Meniu
Prekių krepšelis

Studijų ekspertai

 

Eglė Kesylienė  

Sertifikuota Britų Tarybos Education UK ir studijų JAV ir studijų Kanadoje konsultantė 

 

Vienintelė Lietuvoje sertifikuota Britų Tarybos Education UK ir studijų JAV bei Kanadoje sertifikuota konsultantė, AMES akademijos vadovė. Turi du magistro laipsnius Vilniaus Universitete, metus stažavosi Pensilvanijos universitete, JAV, laimėjo Fulbright stipendiją. Puikiai išmano JAV švietimo sistemos ypatumus, konsultuoja studijų ir stipendijų gavimo klausimais jau 27 metus. 

Rasa Juozapavičienė 

Sertifikuota studijų konsultantė ir karjeros specialistė

 

Sertifikuota ICEF tarptautinių studijų užsienyje patarėja, jau 12 metų dirba studijų Europoje ir JAV konsultavimo klausimais. Magistro laipsnius įgijo Lietuvos ir JAV universitetuose, dvejus metus stažavosi Freiburgo Alberto ir Liudviko universitete Vokietijoje. Nuolat kelia kvalifikaciją konferencijose bei stažuotėse. Atlieka karjeros testus, būsimus studentus lydi Premium ir UNI PREP programose, veda paskaitas mokyklose, konsultuoja dėl vidurinių mokyklų užsienyje pasirinkimo, studijų vizų, dokumentų universitetams rengimo bei atlieka paraiškų dokumentų auditus. 

Lina Preikšienė

Studijų konsultantė ir karjeros specialistė

 

Konsultuoja AMES moksleivius ir studentus studijų užsienyje klausimais 6 metus. Bakalauro ir magistro laipsnius įgijos Lietuvos ir Škotijos universitetuose. 2 metus stažavosi Škotijos Aberdyno universitete. Nuolat kelia kvalifikaciją tarptautinėse konferencijose bei stažuotėse. Lina labiausiai specializuojasi tarptautinėse karjeros stovyklose užsienio universitetuose, konsultuoja dėl dokumentų rengimo ir programų pasirinkimo. 

Marc Mchugo 

Studijų ekspertas ir tarptautinis konsultantas

 

Marc yra vienas iš edukacinės – konsultacinės bendrovės Prancūzijoje „Study Experience“ steigėjų, vadovas ir praktikuojantis konsultantas. Jis yra sertifikuotas Britų Tarybos, Australijos, N. Zelandijos, Kanados švietimo konsultantas. Jam abi kalbos – prancūzų ir anglų – yra gimtosios. Marc bakalauro laipsnį įgijo Bath universitete Jungtinėje Karalystėje, o magistro laipsnį – Paris-Dauphine universitete Prancūzijoje. Marc konsultuoja jaunuolius studijų užsienyje klausimais visame pasaulyje, lietuviai jo konsultacijas dažniausiai renkasi dėl studijų Prancūzijos, Kanados ir Australijos universitetuose.  

Ingrida Valantiejūtė 

Sertifikuota studijų konsultantė, lektorė

 

Ingrida jau 4 metus AMES moksleivius ir studentus konsultuoja studijų užsienyje pasirinkimo klausimais. Ji studijavo Lietuvos, Italijos ir Australijos universitetuose. 2 metus dirbo Australijos koledže, studentų priėmimo bei rinkodaros skyriuje. Puikiai išmano paraiškų teikimo sistemą iš vidaus ir dalinasi su būsimais studentais praktine patirtimi paraiškų dokumentų ruošime, veda paskaitas mokyklose studijų ir karjeros pasirinkimo temomis. 

Maria Kleczkowska 

Studijų ekspertė ir tarptautinių egzaminų specialistė

 

Tarptautinių Pearson egzaminų mokymų vadovė ir vertintoja, Duke of Edinburgh International Awards programos vadovė, LCCI sertifikuota verslo anglų kalbos dėstytoja, mokytoja metodininkė. Maria yra AMES mokymo dalies vadovė, atsakinga už mokymo programų rengimą, jų vykdymą bei kokybę. Maria atlieka anglų kalbos auditą įmonėse ir sudaro tinkamiausią mokymosi planą. AMES konsultuoja dėl motyvacinių laiškų rašymo ir tarptautinių egzaminų pasirinkimo bei pasiruošimo, atlieka anglų kalbos auditus moksleiviams ir studentams. 

Greta Balaišienė 

Studijų ekspertė ir tarptautinių egzaminų specialistė

 

AMES studijų ekspertė Kaune. Ji dirba AMES akademijoje nuo 2006 m., o nuo 2014 m. yra AMES Kauno filialo vadovė. Daugiau nei 12 metų specializuojasi ruošimo tarptautiniams anglų kalbos egzaminams (IELTS, PTE, TOEFL, SAT) srityje. Greta konsultuoja studentus dėl studijų užsienyje ir tarptautinių egzaminų pasirinkimo, motyvacinių laiškų rašymo, veda seminarus mokyklose moksleiviams ir mokytojams, yra AMES vebinarų lektorė. 

 

Šioje kategorijoje prekių nėra.