Pasirinkite kalbą

Pasiruošk studijoms užsienio universitete!

ATSILIEPIMAI. "Studijų paraiškos užsienyje pildymas buvo it šaltas dušas. Milžiniškas kiekis informacijos lėtai virškinosi, o kone didžiausias iššūkis - motyvacinis laiškas, privertė kūrybiškai pažvelgti į savo patirtį bei tikslus.

Tautvydas Škikūnas, Newcastle university studentas

"Tingiai mano sielai, studijų paraiškos užsienyje pildymas buvo it šaltas dušas. Milžiniškas kiekis informacijos lėtai virškinosi, o kone didžiausias iššūkis - motyvacinis laiškas, privertė kūrybiškai pažvelgti į savo patirtį bei tikslus. Rašymas užtruko ilgai, mat tai man buvo nauja ir neregėta patirtis. Pagrindinė išmokta pamoka - neverta atidėlioti paraiškos pildymo paskutinei savaitei, ar net mėnesiui. Džiaugiuosi, jog sulaukiau AMES pagalbos šio komplikuoto proceso metu. Nuoširdžiai tikiu, kad, ši parama padidino mano šansus įstoti į norimą universitetą."

Apolinaras Škikūnas, Tautvydo tėtis

"Išskirtinę vertę sukuria AMES stojimo į universitetus paslauga: leidžia nepasiklysti informacijos džiunglėse, pagelbėja išgryninant svariausius argumentus, meta iššūkį, pataria ir nukreipia, o kas ypatingai svarbu - prižiūri ritmą ir akcentuoja terminus, kuriuos pamesti ir pasimesti būtų gana paprasta ir skausminga. Džiaugiuosi atradęs AMES! Nuoširdžiai linkiu visiems tokių atradimų ir pozytivių potyrių."

Ugnius Igaris, King`s College London studentas

"Pildydamas aplikacijas studijoms užsienyje susidūriau su daugeliu sunkumų - motyvacinių laiškų rašymas, universitetų, programų pasirinkimas, finansavimas, ir daugeliu kitų. Kiekvienam šių pavyzdžių reikėjo didelio pasiruošimo ir daug pastangų, kad įstojimo tikimybė būtų kuo didesnė. Tiesa, daugelį šių dalykų būčiau galėjęs padaryti pats, tačiau su Ames konsultacijų pagalba sužinojau svarbių ir aktualių faktų, apie kuriuos net nebūčiau pagalvojęs - būtent dėl šios ir daugelio kitų priežasčių man jos atrodo labai naudingos.

Pavyzdžiui, kai sužinojau egzamino rezultatus, supratau, kad negalėsiu studijuoti tame universitete, kuriame norėjau, tačiau sertifikuota Britų Tarybos Education UK konsultantė Eglė Kesylienė man patarė susisiekti su universitetu, paaiškino, kad tai yra visiškai normali praktika, nors jis ir neatlieka clearing. Būtent dėl šios priežasties aš nors ir ne visai sėkmingai, bet susisiekiau su universiteto admissions officer, bandžiau ją įtikinti, kad esu vertas studijuoti tame universitete, taigi didinau šansus ištaisyti savo situaciją ir ten studijuoti. Be šios daugeliui nutylėtos praktikos, nebūčiau ėmesis jokių veiksmų, o būčiau tiesiog nuleidęs rankas ir pasidavęs. Tai vienas iš daugelio pavyzdžių, kaip Ames konsultantų žinios padeda stojant į universitetus - tau tampa pasiekiama informacija, kurios tu niekur negausi, o galbūt ir nežinai, kad ji egzistuoja."

Liucija, prestižinio Caterham koledžo Didžiojoje Britanijoje absolventė bei studentė Anglijoje

"Konsultacija buvo tikrai labai naudinga, labai padėjo apsispręsti. Diskutavome apie labai daug dalykų su p. Marie-Louise, bet svarbiausia man buvo jos nuomonė apie psichologijos ir matematikos kursą. <...>
Taigi, apibendrinus, aš labai labai labai džiaugiuosi, kad nesudvejojau ir susisiekiau su p. Marie-Louise, nes kosultacija buvo labai informatyvi, o taip pat ir maloni, nes p. Marie-Louise yra labai šiltas žmogus. <...> Konsultacijos santrauka taip pat labai naudinga. Visi man rūpintys klausimai ten yra labai aiškiai ir plačiai atsakyti ir dar su kaupu.
Labai Jums ačiū, kad suorganizavot man šią konsultaciją."

