina?
Kainos miestuose skiriasi
Koks žinių lygis?
Atlik testą!

Jungtis į grupę galimą kiekvieną savaitę.


Kaina nuo: prie miesto tvarkaraščių

Svajojate nuosekliai mokytis ir išmokti anglų kalbą? Nusprendėte patobulinti senas žinias?

Svajojate nuosekliai mokytis ir išmokti anglų kalbą? Nusprendėte patobulinti senas žinias? Tuomet šie anglų kalbos kursai suaugusiems – kaip tik jums!

Anglų kalbos pamokų metu su dėstytoju ir kitais grupės nariais bendrausite tik anglų kalba. Sisteminis anglų kalbos mokymasis pagal naujausias anglų kalbos mokymo metodikas ir kartu su grupe padės Jums daryti pažangą daug greičiau nei bandant mokytis savarankiškai. Jaukioje grupėje – tik 6–10 dalyvių.

Anglų kalbos kursų grupės formuojamos pagal kalbos žinių lygį, kuris nustatomas atlikus nesudėtingą testą.

Viena anglų kalbos pamoka trunka 2 akademines valandas (90 min.). Užsiėmimai vyksta 2 kartus per savaitę jums patogiu metu ryteper pietus arba vakare. Jei netinka grupinio užsiėmimo laikas, pasiūlysime individualius užsiėmimus. Kurso trukmė – 60 akademinių valandų (15 sav.)

Mokydami dėstytojai naudoja naujausią metodinę literatūrą. Vadovėlius galėsite įsigyti mūsų biure arba partnerių knygynuose, kuriuose AMES klientams taikoma iki 15 proc. nuolaida.

Jūsų žinios bei anglų kalbos mokymosi pažanga bus nuolat tikrinami raštu ir žodžiu. Kurso pabaigoje kiekvieno žinios vertinamos 100 balų sistema: sumuojami atliktų testų rezultatai bei įvertinama bendra pažanga užsiėmimų metu.

AMES anglų kalbos kursai vainikuojami pažymėjimu, kuris atsispindi kurso trukmę, individualų įvertinimą bei pasiektą anglų kalbos lygį.

Bendrinė anglų kalba. Lavinami visi kalbiniai įgūdžiai, teikiant prioritetą kalbėjimui.

BENDRINĖ ANGLŲ KALBA (angl. GENERAL ENGLISH)

Klausytojai mokosi anglų kalbos pagal žinių lygį, kuris nustatomas atlikus pradinį testą. Kursai tobulina bendruosius anglų kalbos gebėjimus, reikalingus sėkmingam bendravimui kasdienėse gyvenimo situacijose. Kursų metu lavinami visi kalbiniai įgūdžiai, teikiant prioritetą kalbėjimui. Kursų programa parengta pagal Cambridge, Oxford, Pearson ir kt. pasaulio leidėjų mokomąją medžiagą, kurią sudaro vadovėlis, pratybos, audio ir video įrašai bei papildoma šviesta mokomoji medžiaga, atitinkanti besimokančiųjų kalbos poreikius. Europos Taryba rekomenduoja skirti 120 akademinių valandų vienam lygiui įsisavinti, todėl visi AMES kursai suskirstyti pagal lygius ir valandas. Kurso pabaigoje išduodamas AMES sertifikatas, kuriame atsispindi kurso trukmė, individualus įvertinimas ir Jūsų pasiektas lygis.

Baigę mokymų programą, išmoksite atitinkamu lygiu:

 • Bendrauti dalyvaujant pokalbiuose, diskusijose, pasikeičiant informacija įvairiomis temomis.
 • Suprasti kalbančiojo mintis ir požiūrį.
 • Suprasti autentišką įvairių dialektų anglų kalbą.
 • Suprasti radijo ir televizijos laidas anglų kalba.
 • Taisyklinga kalba savarankiškai rašyti savo patirčiai bei darbinei veiklai artimomis temomis pritaikant tekstą adresatui.
Atsiliepimai: "Patiko užduočių įvairumas ir gausa, aktyvus bendravimas, gramatikos kartojimas ir daug savarankiško darbo papildomai pageidaujantiems."

"Išties šaunu, kad AMES mokykla organizuoja intensyvius kursus, o vakarinės pamokos vyksta ypač patogiu dirbantiems asmenims laiku, t.y. nuo 18.40. Norėčiau labai pagirti dėstytoją Rasą, kuri kruopščiai pasiruošia pamokoms, matyt todėl užsiėmimai yra įdomūs. Ir apskritai, aptarnaujančio personalo darbuotojos yra visada besišypsančios ir nusteikusios pagelbėti, išspręsti tau rūpimą problemą. Suteiktų paslaugų kokybę verinu labai gerai." - Lina V., intensyvūs anglų kalbos kursai (A1 lygis)

„Džiugu, kad dėstytoja papildomai pateikė labai daug pratimų, kurie man padėjo suvokti ir pagerinti gramatinius įgūdžius. Patiko užduočių įvairumas ir gausa, aktyvus bendravimas, gramatikos kartojimas, daug namų darbų ir savarankiško darbo papildomai pageidaujantiems. Labai patiko pratimai su kryžiažodžiais, kai reikia sugalvoti iš vieno žodžio paraidžiui daug naujų. Puikios rekomendacijos namų skaitymui. Noriu tęsti rudenį šį kursą.”Didžiulis privalumas – mažos grupės.“ - Sonata G., anglų kalbos kursai (A2 lygis)

„Tarp jūsų kursų privalumų išskirčiau vieną labai reikšmingą – tai galimybė mokytis norimu laiku. Labai vykusios diskusijos anglų kalba, tolerancija. Patiko tinkama metodika, geri dėstytojai, sukuriantys draugišką atmosferą užsiėmimų metu. Gal būt daugiau norėtųsi klausymo anglų kalba. Paskaitos ne tik kad nenuobodžios, bet labai informatyvios bendros pasaulėžiūros prasme. Naujų žodžių bagažas neįtikėtinas, turėsiu ką kartoti. Puiki dėstytoja. Norėčiau vasarą pratęsti intensyvius kursus.“ - Algimantas Ž., anglų kalbos kursai (A2 lygis)

