Meniu
Prekių krepšelis

Stovyklos

Pasirūpinkite tutiningomis savo vaikų atostogomis. Leiskite vaikams pažinti pasaulį ir įgauti naujų įgūdžių neformaliojo ugdymo pagalba. 

Kas gali būti geriau už naujus draugus, naujas patirtis, išmoktas gyvenimiškas pamokas ir turiningai praleistą vasarą?!

Rinkitės anglų kalbos stovyklas Lietuvoje arba užsienyje. 

AMES stovyklos

Stovykla - neformalus ugdymas jūsų vaikams 

Stovykla vasarą yra ne tik linksmos ir turiningos atostogos, bet ir puiki galimybė suteikti savo vaikams neformalų ugdymą, kuriame vaikai ir jaunuoliai įgytų ne tik naujų žinių, bet ir nepakartojamų patirčių bei įgūdžių. AMES stovyklos yra išskirtinis būdas leisti laiką jaunimui, ugdant ne tik jų intelektą, bet ir socialinius įgūdžius.

 

Ne tik žinios, naujos kompetencijos, bet ir socialiniai įgūdžiai 

Stovyklos jaunimui ir vaikams Lietuvoje suteikia galimybę ne tik gilintis į anglų kalbą, bet ir plėtoti kitas svarbias kompetencijas. Čia vaikai išmoksta bendradarbiauti, spręsti problemas, kūrybiškai mąstyti ir komunikuoti su kitais bendraamžiais. Tai ne tik papildomas mokymasis, bet ir puikus būdas susirasti naujų draugų ir praturtinti savo asmeninį augimą. 

 

Stovyklos vaikams 

Stovyklos vaikams yra suskirstytos pagal amžių grupes, todėl kiekvienas vaikas gali rinktis tinkamiausią variantą. Šios stovyklos yra organizuojamos įvairiose Lietuvos vietovėse, taigi jūsų vaikui bus patogu ir saugu mokytis anglų kalbos su kitais bendraamžiais. 

 

Stovyklos jaunuoliams ir jaunimui 

AMES stovyklos jaunimui yra unikali galimybė išlikti produktyviais visos vasaros metu. Jaunimo stovyklos suteikia galimybę įgyti papildomų žinių, ruošiantis brandos egzaminams arba planuojant studijas užsienyje. Tai puiki galimybė jauniems žmonėms išbandyti save ir susirasti naujų interesų. 

 

Dienos stovyklos anglų kalba 

Dienos stovykla anglų kalba yra puiki alternatyva intensyviems vasaros mokymo kursams. Tai leidžia vaikams ir jaunimui pagerinti savo kalbos įgūdžius, turiningai leidžiant vasarą su draugais ir naujomis žiniomis. 

 

Stovyklos Lietuvoje anglų kalba 

Stovyklos Lietuvoje anglų kalba suteikia galimybę mokytis patogioje aplinkoje, su aukštos kvalifikacijos pedagogais. AMES stovyklos vyksta prie Baltijos jūros, kur vaikai gali mėgautis puikiais poilsio privalumais ir tuo pačiu išmokti anglų kalbos. 

 

Stovyklos prie jūros anglų kalba 

Stovyklos prie Baltijos jūros anglų kalba yra dvigubos naudos pasirinkimas. Vaikai ne tik gali mokytis, bet ir smagiai praleisti laiką jūros pakrantėje. Tai puiki galimybė įsisavinti naują kalbą atsipalaiduojant. 

 

Anglų kalbos stovyklos užsienyje 

Jei svajojate apie tarptautinį patyrimą, mūsų anglų kalbos stovyklos užsienyje yra puiki galimybė. Leiskite savo vaikams mokytis kalbos ir kartu tyrinėti užsienio kultūras. Siūlomas itin platus patikimų partnerių ratas, todėl garantuojame, kad bet kuris pasirinkimas atneš tik pozityvias emocijas. 

 

Vokiečių, prancūzų, ispanų, italų kalbų stovyklos užsienyje 

Mūsų stovyklos taip pat organizuojamos kitose užsienio šalyse, kur galite mokytis vokiečių, prancūzų, ispanų, ir italų kalbų. Tai puiki galimybė praplėsti savo kalbų žinias ir sužinoti apie kitas kultūras. O kas gali būti geriau už kalbos mokymąsi toje aplinkoje, kurioje vaiką supa gimtakalbiai šalies gyventojai. 

 

Šeimos stovyklos - nauja patirtis šeimai 

AMES stovyklos siūlo šeimoms neįprastą ir neįkainojamą patirtį - šeimos stovyklas. Tai puiki galimybė visai šeimai leisti laiką drauge, mokytis kalbų ir kartu išgyventi įsimintinas patirtis, kurias jūs visi kartu prisiminsite amžinai. Šeimos stovyklos yra puiki alternatyva tradicinėms atostogoms. Tai metas, kai tėvai, vaikai ir net seneliai gali atitrūkti nuo kasdieninės rutinos ir įsigilinti į kalbų mokymosi nuotykius. Šeimos stovyklos suteikia galimybę visai šeimai kartu mokytis, lavinti kalbų įgūdžius ir bendradarbiauti. AMES šeimos stovyklas organizuoja kartu su patikimais partneriais ir AMES ekspertais, kurie užtikrina, kad visos šeimos nariai jaustųsi patogiai ir saugiai. Stovyklos programa apima akademinius užsiėmimus, pramogas, ekskursijas ir kitas veiklas, kurios skatina šeimos narių bendravimą ir bendradarbiavimą. 

