Meniu
Prekių krepšelis

Studijos Kanadoje

Studijos Kanadoje

 

Kanados aukštojo mokslo sistema yra labai panaši į JAV švietimo sistemą, o Kanadoje gautas diplomas yra vertinamas tarptautiniu mastu. Kokią specialybę bepasirinksite, sau tinkamą universitetą ir programą rasti bus nesunku. Studijos Kanadoje, tai tarsi tramplynas darbo vizai, kadangi pabaigus studijas suteikiama galimybė legaliai dirbti šalyje. Vieneri studijų metai suteikia teisę likti ir dirbti šalyje vienerius metus. Atitinkamai, 4 metų programa, kaip bakalauro studijos, po mokslų baigimo suteikia teisę likti dirbti šalyje dar ketveriems metams.

 

Esame sertifikuoti studijų Kanadoje specialistai, gerai išmanome Kanados aukštojo mokslo sistemą, tad padėsime Jums viso stojimo proceso metu: nuo tinkamos studijų programos ir universiteto pasirinkimo iki įsikūrimo bendrabutyje. Padedame teikti paraiškas į geriausius anglakalbius ir prancūzakalbius universitetus Kanadoje.

 

Galite mokytis tiek universitetuose, tiek bendruomeniniuose koledžuose (angl. Transfer College). Pastaruosiuose studentai moka už studijas mažiau, o pabaigę du pirmuosius studijų metus gali pereiti į universitetus, tokius kaip McGill, UBC, University of Toronto ir pan.

 

Registruokitės į individualią studijų konsultaciją. 

Šioje kategorijoje prekių nėra.