„Kurso privalumas tas, kad dėstė anglakalbis dėstytojas iš Čikagos, lengvai randantis bendrą kalbą, lankstus. Buvo daug papildomos medžiagos apie šnekamąją kalbą, papildyta vaizdine ir garsine medžiaga. Savarankiškas kalbos mokymasis internetu (suteikta informacija). Paliestos įvairios temos, nuo verslo iki menų. Sužinota naujų išsireiškimų, posakių, idiomų, frazių. - Igor Č., anglų kalbos kursai (B2 lygis)

"Noriu paprašyti, kad perduotumėte dėstytojai ir grupės nariams, kad negalėsiu sudalyvauti šiandien vyksiančioje baigiamojoje kurso paskaitoje. Labai noriu padėkoti mokytojai Agnei už suteiktas žinias! Visiems kartu už gerai praleistą laiką, pamokas ir ne tik anglų kalbos. Visada malonu sutikti žmones, iš kurių randi ko išmokti ir priežasčių skaniai psijuokti kartu!" - Asta D., anglų kalbos kursai (A2 lygis)

„Naudingiausias dalykas, kurį išmokau, tai įveikti psichologinį barjerą, kalbu angliškai su užsieniečiais svečiais. Įgijau daugiau pasitikėjimo, supratau, kad ne tiek mažai žinau ir suprantu, pagilinau turėtas žinias, praturtinau žodyną. Gavau daug informacijos apie papildomus šaltinius (knygas, žurnalus, CD), padedančius mokytis savarankiškai (didelė pasiūla, tačiau buvo neaišku į ką vertėtų atkreipti dėmesį). Dėkoju dėstytojai už kantrybę, nuoseklumą, išsamų dėstymą. Net ir praleidęs paskaitą, nesijauti „iškritęs iš rogių“. Ačiū.“ - Evelina S., anglų kalbos kursai (A1 lygis)

„Pagrindinis privalumas – dėstytojas, kuriam anglų kalba yra gimtoji. Smagu mokytis iš žmogaus, kuriam smagu mokyti. Maža grupė – daugiau dėmesio kiekvienam. Tai įtemptas kursas, bet įdomus. Aktyvus darbas grupelėse. Gavau daug koncentruotos ir susistemintos informacijos, frazių apibendrinimo, puikūs pavyzdžiai skirtingomis kasdieninėmis temomis darbo vietoje. Įgytas žinias galėsiu pritaikyti savo darbe.“ - Simona N., anglų kalbos ciklas „Business Communication“

"First of all, I would like to thank you for contributing such a professional English Teacher, we enjoyed working with Vytas and all the material, sequence of the lesson as well as practical recommendations were relevant, useful and hotel business-oriented, not to mention Vytas` beautiful personality." - Alina T., Training Supervisor, Kempinski Hotel Cathedral Square (Business English Communication Course, B2)

"Šiais metais Jūsų mokykloje lankau verslo anglų kalbos kursus, kuriuos dėsto dėstytojas Paul Korinek. Norėčiau jums padėkoti už šį paskirtą mums talentingą ir nuoširdų dėstytoją. Žinau, kad pas Jus visi dėstytojai geri, bet jei kitais metais (rudenį) atsirastų galimybė pratęsti mokslus, tai tikrai pageidaučiau lankyti kursus pas jį. Be to, mano asmeninis tikslas yra mokėti anglų kalba jei ne tobulai, tai gerai, nors ir ne sparčiais žingsniais, bet vis į priekį! Todėl tikiuosi pratęsti mokslus pas jus ir kitais mokslo metais. Būtų šaunu, jei rudenį vėl pavyktų suburti tokią šaunią grupę, kaip šiais mokslo metais (ruduo/pavasaris). Ačiū Jums! Amžina anglų kalbos mokinė." - Daiva D. , verslo anglų kalba (B2 lygis)


"Noriu padėkoti Jūsų mokyklai už anglų kalbos kursus kuriuos lankau. Dar prieš 6 metus dalyvaujant tarptautinėse stažuotėse, pažintiniuose vizituose, atostogaujant užsienyje ar priiminėjant užsienio svečius Lietuvoje aš stengdavausi likti nepastebėtas, negalėdavau diskutuoti ar paklausti mane dominančio klausimo, sugalvodavau galybę priežaščių kodėl negaliu su užsienio svečiais pavakarieniauti, o gautą anglų kalba elektroninį laišką dažniausiai ištrindavau, nes visiškai nemokėjau anglų kalbos. Aš įsivaizduoju kiek Lietuvoje yra talentingų, jaunų ir perspektyvių žmonių, kurie jaučiasi taip, kaip aš kažkada jaučiausi. Atrodo praėjo tik 6 mokslo metai Jūsų mokykloje, tačiau dabar aš drąsiai galiu bendrauti su užsienio kolegomis tiek darbo tiek laisvalaikio temomis, galiu konferencijoje ar seminare paklausti man rūpimo klausimo, galiu kolegas iš užsienio pakviesti į barą ir viduryje vakarėlio atsistojęs pasakyti linksmą tostą, o keliaudamas į užsienį galiu užmiršti GPS įrangą, nes "I can speak English". Tiems, kurie galvoja verta ar neverta mokintis, galiu drąsiai atsakyti, kad verta, o kurie galvoja - aš negabus mokintis kalbas, nesijaudinkit, ir aš taip galvojau, viskas priklauso tik nuo mūsų pačių ir gerų American English School specialistų.
Stiprybės ugdant ateities lyderius." - Alytaus kolegijos direktoriaus pavaduotojas strateginei plėtrai ir infrastruktūrai Nerijus Česiulis

Trumpas gebėjimų aprašymas ir tarptautiniai egzaminai pagal anglų kalbos žinių lygius suaugusiems

