Pasirinkite kalbą

Business English / Verslo/dalykinė anglų kalba
pažengusiems, nuo B2 iki C1 lygio

Planuojate plėsti savo veiklą ir įtaką? Jaučiate, kad tarptautinėse rinkose nepasiekiate geriausių
rezultatų vien dėl šlubuojančios anglų kalbos? Rinkitės AMES verslo anglų kalbos kursus ryte,
per pietus arba vakare. Garantuojame, kad šis laikas jums atsipirks su kaupu!


Kiek trunka kursai?
4 mėn.
Kokia kaina?
Kainos miestuose skiriasi
Koks žinių lygis?
Atlik testą!

Jungtis į grupę galimą kiekvieną savaitę.

Kaina nuo: prie miesto tvarkaraščių

Jaučiate, kad tarptautinėse rinkose nepasiekiate rezultatų dėl šlubuojančios anglų kalbos? Rinkitės AMES

Planuojate plėsti savo veiklą ir įtaką? Jaučiate, kad tarptautinėse rinkose nepasiekiate geriausių rezultatų vien dėl šlubuojančios anglų kalbos? Rinkitės AMES verslo anglų kalbos kursus ryte, per pietus arba vakare. Garantuojame, kad šis laikas jums atsipirks su kaupu!

Užsiėmimų metu gilinsimės į tarptautinę rinkodarą ir krizių įveikimo būdus, prekybą internetu, riziką ir kitas aktualias temas; tyrinėsime verslo „bylas“, analizuosime įvairias darbines situacijas. Lavinsite gebėjimą savarankiškai vertinti, diskutuoti, analizuoti, reikšti kritines pastabas ir dalinantis patirtimi.

Kursas skirtas pažengusiems anglų kalbos vartotojams: įmonių vadovams, vadybininkams, ekonomistams bei visiems tiems, kurie siekia kokybiškai angliškai bendrauti dalykinėse, oficialiose situacijose tiek žodžiu, tiek raštu. Į kurso programą integruotos tarptautinio LCCI egzamino užduotys.

Baigę kursą, turėsite susidarę verslo korespondencijos banką, kurį galėsite naudoti kaip pagalbinę medžiagą kasdieninėje veikloje. Taip pat gausite AMES pažymėjimą, kuriame atsispindės kurso trukmė, individualus įvertinimas, gautas susumavus atliktų testų rezultatus, ir jūsų pasiektas lygis.

Kurso trukmė 120 (60+60) akademinių valandų. Užsiėmimai vyksta rytaisper pietus arba vakarais 2 kartus per savaitę. Užsiėmimo trukmė  – 2 akademinės valandos (90 min.). Jeigu jums netinka grupinių užsiėmimų laikas, siūlome mokytis AMES akademijoje  individualiai.

Verslo anglų kalba. Kursai skirti vartojantiems anglų kalbą dalykinėje aplinkoje.

VERSLO ANGLŲ KALBA (angl. BUSINESS ENGLISH)

Kursai skirti vartojantiems anglų kalbą dalykinėje aplinkoje. Įvairių žinių lygių kursų metu diskutuojama verslo temomis, plečiamas finansų, rinkodaros, vadybos, telekomunikacijų ir kitų verslo sričių žodynas. Taip pat lavinami bendravimo, prezentacijų, susitikimų, derybų, verslo korespondencijos anglų kalba įgūdžiai. Papildoma garso ir vaizdo medžiaga sukuria autentiškų, aktualių verslo situacijų atmosferą. Garantuojame, kad šio kurso įsisavinta medžiaga suteiks daugiau pasitikėjimo savimi įvairiose tarptautinio verslo situacijose.

Baigę mokymų programą, išmoksite:

 • Laisvai ir sklandžiai bendrauti anglų kalba profesiniame kontekste.
 • Profesionaliai rengti įvairias prezentacijas ir pristatymus anglų kalba.
 • Rengti komunikacinius šablonus (angl. patterns) dalykine kalba.
 • Naudingų pasakymų, kurie yra reikalingi pokalbiuose verslo temomis, dalyvauti diskusijoje.
 • Dalykinio susirašinėjimo taisyklių ir etiketo: kaip teisingai rašomi elektroniniai laiškai, užklausos, prašymai ir pan.
Atsiliepimai: "Labai vykusios diskusijos anglų kalba, tolerancija. Patiko tinkama metodika, geri dėstytojai, sukuriantys draugišką atmosferą užsiėmimų metu."

