Meniu
Prekių krepšelis

Studijos Italijoje

Studijos Italijoje

Į Italiją studentus semtis tarptautinės patirties vilioja įvairios priežastys:

Galimybė išmokti italų kalbą natūralioje aplinkoje. Italų kalba - tai mokslo, meno, mados ir jausmo kalba. Tai išskirtinumas šalia pasaulyje jau populiariomis tapusių anglų, vokiečių ar prancūzų kalbų.

Finansiškai „įkandamas“ mokslas. Studijų kaina Italijoje yra tokia pati kaip ir daugumoje kitų šalių Europos universitetų ir prestižiniame bei aukštai reitinguojamame universitete svyruoja nuo 1 700 iki 21 000 Eur/ metams. Tačiau apgyvendinimo sektoriaus kainos bei pragyvenimas net ir šalies didmiesčiuose kainuoja ženkliai pigiau. 

Palanki lokacija ir turtinga kultūra. Italija yra penkta pagal populiarumą turizmo sektoriuje šalis ir trečia pagal turistų srautus Europoje. Kol kiti čia atvyksta galbūt tik kartą gyvenime, Jūs čia mokotės ir šiomis kultūrinėmis vertybėmis galite grožėtis dažnai.

Išskirtinė gyvenimo kokybė. Itališkasis "DOLCE VITA" - tai ne mitas, o išskirtinis kasdienio gyvenimo stilius, kurį formuoja svetinga aplinka, puikus oras, geras tonas tiek garderobuose, tiek ir maisto kultūroje ar bendravime.

Kokybiškos studijų programos ir platus spektras. Studijuoti Italijoje anglų kalba studentai iš užsienio šalių dažniausiai renkasi verslo srities, vadybos, ekonomikos, informacinių technologijų, socialinių mokslų, mados ir dizaino programas.

 

AMES paslaugos

AMES laikosi griežtų etikos standartų, tad teikia nešališką informaciją apie universitetus Italijoje ir kitose šalyse. Tai padeda būsimiems studentams ir jų šeimoms gauti kvalifikuotą ir objektyvią informaciją apie mokymo įstaigas, jų reitingus bei studijų programas. AMES taip pat bendradarbiauja su Italijos universitetais ir skleidžia aktualią informaciją apie šias mokymo įstaigas. 

 

UNIVERSITETAI ITALIJOJE, kuriuos pasirinko AMES klientai:

  • Bocconi University
  • LUISS University
  • John Cabot University
  • University of Bologna
  • University of Turin
  • Istituto Marangoni

Registruokitės studijų konsultacijai arba derinkite susitikimą mob. tel. +370 675 43 534, el. p. studytheworld@ames.lt.

Šioje kategorijoje prekių nėra.