Kursų dalyviai skirstomi į grupes pagal kalbos žinių lygį.
Kursų pabaigoje išduodamas AMES pažymėjimas, kuriame nurodomas pasiektas lygis, kursų trukmė ir individualus dėstytojo įvertinimas.
Kiekvieno etapo pabaigoje AMES kursų dalyviai ar žmonės, pasiekę atitinkamą lygį savarankiškai, gali laikyti tarptautinį PTE General ar LCCI English for Business egzaminą AMES anglų kalbos akademijoje ir gauti tarptautinį sertifikatą.LCCI Preliminary Level* - Preliminary Credit; Preliminary Pass
LCCI Preliminary Level 1* - Preliminary Distinction; Level 1 Pass
LCCI Level 1* - Level 1 Distinction; Level 1 Credit; Level 2 Pass
LCCI Level 2* - Level 2 Distinction; Level 2 Credit; Level 3 Pass
LCCI Level 3* - Level 3 Distinction; Level 3 Credit; Level 4 Pass
LCCI Level 4* - Level 4 Distinction; Level 4 Credit

Mandatory Writing Test & Reading Test, optional Speaking Test & Listening Test.
Rašymas, skaitymas - privalomos egzamino dalys, kalbėjimas ir klausymas - papildomos.
Jei įsivertinant savo užsienio kalbos lygį jums kyla neaiškumų, rašykite mums užklausimą.

Žinių sertifikavimas įtvirtina pažangą! Į mokymų programą integruotas pasiruošimas egzaminui.

Bendrinės anglų kalbos programa taip pat integruoja pasirengimą tarptautiniam bendrosios anglų kalbos egzaminui PTE General (angl. Pearson Test of English General), kurį rekomenduojame laikyti pasirinktu lygiu AMES egzaminų centre.

AMES naudoja mišraus mokymo/si metodų (ang. blended learning) praktiką, paremtą geriausia, pasauline užsienio kalbų dėstymo patirtimi.

AMES naudoja mišraus mokymo/si metodų (ang. blended learning) praktiką, paremtą geriausia užsienio kalbų dėstymo pasauline patirtimi. Mokymo metodai pasirenkami ir pritaikomi individualiai pagal klausytojų mokymosi stilių, amžių, esamą kalbos lygį bei gebėjimus. Mokymosi procese intensyviai naudojamos pažangios technologijos, kurios paįvairina mokymosi procesą bei priartina jį realioms gyvenimiškoms situacijoms. Mokymosi procesas yra itin dinamiškas, tad AMES dėstytojai, taikydami metodų įvairovę praktikoje, nuolat juos keičia, modifikuoja, tobulina bei kuria naujus metodus priklausomai nuo konkrečių situacijų. Visi AMES naudojami dėstymo metodai remiasi XXI amžiaus švietimo principais:

 • Bendravimu ir bendradarbiavimu
 • Kritiniu mąstymu
 • Problemų sprendimu
 • Kūrybiškumu
 • Mokėjimu mokytis
 • Sprendimų priėmimu
 • Informaciniu raštingumu

Dėstytojo vaidmuo yra ypač svarbus mokymo procese, tačiau AMES jis yra daugiau negu dėstytojas, jis yra mokymo/si turinio planuotojas, besimokančiojo pagalbininkas, skatintojas ir vertintojas. Todėl visi AMES dėstytojai yra itin aukštos kvalifikacijos specialistai, nuolat keliantys savo profesines kompetencijas Lietuvoje ir užsienyje, yra aktyvūs profesinių asocijacijų nariai: skaito pranešimus, atlieka stažuotes, yra vadovėlių autoriai.

Bendrinė anglų kalba vakarais

Užsiėmimo trukmė
90 min.
Vieno mėnesio įmoka*
119 Eur
Lankytojų skaičius grupėje
5-10

Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis A0
Grupės kodas A0.2V
Kursų pradžia Sau 20
Valandos 17:00-18:30
Grupės statusas Liko 1 vieta
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis A0
Grupės kodas A0.3V
Kursų pradžia Kov 9
Valandos 17:00-18:30
Grupės statusas Liko 5 vietos
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis A1.1
Grupės kodas A1.13V
Kursų pradžia Sau 21
Valandos 17:40-19:10
Grupės statusas Liko 1 vieta
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis A1.1
Grupės kodas A1.14V
Kursų pradžia Kov 3
Valandos 17:00-18:30
Grupės statusas Liko 1 vieta
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis A1.2
Grupės kodas A1.22V
Kursų pradžia Vas 10
Valandos 17:00-18:30
Grupės statusas Surinkta
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis A2.1
Grupės kodas A2.12V
Kursų pradžia Sau 20
Valandos 17:00-18:30
Grupės statusas Liko 1 vieta
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis A2.1
Grupės kodas A2.13V
Kursų pradžia Kov 31
Valandos 18:40-20:10
Grupės statusas Liko 5 vietos
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis A2.2
Grupės kodas A2.23V
Kursų pradžia Sau 15
Valandos 18:40-20:10
Grupės statusas Surinkta
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis B1.1
Grupės kodas B1.13V
Kursų pradžia Sau 15
Valandos 18:40-20:10
Grupės statusas Surinkta
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis B1.1
Grupės kodas B1.14V
Kursų pradžia Vas 12
Valandos 18:40-20:10
Grupės statusas Surinkta
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis B1.2
Grupės kodas B1.22V
Kursų pradžia Sau 21
Valandos 17:00-18:30
Grupės statusas Surinkta
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis B1.2
Grupės kodas B1.23V
Kursų pradžia Vas 11
Valandos 18:40-20:10
Grupės statusas Surinkta
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis B1.2
Grupės kodas B1.24V
Kursų pradžia Vas 24
Valandos 17:00-18:30
Grupės statusas Liko 1 vieta
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis B2.1
Grupės kodas B2.12V
Kursų pradžia Sau 15
Valandos 18:40-20:10
Grupės statusas Liko 2 vietos
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis B2.2
Grupės kodas B2.22V
Kursų pradžia Kov 31
Valandos 18:40-20:10
Grupės statusas Liko 6 vietos
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis B2.2
Grupės kodas B2.31V (III dalis)
Kursų pradžia Vas 6
Valandos 17:00-18:30
Grupės statusas Liko 5 vietos
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis C1
Grupės kodas C1.21V
Kursų pradžia Kov 30_ONLINE
Valandos 18:40-20:10
Grupės statusas Liko 6 vietos

* Kursas trunka 60 akad. val. (4 mėn.). Originali mokomoji medžiaga už papildomą mokestį. Prisijungti į grupę galima ir jai prasidėjus.