"Išties šaunu, kad AMES mokykla organizuoja intensyvius kursus, o vakarinės pamokos vyksta ypač patogiu dirbantiems asmenims laiku, t.y. nuo 18.40. Norėčiau labai pagirti dėstytoją Rasą, kuri kruopščiai pasiruošia pamokoms, matyt todėl užsiėmimai yra įdomūs. Ir apskritai, aptarnaujančio personalo darbuotojos yra visada besišypsančios ir nusteikusios pagelbėti, išspręsti tau rūpimą problemą. Suteiktų paslaugų kokybę verinu labai gerai." - Lina V., intensyvūs anglų kalbos kursai (A1 lygis)

„Džiugu, kad dėstytoja papildomai pateikė labai daug pratimų, kurie man padėjo suvokti ir pagerinti gramatinius įgūdžius. Patiko užduočių įvairumas ir gausa, aktyvus bendravimas, gramatikos kartojimas, daug namų darbų ir savarankiško darbo papildomai pageidaujantiems. Labai patiko pratimai su kryžiažodžiais, kai reikia sugalvoti iš vieno žodžio paraidžiui daug naujų. Puikios rekomendacijos namų skaitymui. Noriu tęsti rudenį šį kursą.”Didžiulis privalumas – mažos grupės.“ - Sonata G., anglų kalbos kursai (A2 lygis)

„Tarp jūsų kursų privalumų išskirčiau vieną labai reikšmingą – tai galimybė mokytis norimu laiku. Labai vykusios diskusijos anglų kalba, tolerancija. Patiko tinkama metodika, geri dėstytojai, sukuriantys draugišką atmosferą užsiėmimų metu. Gal būt daugiau norėtųsi klausymo anglų kalba. Paskaitos ne tik kad nenuobodžios, bet labai informatyvios bendros pasaulėžiūros prasme. Naujų žodžių bagažas neįtikėtinas, turėsiu ką kartoti. Puiki dėstytoja. Norėčiau vasarą pratęsti intensyvius kursus.“ - Algimantas Ž., anglų kalbos kursai (A2 lygis)

„Kurso privalumas tas, kad dėstė anglakalbis dėstytojas iš Čikagos, lengvai randantis bendrą kalbą, lankstus. Buvo daug papildomos medžiagos apie šnekamąją kalbą, papildyta vaizdine ir garsine medžiaga. Savarankiškas kalbos mokymasis internetu (suteikta informacija). Paliestos įvairios temos, nuo verslo iki menų. Sužinota naujų išsireiškimų, posakių, idiomų, frazių. - Igor Č., anglų kalbos kursai (B2 lygis)

"Noriu paprašyti, kad perduotumėte dėstytojai ir grupės nariams, kad negalėsiu sudalyvauti šiandien vyksiančioje baigiamojoje kurso paskaitoje. Labai noriu padėkoti mokytojai Agnei už suteiktas žinias! Visiems kartu už gerai praleistą laiką, pamokas ir ne tik anglų kalbos. Visada malonu sutikti žmones, iš kurių randi ko išmokti ir priežasčių skaniai psijuokti kartu!" - Asta D., anglų kalbos kursai (A2 lygis)

„Naudingiausias dalykas, kurį išmokau, tai įveikti psichologinį barjerą, kalbu angliškai su užsieniečiais svečiais. Įgijau daugiau pasitikėjimo, supratau, kad ne tiek mažai žinau ir suprantu, pagilinau turėtas žinias, praturtinau žodyną. Gavau daug informacijos apie papildomus šaltinius (knygas, žurnalus, CD), padedančius mokytis savarankiškai (didelė pasiūla, tačiau buvo neaišku į ką vertėtų atkreipti dėmesį). Dėkoju dėstytojai už kantrybę, nuoseklumą, išsamų dėstymą. Net ir praleidęs paskaitą, nesijauti „iškritęs iš rogių“. Ačiū.“ - Evelina S., anglų kalbos kursai (A1 lygis)