Šeimos stovyklos suteikia puikią galimybę ne tik mokytis kalbų, bet ir kurti neprilygstamą šeimos prisiminimų bagažą. Tai išskirtinė galimybė šeimai ir vaikams.

 

Stovyklų kaina ir kokybė 

AMES stovyklų prioritetas - aukštą kokybė už teisingą kainą. Suprantame, kad švietimas yra ilgalaikė investicija į jūsų vaiko ateitį, todėl siekiame suteikti jums geriausią vertę už jūsų investuotus pinigus. 

Stovyklos yra suplanuotos ir organizuotos taip, kad vaikai gautų maksimalią naudą iš kiekvienos akademinių ir pramoginių veiklų dienos. Mokytojai ir darbuotojai yra itin aukštos kvalifikacijos specialistai, kurie yra įsipareigoję jūsų vaikams suteikti kokybišką išsilavinimą, mokyti naujų įgūdžių ir skatinti asmeninį tobulėjimą. 

Stengiamasi išlaikyti žemą stovyklos kainą, nes norime, kad kuo daugiau vaikų turėtų galimybę pasinaudoti stovyklų paslaugomis. Tikima, kad kokybiškas ugdymas turi būti prieinamas visiems. 

AMES tikslas yra užtikrinti, kad vaikai gautų ne tik aukštos kokybės kalbos mokymo paslaugas, bet ir turėtų puikias vasaros atostogas, įsimintinas akimirkas ir įgytų daug naujų draugų. AMES įsipareigoja suteikti geriausią vertę už investuotus pinigus ir padėti vaikams augti ir tobulėti. Su AMES stovyklomis, jūs gausite kokybę, į kurią verta investuoti. 

 

AMES daugiametė patirtis 

AMES gali didžiuotis ilgamete patirtimi ir sėkmingomis vasaros stovyklų organizavimo tradicijomis. Jau daug metų dedamos visos pastangos, kad vaikai linksmai leistų laiką vasaros atostogų metu, bet ir tobulėtų, mokytųsi kalbų, bei kurtų gyvenimui svarbias vertybes. 

AMES užsienio stovyklų organizavimas su patikimų partnerių ratu yra ilgalaikio bendradarbiavimo ir pasitikėjimo rezultatas, kuriuo džiaugiamės. Tai garantuoja, kad vaikai gaus aukštą kokybę ir saugumą, kuris AMES itin svarbus.

Stovyklų organizatoriai puikiai supranta, kaip svarbu yra užtikrinti vaikų saugumą ir jų tėvų pasitikėjimą. Todėl labai atsakingai rengiamasi kiekvienai stovyklai, atsižvelgdami į detales ir saugumo aspektus. Nuolat tobulinamas procesas, siekiant užtikrinti, kad stovyklos atitiktų aukščiausius standartus ir patenkintų kiekvieno mūsų dalyvio poreikius. 

Pasitikėkite AMES daugiamete patirtimi ir žiniomis, kad jūsų vaikai galės patirti ne tik įsimintinas vasaros atostogas, bet ir pasiruošti ateities iššūkiams bei išugdyti naujų įgūdžių. 

 

AMES patikimų partnerių ratas užsienio stovyklų organizavime 

Ilgametė AMES stovyklų organizavimo patirtis yra didžiausias turtas. Daugelį metų AMES organizuoja stovyklas užsienyje, kurių metu tūkstančiai jaunų žmonių iš viso pasaulio įgyja ne tik kalbinių įgūdžių, bet ir nepakartojamų gyvenimo patirčių. 

Bendradarbiaujama su gerai žinomomis stovyklų organizacijomis ir ugdymo institucijomis visame pasaulyje, kad būtų užtikrinta aukščiausią kokybė ir saugumas stovyklų dalyviams.  Visi partneriai pasižymi aukštu profesionalumu, kuris leidžia mums pasiūlyti gausią programų įvairovę. Tai reiškia, kad jūsų vaikai gali pasirinkti stovyklą, kuri geriausiai atitinka jų poreikius ir interesus. Partneriai rūpinasi maitinimu, apgyvendinimu, programos organizavimu ir saugumu. Mes atidžiai tikriname ir vertiname kiekvieną partnerį, kad užtikrintume, jog jūsų vaikai bus saugūs ir patirs tik geriausius vasaros įspūdžius. Verta pasitikėti AMES ilgamete patirtimi siekiant nepakartojamos patirties savo vaikams.