Bendrinė anglų kalba vakare

Užsiėmimo trukmė
90 min.
Vieno mėnesio įmoka*
93 Eur
Lankytojų skaičius grupėje
6-10

Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Kursų trukmė 4 mėnesiai (60 akad. val.)
Grupės lygis A0
Kursų pradžia Vasario 5
Valandos 17:15-18:45
Grupės statusas Liko 3 vietos
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Kursų trukmė 4 mėnesiai (60 akad. val.)
Grupės lygis A0
Kursų pradžia Kovo 10
Valandos 18:50-20:20
Grupės statusas Renkama
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Kursų trukmė 4 mėnesiai (60 akad. val.)
Grupės lygis A1.1
Kursų pradžia Sausio 6
Valandos 17:15-18:45
Grupės statusas Liko 1 vieta
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Kursų trukmė 4 mėnesiai (60 akad. val.)
Grupės lygis A1.1
Kursų pradžia Kovo 3
Valandos 18:50-20:20
Grupės statusas Renkama
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Kursų trukmė 4 mėnesiai (60 akad. val.)
Grupės lygis A1.2
Kursų pradžia Sausio 30
Valandos 17:30-19:00
Grupės statusas Liko 4 vietos
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Kursų trukmė 4 mėnesiai (60 akad. val.)
Grupės lygis A2.1
Kursų pradžia Sausio 6
Valandos 17:15-18:45
Grupės statusas Liko 3 vietos
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Kursų trukmė 4 mėnesiai (60 akad. val.)
Grupės lygis A2.2
Kursų pradžia Sausio 20
Valandos 18:50-20:20
Grupės statusas Liko 3 vietos
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Kursų trukmė 4 mėnesiai (60 akad. val.)
Grupės lygis B1.1
Kursų pradžia Sausio 7
Valandos 18:50-20:20
Grupės statusas Liko 2 vietos
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Kursų trukmė 4 mėnesiai (60 akad. val.)
Grupės lygis B1
Kursų pradžia Vasario 26
Valandos 17:30-19:00
Grupės statusas Liko 1 vieta
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Kursų trukmė 4 mėnesiai (60 akad. val.)
Grupės lygis B1.2
Kursų pradžia Sausio 7
Valandos 17:15-18:45
Grupės statusas Liko 3 vietos
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Kursų trukmė 4 mėnesiai (60 akad. val.)
Grupės lygis B2.1
Kursų pradžia Kovo 2
Valandos 17:30-19:00
Grupės statusas Renkama
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Kursų trukmė 4 mėnesiai (60 akad. val.)
Grupės lygis B2.1
Kursų pradžia Kovo 2
Valandos 18:50-20:20
Grupės statusas Renkama
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Kursų trukmė 4 mėnesiai (60 akad. val.)
Grupės lygis B2.2
Kursų pradžia Sausio 8
Valandos 17:15-18:45
Grupės statusas Liko 3 vietos
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Kursų trukmė 4 mėnesiai (60 akad. val.)
Grupės lygis C1
Kursų pradžia Kovo 9
Valandos 17:15-18:45
Grupės statusas Renkama

* Kursas trunka 4 mėn. Originali mokomoji medžiaga už papildomą mokestį.

Už kursą glima mokėti iš karto arba dalimis.

Jungtis į grupę galima kiekvieną savaitę.


Kursai vakare

Užsiėmimo trukmė
90 min.
Vieno mėnesio įmoka*
89 Eur
Lankytojų skaičius grupėje
8-10

Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis A0
Grupės kodas A0.1 V
Kursų pradžia Saus 23
Valandos 18:50- 20:20
Grupės statusas Liko 1 vieta
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis A1.1
Grupės kodas A1.11 V
Kursų pradžia Lapkr 26
Valandos 17:15-18:45
Grupės statusas Liko 3 vietos
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis A1.1
Grupės kodas A1.12V
Kursų pradžia Kov
Valandos 17:15-18:45
Grupės statusas Renkama
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis A1.2
Grupės kodas A1.21 V
Kursų pradžia Kov
Valandos 18:50-20:20
Grupės statusas Renkama
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis A2.1
Grupės kodas A2.12 V
Kursų pradžia Vas
Valandos 19:00-20:30
Grupės statusas Renkama
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis A2.2
Grupės kodas A2.22V
Kursų pradžia Vas 3
Valandos 19:00-20:30
Grupės statusas Liko 1 vieta
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis B1.1
Grupės kodas B1.11V
Kursų pradžia Saus
Valandos 17:15-18:45
Grupės statusas Liko 2 vietos
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis B1.2
Grupės kodas B1.22V
Kursų pradžia Vas 3
Valandos 18:50-20:20
Grupės statusas Liko 1 vieta
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis B2.1
Grupės kodas B2.11V
Kursų pradžia Vas 4
Valandos 18:50-20:20
Grupės statusas Liko 1 vieta
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis B2.2
Grupės kodas B2.22V
Kursų pradžia Kovas
Valandos 17:15 - 18:45
Grupės statusas Liko 6 vietos
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis C1
Grupės kodas C1.11V
Kursų pradžia Kovas
Valandos 17:15 - 18:45
Grupės statusas Renkama

*Kursų trukmė 60 akad. val. Užsiėmimai vyksta du kartus per savaitę po 2 akademines valandas. Originali mokymo medžiaga už papildomą mokestį.