Nedas Matulionis, the College of Wooster (JAV) studentas
Nedo mama

"Noriu Jums padėkoti, kad padėjote Nedui stojant į JAV mokytis. Labai Jums ačiū ir už pamokas Jūsų mokykloje, ir už konsultantės Shirley kontaktus. Ji padėjo mums visokeriopai: labai profesionali konsultantė, o tuo pačiu - nuostabus zmogus. Su ja Nedas tikrai ir toliau palaikys ryšius. Labai džiaugiamės rezultatu, kad Nedas taip sėkmingai įstojo į puikų koledžą, gavo gerą stipendiją. Be to, tikriausiai žais koledžo komandoje, nes su treneriu kontaktuoja ir ruošiasi sezonui. Labai didelis Jums ačiū už viską, linkiu Jums sėkmės Jūsų darbuose."

Moksleivė Luknė, UNI PREP dirbtuvės

"Esu įsitikinusi, jog be šios programos siųsti paraiškas būtų buvę daug sudėtingiau ir painiau. UNI PREP programa įvykdė viską, ką žadėjo ir dar daugiau - išsamiai supažindino su įvairių šalių universitetų stojimo reikalavimais, padėjo suprasti, koks studentas yra sėkmingas studentas, nuosekliai paaiškino, kaip pasirašyti dėmesio vertus motyvacinį laišką bei CV, o koordinatorės teikė visokeriopą pagalbą viso stojimo metu."

Martyna Valančiūtė, UNI PREP dirbtuvės

"Manau, jog dalyvavimas UNI PREP programoje buvo viena iš asmeniniam tobulėjimui ir ateičiai naudingiausių patirčių. Nors seniai žinojau, kad planuoju rinktis studijas užsienyje, retai kada prisėsdavau prie reikiamų dokumentų pildymo/rašymo, nes nenutuokiau, nuo ko pradėti. Šios programos sudarytas tikslus grafikas ir teikiama informacija leido susiskirstyti laiką taip, jog per 1 mėnesį, su puikių specialistų pagalba, buvau pilnai susitvarkius visus dokumentus – beliko tik sukelti juos į atitinkamas universitetų sistemas. Tiek per, tiek po paskaitos gaudavome labai daug naudingos informacijos šaltinių, kurie padėjo “išsifiltruoti” svajonių studijų programas ir universitetus pagal įvairiausius kriterijus, apie kuriuos anksčiau pačiai neteko susimąstyti. Na, o iškilus mažiausiems, rodos, gal net nereikšmingiems klausimams, buvo galima rašyti, klausti ar net skambinti tam, kad sužinoti tikslų atsakymą iš specialistų lūpų.

 


SĖKMĖS ISTORIJOS. Vakar AMES, šiandien - Los Andželas, Monrealis, Oksfordas, Šefildas ar VU, VDU, ISM.

Kristina Zabeliauskienė

"Labai malonu buvo su Jumis bendrauti, ačiū už pagalbą pasirenkant, rašant rašinius, motyvaciją, situacijos suvaldymą, operatyvumą ir pozityvumą. Ačiū visam kolektyvui, kuris greit reagavo, laiku suteikė pagalbą ir parodė labai aukštą kvalifikaciją. Su malonumu ir toliau Jus rekomenduosiu draugams kaip labai aukšto lygio savo darbą išmanančius specialistus. Šiandien renkamės studijas Lietuvoje, bet buvo labai smalsu ir naudinga pabandyti įstoti į aukšto lygio JAV universitetus. Juk nepabandęs - nesužinosi. Jūsų pagalba tokiu sudėtingu laikotarpiu, renkantis studijas, buvo labai naudinga."

Vakar AMES, šiandien - Los Andželas, Monrealis, Osfordas ar ISM. Sužinok Rimutės, Mykolo ir kitų istorijas.

UNI PREP arba universiteto paraiškos dirbtuvės ABITURIENTAMS ir 11 klasių moksleiviams

Tie, kas atsakingai ruošiasi būsimoms studijoms užsienyje, žino, kad universitetai vertina kandidato akademinį, praktinį bei socialinį pasirengimą. Todėl, norėdami būti konkurencingi paraiškų sraute, turime būti išskirtiniai. Tačiau vien pažymių, pasiekimų ir individualių išskirtinių savybių nepakanka – juos būtina tinkamai pateikti ir aprašyti būsimam universitetui. Kad pasiruošimas studijoms užsienyje būtų produktyvus ir įtraukiantis procesas, kurio metu geriau pažinsite save, poreikius bei vienoje vietoje gausite esminę informaciją, AMES studijų užsienyje ekspertai rekomenduoja rinktis UNI PREP dirbtuves.