„Pagrindinis privalumas – dėstytojas, kuriam anglų kalba yra gimtoji. Smagu mokytis iš žmogaus, kuriam smagu mokyti. Maža grupė – daugiau dėmesio kiekvienam. Tai įtemptas kursas, bet įdomus. Aktyvus darbas grupelėse. Gavau daug koncentruotos ir susistemintos informacijos, frazių apibendrinimo, puikūs pavyzdžiai skirtingomis kasdieninėmis temomis darbo vietoje. Įgytas žinias galėsiu pritaikyti savo darbe.“ - Simona N., anglų kalbos ciklas „Business Communication“

"First of all, I would like to thank you for contributing such a professional English Teacher, we enjoyed working with Vytas and all the material, sequence of the lesson as well as practical recommendations were relevant, useful and hotel business-oriented, not to mention Vytas` beautiful personality." - Alina T., Training Supervisor, Kempinski Hotel Cathedral Square (Business English Communication Course, B2)

"Šiais metais Jūsų mokykloje lankau verslo anglų kalbos kursus, kuriuos dėsto dėstytojas Paul Korinek. Norėčiau jums padėkoti už šį paskirtą mums talentingą ir nuoširdų dėstytoją. Žinau, kad pas Jus visi dėstytojai geri, bet jei kitais metais (rudenį) atsirastų galimybė pratęsti mokslus, tai tikrai pageidaučiau lankyti kursus pas jį. Be to, mano asmeninis tikslas yra mokėti anglų kalba jei ne tobulai, tai gerai, nors ir ne sparčiais žingsniais, bet vis į priekį! Todėl tikiuosi pratęsti mokslus pas jus ir kitais mokslo metais. Būtų šaunu, jei rudenį vėl pavyktų suburti tokią šaunią grupę, kaip šiais mokslo metais (ruduo/pavasaris). Ačiū Jums! Amžina anglų kalbos mokinė." - Daiva D. , verslo anglų kalba (B2 lygis)


"Noriu padėkoti Jūsų mokyklai už anglų kalbos kursus kuriuos lankau. Dar prieš 6 metus dalyvaujant tarptautinėse stažuotėse, pažintiniuose vizituose, atostogaujant užsienyje ar priiminėjant užsienio svečius Lietuvoje aš stengdavausi likti nepastebėtas, negalėdavau diskutuoti ar paklausti mane dominančio klausimo, sugalvodavau galybę priežaščių kodėl negaliu su užsienio svečiais pavakarieniauti, o gautą anglų kalba elektroninį laišką dažniausiai ištrindavau, nes visiškai nemokėjau anglų kalbos. Aš įsivaizduoju kiek Lietuvoje yra talentingų, jaunų ir perspektyvių žmonių, kurie jaučiasi taip, kaip aš kažkada jaučiausi. Atrodo praėjo tik 6 mokslo metai Jūsų mokykloje, tačiau dabar aš drąsiai galiu bendrauti su užsienio kolegomis tiek darbo tiek laisvalaikio temomis, galiu konferencijoje ar seminare paklausti man rūpimo klausimo, galiu kolegas iš užsienio pakviesti į barą ir viduryje vakarėlio atsistojęs pasakyti linksmą tostą, o keliaudamas į užsienį galiu užmiršti GPS įrangą, nes "I can speak English". Tiems, kurie galvoja verta ar neverta mokintis, galiu drąsiai atsakyti, kad verta, o kurie galvoja - aš negabus mokintis kalbas, nesijaudinkit, ir aš taip galvojau, viskas priklauso tik nuo mūsų pačių ir gerų American English School specialistų.
Stiprybės ugdant ateities lyderius." - Alytaus kolegijos direktoriaus pavaduotojas strateginei plėtrai ir infrastruktūrai Nerijus Česiulis

Trumpas gebėjimų aprašymas ir tarptautiniai egzaminai pagal anglų kalbos žinių lygius suaugusiems