Visiems klientams taikome partnerių nuolaidas.
Jums priklausančios nuolaidos teiraukitės mūsų biuruose.


Kursai vakare nuotoliniu būdu (E-Learning)

Užsiėmimo trukmė
120 min.
Vieno mėnesio įmoka
89 Eur
Lankytojų skaičius grupėje
4-8

Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis A0
Grupės kodas A0
Kursų pradžia balandžio mėn.
Valandos 18:00-20:00
Grupės statusas Renkama
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis A1
Grupės kodas A1.1
Kursų pradžia balandžio mėn.
Valandos 18:00-20:00
Grupės statusas Renkama
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis A2
Grupės kodas A2.1
Kursų pradžia balandžio mėn.
Valandos 18:00-20:00
Grupės statusas Renkama
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis B1
Grupės kodas B1.1
Kursų pradžia balandžio mėn.
Valandos 18:00-20:00
Grupės statusas Renkama
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis B2
Grupės kodas B2.1
Kursų pradžia balandžio mėn.
Valandos 18:00-20:00
Grupės statusas Renkama

*A0 nuotolinio mokymosi (E-Learning) kursas trunka 40 akad.val.

**A1-B2  nuotolinio mokymosi (E-Learning) kursas trunka 40 akad.val.

Originali mokomoji medžiaga už papildomą mokestį. Jungtis į grupę galima kiekvieną savaitę. Grafikas (valandos, dienos) gali keistis.


Kursai vakare nuotoliniu būdu (E-Learning)

Užsiėmimo trukmė
90 min.
Vieno mėnesio įmoka
89 EUR
Lankytojų skaičius grupėje
6-8

Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis A0
Grupės kodas A0
Kursų pradžia balandžio mėn.
Valandos 18:00-19:30
Grupės statusas Renkama
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis A1
Grupės kodas A1.1
Kursų pradžia Kov 2
Valandos 17:30-19:00
Grupės statusas Liko 3 vietos
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis A2
Grupės kodas A2.1
Kursų pradžia balandžio mėn.
Valandos 18:00-19:30
Grupės statusas Renkama
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis B1
Grupės kodas B1.1
Kursų pradžia Kov 10
Valandos 18:00-19:30
Grupės statusas Liko 4 vietos
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis B2
Grupės kodas B2.2
Kursų pradžia Kov 9
Valandos 18:20-19:50
Grupės statusas Liko 5 vietos
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis C1
Grupės kodas C1.1
Kursų pradžia balandžio mėn.
Valandos 18:00-19:30
Grupės statusas Renkama

*A0 nuotolinio mokymosi (E-Learning) kursas trunka 40 akad.val.

**A1-B2  nuotolinio mokymosi (E-Learning) kursas trunka 40 akad.val.

Originali mokomoji medžiaga už papildomą mokestį. Jungtis į grupę galima kiekvieną savaitę. Grafikas (valandos, dienos) gali keistis.


Neformalaus suaugusiųjų ugdymo programa „Komunikacija - langas į pasaulį 3“

Užsiėmimo trukmė
90 min.
Vieno mėnesio įmoka
Nemokama
Lankytojų skaičius grupėje
15

Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis B1
Grupės kodas NSŠ
Kursų pradžia Rgs
Valandos 18:00-19:30
Grupės statusas Surinkta
Neformalaus suaugusiųjų ugdymo programa „Komunikacija - langas į pasaulį 3“ yra finansuojama Šiaulių miesto savivaldybės lėšomis. Programos trukmė - 60 akad. val. Į programą gali registruotis vyresni nei 18 metų asmenys, kurių anglų k. žinių lygis pagal Bendruosius Europos kalbų metmenis atitinka A2-B1 lygį.

Bendrinė anglų kalba vakarais

Užsiėmimo trukmė
90 min.
Vieno mėnesio kaina
75 EUR
Lankytojų skaičius grupėje
6-10

Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis A0
Grupės kodas A0
Kursų pradžia Spl
Valandos 17:30 - 19:00
Grupės statusas Liko 3 vietos
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis A1.1
Grupės kodas A1.1
Kursų pradžia Spl 1
Valandos 19:00 - 20:30
Grupės statusas Liko 2 vietos
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis A1.2
Grupės kodas A1.2
Kursų pradžia Spl 1
Valandos 19:00 - 20:30
Grupės statusas Liko 2 vietos
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis A2.1
Grupės kodas A2.2
Kursų pradžia Rgs 25
Valandos 19.00 - 20.30
Grupės statusas Liko 4 vietos
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis A2.2
Grupės kodas A2.1
Kursų pradžia Rgs 25
Valandos 19.00 - 20.30
Grupės statusas Liko 3 vietos
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis B1.1
Grupės kodas B1.1
Kursų pradžia Bal
Valandos 17.30 - 19.00
Grupės statusas Renkama
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis B1.2
Grupės kodas B1.2
Kursų pradžia Lpk 7
Valandos 19.00 - 20.30
Grupės statusas Liko 2 vietos
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis B2.1
Grupės kodas B2.1
Kursų pradžia Spl
Valandos 17:30 - 19:00
Grupės statusas Liko 2 vietos
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis B2.2
Grupės kodas B2.2
Kursų pradžia Rgs 17
Valandos 17:30 - 19:00
Grupės statusas Liko 1 vieta
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis C1
Grupės kodas C1
Kursų pradžia Rgs 17
Valandos 17.30 - 19.30
Grupės statusas Liko 1 vieta

 
Kursai vakare

Užsiėmimo trukmė
90 min
Vieno mėnesio įmoka
75 Eur
Lankytojų skaičius grupėje
6-8

Lygis A0
Grupės kodas Beginner 0
Kursų pradžia Vas 03
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Valandos 17.20-18.50
Liko 4 vietos
Lygis A1.1
Grupės kodas Elementary A1.1
Kursų pradžia Rugs 17
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Valandos 17.20-18.50
Liko 2 vietos
Lygis A2.1
Grupės kodas Pre Intermediate A2.1
Kursų pradžia Vas 04
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Valandos 17.20-18.50
Renkama
Lygis B1.1
Grupės kodas Intermediate B1.1
Kursų pradžia Rugs 16
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Valandos 17.20-18.50
Renkama
Lygis C1
Grupės kodas Advanced
Kursų pradžia Spal 7
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Valandos 17.20-18.50
Renkama

Kursas trunka 120 ak. val. ( 8 mėn.) Taikomas papildomas mokestis už originalią mokomąją medžiagą.