Programa vyksta INDIVIDUALIAI arba mažoje grupėje iki 4 moksleivių nuotoliniu būdu patogiu metu, tad prisijungti galite nepriklausomai nuo Jūsų gyvenamosios vietos.

 

Programą sudaro 5 užsiėmimai. Visi užsiėmimai - PRAKTINIAI!

  • NORIU STUDIJUOTI UŽSIENYJE! Visa informacija nuo idėjos iki išvykimo į mokslus. Kaip nepasiklysti informacijos sraute, ko ieškoti, kaip paruošti konkurencingą paraišką?

  • RENKUOSI UNIVERSITETĄ. Studijų šalys ir bendri reikalavimai pagal šalis. Universitetų pasirinkimas (akreditacijos, reitingai, kategorijos, reikalavimų skaitymas). Asmeninė galimybių studija.

  • RAŠAU MOTYVACINĮ LAIŠKĄ. Motyvacinio laiško rašymo seminaras

  • RAŠAU CV UNIVERSITETUI. Įtaigus gyvenimo aprašymas.

  • TEIKIU PARAIŠKAS. Paraiškų teikimo standartai pagal šalis (platformos, dokumentai ir dažniausiai pasitaikančios klaidos)

KITOS PASLAUGOS pagal poreikį:

Pabaigę UNI PREP dirbtuves, turėsite aiškią studijų viziją.

  • Mokėsite tinkamai ir argumentuotai pasirinkti universitetus, žinosite esminius šalių keliamus reikalavimus studentams.
  • Išmanysite pagrindinių stojimo dokumentų, tokių kaip motyvacinio laiško, CV, rekomendacijų rengimo standartus ir subtilybes. Pasiruošite savo dokumentus.
  • Mokėsite pateikti paraiškas į pasirinktus universitetus.
  • Išvengsite dažniausiai savarankiško pasiruošimo studijoms užsienyje procese pasitaikančių klaidų ir sutaupysite daug brangaus laiko, kurį skirsite kokybiškam mokymuisi.

Atsiliepimai

Mūsų moksleivė Luknė dalinasi įspūdžiais po UNI PREP dirbtuvių, - "Esu įsitikinusi, jog be šios programos siųsti paraiškas būtų buvę daug sudėtingiau ir painiau. UNI PREP programa įvykdė viską, ką žadėjo ir dar daugiau - išsamiai supažindino su įvairių šalių universitetų stojimo reikalavimais, padėjo suprasti, koks studentas yra sėkmingas studentas, nuosekliai paaiškino, kaip pasirašyti dėmesio vertus motyvacinį laišką bei CV, o koordinatorės teikė visokeriopą pagalbą viso stojimo metu."

Martyna Valančiūtė po UNI PREP sako, - "Manau, jog dalyvavimas UNI PREP programoje buvo viena iš asmeniniam tobulėjimui ir ateičiai naudingiausių patirčių. Nors seniai žinojau, kad planuoju rinktis studijas užsienyje, retai kada prisėsdavau prie reikiamų dokumentų pildymo/rašymo, nes nenutuokiau, nuo ko pradėti. Šios programos sudarytas tikslus grafikas ir teikiama informacija leido susiskirstyti laiką taip, jog per 1 mėnesį, su puikių specialistų pagalba, buvau pilnai susitvarkius visus dokumentus – beliko tik sukelti juos į atitinkamas universitetų sistemas. Tiek per, tiek po paskaitos gaudavome labai daug naudingos informacijos šaltinių, kurie padėjo “išsifiltruoti” svajonių studijų programas ir universitetus pagal įvairiausius kriterijus, apie kuriuos anksčiau pačiai neteko susimąstyti. Na, o iškilus mažiausiems, rodos, gal net nereikšmingiems klausimams, buvo galima rašyti, klausti ar net skambinti tam, kad sužinoti tikslų atsakymą iš specialistų lūpų.

UNI PREP DIRBTUVĖS ONLINE

Kam skirta?
11-12 klasių moksleiviams
Grupės dydis
Individualiai arba mini-grupė
Dirbtuvių trukmė
5 susitikimai po 60 min.

Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Tema UNI PREP individualiai
Datos Jūsų pasirinktu laiku
Laikas Jūsų pasirinktu laiku
Kaina 599.00
Grupė Renkama

Mumis pasitiki

Daugiau nei 10 valstybinių įstaigų

Virš 30 stambių ir vidutinių Lietuvos įmonių

Ames

Pagrindinis biuras

Naugarduko g. 4/12 
01309 VILNIUS 
Tel. (8~5) 2791011    
Mob. +370 610 30006
El. p. vilnius@ames.lt

Administracijos darbo laikas:
I - V nuo 08:30 - 18:00
VI - VII - nedirbame