Kursų dalyviai skirstomi į grupes pagal kalbos žinių lygį.
Kursų pabaigoje išduodamas AMES pažymėjimas, kuriame nurodomas pasiektas lygis, kursų trukmė ir individualus dėstytojo įvertinimas.
Kiekvieno etapo pabaigoje AMES kursų dalyviai ar žmonės, pasiekę atitinkamą lygį savarankiškai, gali laikyti tarptautinį PTE General ar LCCI English for Business egzaminą AMES anglų kalbos akademijoje ir gauti tarptautinį sertifikatą.LCCI Preliminary Level* - Preliminary Credit; Preliminary Pass
LCCI Preliminary Level 1* - Preliminary Distinction; Level 1 Pass
LCCI Level 1* - Level 1 Distinction; Level 1 Credit; Level 2 Pass
LCCI Level 2* - Level 2 Distinction; Level 2 Credit; Level 3 Pass
LCCI Level 3* - Level 3 Distinction; Level 3 Credit; Level 4 Pass
LCCI Level 4* - Level 4 Distinction; Level 4 Credit

Mandatory Writing Test & Reading Test, optional Speaking Test & Listening Test.
Rašymas, skaitymas - privalomos egzamino dalys, kalbėjimas ir klausymas - papildomos.
Jei įsivertinant savo užsienio kalbos lygį jums kyla neaiškumų, rašykite mums užklausimą.

Žinių sertifikavimas įtvirtina pažangą! Į mokymų programą integruotas pasiruošimas egzaminui.

Ši mokymo programa taip pat integruoja pasirengimą tarptautiniam verslo anglų kalbos egzaminui LCCI (London Chamber of Commerce and Industry Examination Board), kurį rekomenduojame laikyti pasirinktu lygiu AMES egzaminų centre.

AMES naudoja mišraus mokymo/si metodų (ang. blended learning) praktiką, paremtą pasauline patirtimi

AMES naudoja mišraus mokymo/si metodų (ang. blended learning) praktiką, paremtą geriausia užsienio kalbų dėstymo pasauline patirtimi. Mokymo metodai pasirenkami ir pritaikomi individualiai pagal klausytojų mokymosi stilių, amžių, esamą kalbos lygį bei gebėjimus. Mokymosi procese intensyviai naudojamos pažangios technologijos, kurios paįvairina mokymosi procesą bei priartina jį realioms gyvenimiškoms situacijoms. Mokymosi procesas yra itin dinamiškas, tad AMES dėstytojai, taikydami metodų įvairovę praktikoje, nuolat juos keičia, modifikuoja, tobulina bei kuria naujus metodus priklausomai nuo konkrečių situacijų. Visi AMES naudojami dėstymo metodai remiasi XXI amžiaus švietimo principais:

 • Bendravimu ir bendradarbiavimu
 • Kritiniu mąstymu
 • Problemų sprendimu
 • Kūrybiškumu
 • Mokėjimu mokytis
 • Sprendimų priėmimu
 • Informaciniu raštingumu

Dėstytojo vaidmuo yra ypač svarbus mokymo procese, tačiau AMES jis yra daugiau negu dėstytojas, jis yra mokymo/si turinio planuotojas, besimokančiojo pagalbininkas, skatintojas ir vertintojas. Todėl visi AMES dėstytojai yra itin aukštos kvalifikacijos specialistai, nuolat keliantys savo profesines kompetencijas Lietuvoje ir užsienyje, yra aktyvūs profesinių asocijacijų nariai: skaito pranešimus, atlieka stažuotes, yra vadovėlių autoriai.

Verslo anglų kalbos kursai

Užsiėmimo trukmė
90 min.
Vieno mėnesio įmoka
155 Eur
Vid. dalyvių sk. grupėje
6-8

Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis C1
Grupės kodas B2.11 BE / klasėje
Kursų pradžia Rgs. 20
Valandos 18:50-20:20
Grupės statusas Liko 7 vietos
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis B2.2
Grupės kodas B2.11 BE / klasėje
Kursų pradžia Rgs.20
Valandos 18:50-20:20
Grupės statusas Liko 7 vietos

* Kursas trunka 60 akad. val. (4 mėn). Originali mokomoji medžiaga už papildomą mokestį.
Jungtis į grupę galima kiekvieną savaitę.