*Jungtis į grupę galima kiekvieną savaitę.


Kursai vakare Molėtai

Užsiėmimo trukmė
90 min
Vieno mėnesio įmoka
80 Eur
Lankytojų skaičius grupėje
10-12

Lygis A1.1
Grupės kodas Elementary A1.1
Kursų pradžia Saus 29
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Valandos 18.00-19.30
Liko 8 vietos

Kursas trunka 60 ak. val. ( 4 mėn.) Taikomas papildomas mokestis už originalią mokomąją medžiagą.

*Jungtis į grupę galima kiekvieną savaitę.


Bendrinė anglų kalba rytais

Užsiėmimo trukmė
90 min.
Vieno mėnesio įmoka*
119 Eur
Lankytojų skaičius grupėje
5-10

Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
LygisA2.21R A2.2
Grupės kodas A2.21R
Kursų pradžia Kov 5
Valandos 07:30-09:00
Grupės statusas Liko 7 vietos
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
LygisA2.21R B1.1
Grupės kodas B1.12R
Kursų pradžia Kov
Valandos 07:30-09:00
Grupės statusas Liko 9 vietos
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
LygisA2.21R B1.2
Grupės kodas B1.21R
Kursų pradžia Sau 20
Valandos 07:30-09:00
Grupės statusas Surinkta
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
LygisA2.21R B2.1
Grupės kodas B2.12R
Kursų pradžia Vas 28
Valandos 07:30-09:00
Grupės statusas Liko 1 vieta
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
LygisA2.21R B2.2
Grupės kodas B2.21R
Kursų pradžia Kov 16
Valandos 07:30-09:00
Grupės statusas Liko 7 vietos

* Kursas trunka 60 akad. val. (4 mėn.). Originali mokomoji medžiaga už papildomą mokestį. Jungtis į grupę galima kiekvieną savaitę.


Bendrinė anglų kalba rytais

Užsiėmimo trukmė
90 min.
Vieno mėnesio įmoka*
89 Eur
Lankytojų skaičius grupėje
6-10

Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Kursų trukmė 4 mėnesiai (60 akad. val.)
Grupės lygis A0
Kursų pradžia Kovo 9
Valandos 8:30-10:00
Grupės statusas Renkama
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Kursų trukmė 4 mėnesiai (60 akad. val.)
Grupės lygis A1.1
Kursų pradžia Kovo 9
Valandos 8:30-10:00
Grupės statusas Renkama
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Kursų trukmė 4 mėnesiai (60 akad. val.)
Grupės lygis A1.2
Kursų pradžia Sausio 8
Valandos 8:30-10:00
Grupės statusas Liko 4 vietos
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Kursų trukmė 4 mėnesiai (60 akad. val.)
Grupės lygis A2.1
Kursų pradžia Kovo 10
Valandos 7:30-9:00
Grupės statusas Renkama
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Kursų trukmė 4 mėnesiai (60 akad. val.)
Grupės lygis A2.2
Kursų pradžia Kovo 10
Valandos 8:30-10:00
Grupės statusas Renkama
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Kursų trukmė 4 mėnesiai (60 akad. val.)
Grupės lygis B1.1
Kursų pradžia Vasario 6
Valandos 8:30-10:00
Grupės statusas Liko 4 vietos
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Kursų trukmė 4 mėnesiai (60 akad. val.)
Grupės lygis B1.2
Kursų pradžia Sausio 6
Valandos 8:15-09:45
Grupės statusas Renkama
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Kursų trukmė 4 mėnesiai (60 akad. val.)
Grupės lygis B2.1
Kursų pradžia Kovo 9
Valandos 9:00-10:30
Grupės statusas Renkama

* Kursas trunka 4 mėn., pilna kurso kaina 356 Eur. Originali mokomoji medžiaga už papildomą mokestį.

Už kursą glima mokėti iš karto arba dalimis.

Jungtis į grupę galima kiekvieną savaitę.


Kursai ryte

Užsiėmimo trukmė
90 min.
Vieno mėnesio įmoka *
89 Eur
Lankytojų skaičius grupėje
5-10

Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis A0
Grupės kodas A0 2R
Kursų pradžia Kov
Valandos 7:30-9:00
Grupės statusas Renkama
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis A1.1
Grupės kodas A1.1 2R
Kursų pradžia Kov
Valandos 8:00-9:00
Grupės statusas Renkama
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis A2.2
Grupės kodas A2.2 1R
Kursų pradžia Kov
Valandos 9:00-10:30
Grupės statusas Renkama
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis A1.2
Grupės kodas A1.2 2R
Kursų pradžia Kov
Valandos 7:30-9:00
Grupės statusas Renkama
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis B1.1
Grupės kodas B1.1 1R
Kursų pradžia Kov
Valandos 8:15-9:45
Grupės statusas Renkama
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis B1.2
Grupės kodas B1.2 3R
Kursų pradžia Kov
Valandos 8:20-9:50
Grupės statusas Liko 6 vietos
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis B2.1
Grupės kodas B2.1 2R
Kursų pradžia Kov
Valandos 7:30-9:00
Grupės statusas Renkama
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis B2.2
Grupės kodas B2.2 1R
Kursų pradžia Kov
Valandos 7:30-9:00
Grupės statusas Renkama

*Kurso trukmė 60 akad.val. Rytiniai anglų kalbos kursai vyksta 2 akademines valandas. Originali mokymo medžiaga už papildomą mokestį.

