Pasirinkite kalbą

Mokslo metai valstybinėse užsienio mokyklose

Mokslo metai valstybinėje mokykloje Anglijoje ir Airijoje

  • Tai programa vyresnių klasių moksleiviams, norintiems vienerius mokslo metus mokytis užsienio šalies vidurinėje mokykloje bei gyventi vietinėje šeimoje.
  • Programos dalyviai integruojasi į naują visuomenę, kultūrą, šeimos tradicijas, mokosi pagal kitokią mokymosi metodiką ir raiškos priemones, įgyja bendravimo įgūdžių ir naujos gyvenimo patirties.
  • Mokslo metai užsienio vidurinėje mokykloje - tai moksleivio savarankiškumo išbandymas, kuris teigiamai įtakoja moksleivio apsisprendimą renkantis profesiją ateityje.
  • Moksleiviai išmoksta laisvai skaityti, rašyti ir kalbėti anglų ar kita užsienio kalba, todėl jų galimybės įstoti į geriausius universitetus daug didesnės.
  • Moksleiviai įgyja naujų įgūdžių sporto, aktorystės, muzikos, jojimo ar kitose pasirinktose srityse.

Reikalavimai programos dalyviams:

Į valstybines mokyklas Jungtinėje Karalystėje rekomenduojama vykti nuo 16 m. (į paskutiniuosius du mokslo metus). Airijoje į valstybines mokyklas rekomenduojama vykti nuo 14 metų.

Kalbos mokėjimas
Pažymių vidurkis
Asmeninės savybės
B1+ lygis
7+
Brandumas, lankstumas, geranoriškas požiūris į kitus, mokyklą, gera sveikatos būklė, domėjimasis kitomis kultūromis, socialumas.

Registruokitės konsultacijai

Konsultuojame visuose Lietuvos miestuose ir online. Derinkite susitikimą tel. (8-5) 279 1011, mob. tel. +370 675 435 34, el. p. studytheworld@ames.lt

Mumis pasitiki

Daugiau nei 10 valstybinių įstaigų

Virš 30 stambių ir vidutinių Lietuvos įmonių

Ames

Pagrindinis biuras

Naugarduko g. 4/12 
01309 VILNIUS 
Tel. (8~5) 2791011    
Mob. +370 610 30006
El. p. vilnius@ames.lt

Administracijos darbo laikas:
I - V nuo 08:30 - 18:00
VI - VII - nedirbame