Verslo anglų kalbos kursai

Užsiėmimo trukmė
90 min.
Kursų kaina mėnesiui
119 Eur
Lankytojų skaičius grupėje
7-10

Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis B1.1
Grupės kodas B1.1 BE / Online/klasėje
Kursų pradžia Rugsėjo mėn.
Valandos 17:15-18:45
Grupės statusas Renkama
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis B2.1
Grupės kodas B2.1 BE / Online
Kursų pradžia Rugsėjo mėn.
Valandos 18:50-20:20
Grupės statusas Renkama
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis B2.2
Grupės kodas B2.2 BE / Online/klasėje
Kursų pradžia Rugsėjo mėn.
Valandos 18:50-20:20
Grupės statusas Renkama
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis C1
Grupės kodas C1 BE / Online/klasėje
Kursų pradžia Rugsėjo mėn.
Valandos 17:15-18:45
Grupės statusas Renkama

4 mėnesiai (60 akad. val.)

Originali mokomoji medžiaga už papildomą mokestį. 
Jungtis į grupę galima kiekvieną savaitę.

Už kursą galima mokėti iš karto arba dalimis.


Verslo anglų kalbos kursai

Užsiėmimo trukmė
90min.
Vieno mėnesio įmoka*
95 Eur
Lankytojų skaičius grupėje
6-10

Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis B2.1
Grupės kodas B2.1
Kursų pradžia Rgs
Valandos 17:15-18:45
Grupės statusas Renkama
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis B2.2
Grupės kodas B2.2
Kursų pradžia Rgs
Valandos 17:15-18:45
Grupės statusas Renkama

* Kursas trunka 60 akad. val. (4 mėn). Originali mokomoji medžiaga už papildomą mokestį. 
Jungtis į grupę galima kiekvieną savaitę.

Visiems klientams taikome partnerių nuolaidas.
Jums priklausančios nuolaidos teiraukitės mūsų biuruose.


Verslo anglų kalbos kursai

Užsiėmimų trukmė
90 min.
Vieno mėnesio įmoka
105 Eur (7 Eur/ak.val.)
Lankytojų skaičius grupėje
6-8

Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis B2.1
Kursų tipas Klasėje/Online
Kursų pradžia Derinama
Valandos 17:00-18:30
Grupės statusas Renkama
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis C1
Kursų tipas Klasėje/Online
Kursų pradžia Derinama
Valandos 19:00-20:30
Grupės statusas Renkama

* Kursas trunka 72 akad. val. (4,5 mėn). Originali mokomoji medžiaga už papildomą mokestį.

** Jungtis į grupę galima kiekvieną savaitę.

*** Grafikas (valandos, dienos) gali būti derinamos.


Verslo anglų kalbos kursai

Užsiėmimų trukmė
90 min.
Vieno mėnesio įmoka
105 EUR (7 Eur/ak.val)
Lankytojų skaičius grupėje
6-8

Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis B2.1
Kursų tipas Klasėje/Online
Kursų pradžia Derinama
Valandos 17:00-18:30
Grupės statusas Renkama
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis C1
Kursų tipas Klasėje/Online
Kursų pradžia Derinama
Valandos 19:00-20:30
Grupės statusas Renkama
* Kursas trunka 60 akad. val. (4 mėn). Originali mokomoji medžiaga už papildomą mokestį. Jungtis į grupę galima kiekvieną savaitę. Grafikas (valandos, dienos) gali būti derinamas.

Verslo anglų kalbos kursai

Užsiėmimų trukmė
90 min.
Vieno mėnesio kaina
95 eur
lankytojų skaičius grupėje
6-10

Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis B2.2
Grupės kodas SU V-B2.2
Kursų pradžia Vas
Valandos 17:30-19:00
Grupės statusas Renkama
Originali mokomoji medžiaga už papildomą mokestį. 


Verslo anglų kalbos kursai

Užsiėmimo trukmė
90 min
Vieno mėnesio įmoka
90 Eur
Lankytojų skaičius grupėje
4

Savaitės dienos Derinsime su Jumis
Grupės kodas B2.2 LCCI
Kursų pradžia Derinsime su Jumis
Valandos Derinsime su Jumis
Grupės statusas Renkama

Mumis pasitiki

Daugiau nei 10 valstybinių įstaigų

Virš 30 stambių ir vidutinių Lietuvos įmonių

Ames

Pagrindinis biuras

Naugarduko g. 4/12 
01309 VILNIUS 
Tel. (8~5) 2791011    
Mob. +370 610 30006
El. p. vilnius@ames.lt

Administracijos darbo laikas:
I - V nuo 08:30 - 18:00
VI - VII - nedirbame