Visiems klientams taikome partnerių nuolaidas.
Jums priklausančios nuolaidos teiraukitės mūsų biuruose.


Kursai ryte nuotoliniu būdu (E-Learning)

Užsiėmimo trukmė
90 min.
Vieno mėnesio įmoka
89 Eur
Lankytojų skaičius grupėje
6-8

Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis A0
Grupės kodas A0.2 R
Kursų pradžia balandžio mėn.
Valandos 09:00-10:30
Grupės statusas Renkama
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis A1.1
Grupės kodas A1.1 R
Kursų pradžia balandžio mėn.
Valandos 10:00-12:00
Grupės statusas Renkama
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis A2.1
Grupės kodas A2.1 R
Kursų pradžia balandžio mėn.
Valandos 09:00-11:00
Grupės statusas Renkama
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis B1.1
Grupės kodas B1.1 R
Kursų pradžia balandžio mėn.
Valandos 10:00-12:00
Grupės statusas Renkama

* Nuotolinio mokymosi (E-Learning) kurso trukmė 40 ak. val.

Originali mokomoji medžiaga už papildomą mokestį. Jungtis į grupę galima kiekvieną savaitę. Grafikas (valandos, dienos) gali būti derinamos.


Kursai ryte nuotoliniu būdu (E-Learning)

Užsiėmimo trukmė
90 min.
Vieno mėnesio įmoka
89 EUR
Lankytojų skaičius grupėje
6-8

Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis A0
Grupės kodas A0.1 R
Kursų pradžia balandžio mėn.
Valandos Laikas derinamas
Grupės statusas Renkama
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis A1.1
Grupės kodas A1.1 R
Kursų pradžia balandžio mėn.
Valandos Laikas derinamas
Grupės statusas Renkama
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis A1.2
Grupės kodas A1.2 R
Kursų pradžia balandžio mėn.
Valandos Laikas derinamas
Grupės statusas Renkama
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis A2.1
Grupės kodas A2.1 R
Kursų pradžia balandžio mėn.
Valandos Laikas derinamas
Grupės statusas Renkama
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis A2.2
Grupės kodas A2.2 R
Kursų pradžia balandžio mėn.
Valandos Laikas derinamas
Grupės statusas Renkama
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis B1.1
Grupės kodas B1.1 R
Kursų pradžia balandžio mėn.
Valandos Laikas derinamas
Grupės statusas Renkama
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis B1.2
Grupės kodas B1.2 R
Kursų pradžia balandžio mėn.
Valandos Laikas derinamas
Grupės statusas Renkama
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis B2.1
Grupės kodas B2.1 R
Kursų pradžia balandžio mėn.
Valandos Laikas derinamas
Grupės statusas Renkama
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis B2.2
Grupės kodas B2.2 R
Kursų pradžia balandžio mėn.
Valandos Laikas derinamas
Grupės statusas Renkama

*Nuotolinio mokymosi (E-Learning) kurso trukmė 40 ak. val.

Originali mokomoji medžiaga už papildomą mokestį. Jungtis į grupę galima kiekvieną savaitę. Grafikas (valandos, dienos) gali būti derinamos.


Individualūs anglų kalbos kursai

Kurso trukmė
nuo 20 akad. val.
1 akad. val. (45 min.) kaina
35 Eur arba 48 Eur
Lankytojų sk. grupėje
1

Savaitės dienos derinama
Užsiėmimo trukmė 90 min.
Kursų pradžia derinama
Valandos 07:30-09:00
1 akad. val. kaina 48 Eur
Grupės statusas Renkama
Savaitės dienos derinama
Užsiėmimo trukmė 90 min.
Kursų pradžia derinama
Valandos 09:00-16:00
1 akad. val. kaina 35 Eur
Grupės statusas Renkama
Savaitės dienos derinama
Užsiėmimo trukmė 90 min.
Kursų pradžia derinama
Valandos 16:00-18:30
1 akad. val. kaina 48 Eur
Grupės statusas Renkama

* Minimali kursų trukmė 20 akad. val. (10 pamokų). Įmoka mokama kas nustatytą periodą.

Užsiėmimų dienas ir laiką deriname su Jumis individualiai.


Individualūs anglų kalbos kursai, 1-2 dalyviai

Užsiėmimo trukmė
90 min.
1 akad.val. (45 min.) kaina*
Nuo 23,00 Eur
Lankytojų skačius**
1

Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Dienos metas Rytais
Valandos 07:30 - 12:00
Dviejų akad. val. kaina 46 Eur
Grupės statusas Renkama
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Dienos metas Dienos metu
Valandos 12:00 - 16:00
Dviejų akad. val. kaina 46 Eur
Grupės statusas Renkama
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Dienos metas Vakarais
Valandos 16:00 - 19:00
Dviejų akad. val. kaina 50 Eur
Grupės statusas Renkama

* Minimali kursų trukmė 20 akad. val. (10 pamokų). Įmoka mokama kas nustatytą periodą.

** 2 klausytojams vienos akad. val. kaina – 29,00 Eur

Užsiėmimų dienas ir laiką deriname su Jumis individualiai.


Individualūs anglų kalbos kursai SPECIALISTAMS

Užsiėmimo trukmė
90 min.
1 akad.val. (45 min.) kaina*
nuo 22,00 Eur
Lankytojų skaičius
1-2

Savaitės dienos Derinsime su Jumis
Grupės kodas Individualios pamokos
Kursų pradžia Derinsime su Jumis
Valandos Derinsime su Jumis
Grupės statusas Renkama

* Minimali kursų trunkmė 20 akad. val. (10 pamokų). Įmoka mokama kas nustatytą periodą.

Visiems klientams taikome partnerių nuolaidas.
Jums priklausančios nuolaidos teiraukitės mūsų biuruose.


Individualūs anglų kalbos kursai SPECIALISTAMS

Užsiėmimų trukmė
Derinama
1 akad. val. (45 min.) kaina*
23 Eur
Lankytojų skaičius
1

Savaitės dienos Derinsime su Jumis
Grupės kodas Individualios pamokos
Kursų pradžia Derinsime su Jumis
Valandos Derinsime su Jumis
Grupės statusas Renkama

*minimali kursų trukmė - 16 akad. val. Originali mokomoji medžiaga už papildomą mokestį.


Individualus IELTS kursas

Užsiėmimo trukmė
135 min.
Kurso kaina*
360,00 EUR
Lankytojų skaičius
1

Savaitės dienos Derinsime su Jumis
Grupės kodas Individualios pamokos
Kursų pradžia Derinsime su Jumis
Valandos Derinsime su Jumis
Grupės statusas Renkama

*Individualaus kurso trukmė 40 akad. val. Originali mokomoji medžiaga už papildomą mokestį.

Visiems klientams taikome partnerių nuolaidas.
Jums priklausančios nuolaidos teiraukitės mūsų biuruose.


Individualūs anglų kalbos kursai SPECIALISTAMS

Užsiėmimo trukmė
90 min.
1 akad. val. (45 min.) kaina*
21 Eur
Lankytojų skaičius
1 - 2

Savaitės dienos Derinsime su Jumis
Grupės kodas Individualios pamokos
Kursų pradžia Derinsime su Jumis
Valandos Derinsime su Jumis
Grupės statusas Renkama

* Minimali kursų trukmė 16 akad. val. (8 pamokos). Įmoka mokama kas nustatytą periodą. Originali mokomoji medžiaga už papildomą mokestį.

Visiems klientams taikome partnerių nuolaidas.
Jums priklausančios nuolaidos teiraukitės mūsų biuruose.


Individualūs anglų kalbos kursai

Užsiėmimo trukmė
90 min.
1 akad.val. (45 min.) kaina*
Nuo 20 Eur
Lankytojų skaičius
1

Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Dienos metas Rytas
Valandos 07:30-12:00
Vienos akad.val. kaina 20 Eur
Grupės statusas Renkama
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Dienos metas Dienos metu
Valandos 12:00-16:00
Vienos akad.val. kaina 23 Eur
Grupės statusas Renkama
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Dienos metas Vakarais
Valandos 16:00-19:00
Vienos akad.val. kaina 25 Eur
Grupės statusas Renkama

* Minimali kursų trukmė 20 akad. val. (10 pamokų). Įmoka mokama kas nustatytą periodą.

Užsiėmimų dienas ir laiką deriname su Jumis individualiai.


Individualūs anglų kalbos kursai SPECIALISTAMS

Užsiėmimo trukmė
90 min.
1 akad.val. (45 min.) kaina*
19,00 EUR
Lankytojų skaičius
1-2

Savaitės dienos Derinsime su Jumis
Grupės kodas Individualias pamokos
Kursų pradžia Derinsime su Jumis
Valandos Derinsime su Jumis
Grupės statusas Renkama

* Minimali kursų trukmė 20 akad. val. (10 pamokų). Įmoka sumokama prieš kursų pradžią.

Visiems klientams taikome partnerių nuolaidas.
Jums priklausančios nuolaidos teiraukitės mūsų biuruose.


 

Tvarkaraščiai ir kainos

Intensyvūs anglų kalbos kursai VASARĄ

Užsiėmimo trukmė
90 min.
Vieno mėn. (30 akad. val.) įmoka*
217 Eur
Lankytojų skaičius grupėje
5-10

Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis B1.2
Grupės kodas
Kursų datos Bir
Valandos
Grupės statusas Surinkta

* Kursas trunka 60 akad. val. (~ 2 mėn.). Originali mokomoji medžiaga už papildomą mokestį. Jungtis į grupę galima kiekvieną savaitę.


Intensyvūs anglų kalbos kursai vasarą

Trukmė
90 min.
Vieno mėnesio įmoka*
179 Eur/30 akad. val.
Lankytojų skaičius grupėje
5 - 10

Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Grupės lygis A1
Grupės kodas A1.1
Kursų datos Liepos 2
Valandos 11:00
Grupės statusas Surinkta

* Kursas trunka 60 akad. val. (~ 2 mėn.). Originali mokomoji medžiaga už papildomą mokestį. Jungtis į grupę galima kiekvieną savaitę.

Visiems klientams taikome partnerių nuolaidas, esamiems klientams taikome iki 15% nuolaidą. Jums priklausančios nuolaidos teiraukitės mūsų biuruose.

Intensyvūs anglų kalbos kursai vasarą

Užsiėmimo trukmė
90 min.
Vieno mėnesio įmoka*
168 Eur/30 akad. val.
Lankytojų skaičius grupėje
6-10

Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis A0
Grupės kodas A0R
Kursų pradžia Rugp.
Valandos 9:00-10:30
Grupės statusas Surinkta
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis B2.1
Grupės kodas B2.1R
Kursų pradžia Rugp.
Valandos 9:00-10:30
Grupės statusas Surinkta

* Kursas trunka 60 akad. val. (~ 2 mėn.). Originali mokomoji medžiaga už papildomą mokestį. Jungtis į grupę galima kiekvieną savaitę.

* Visiems klientams taikome partnerių nuolaidas, esamiems klientams taikome iki 15% nuolaidą. Jums priklausančios nuolaidos teiraukitės mūsų biuruose.

* Užsiėmimo laikas preliminarus. Derinsime su Jumis.


Mumis pasitiki

Daugiau nei 10 valstybinių įstaigų

Virš 30 stambių ir vidutinių Lietuvos įmonių

Ames

Pagrindinis biuras

Naugarduko g. 4/12 
01309 VILNIUS 
Tel. (8~5) 2791011    
Mob. +370 610 30006
El. p. vilnius@ames.lt

Administracijos darbo laikas:
I - V nuo 08:30 - 18:00
VI - VII - nedirbame