Meniu
Prekių krepšelis

Naujienos RSS srautas

01 vas. 0 52
,,Advanced studies'' - išskirtinė akademinė programa Oksfordo ir Kembridžo universitetuose, kur mokydamiesi mažose grupėse ir padedami universitetų profesorių įsigilinsit..
01 vas. 0 27
,,Advanced studies'' - išskirtinė akademinė programa Oksfordo ir Kembridžo universitetuose, kur mokydamiesi mažose grupėse ir padedami universitetų profesorių įsigilinsit..
01 vas. 0 29
Derinkite anglų kalbos mokymąsi su veikla ir ekskursijomis su viešnage šalies vizitine kortele tapusiuose Oksfordo ir Kembridžo miestuose. Ši unikali OXBRIDGE programa le..
01 vas. 0 177
Tai ne Niagaros krioklių šėlsmas, o "Destination Canada" moksleiviai kviečia prisijungti ir bičiulius iš Lietuvos! "Destination Canada" - kokybė, patikimumas ir nepamiršt..
31 saus. 0 6
AKADEMINĖ vasaros stovykla „ College at Lycee en Chain-Charles “ koledže-pilyje, Šveicarijoje. AMES akademijos ekspertai rekomenduoja aplankyti ir 2–3 savaites pagyvenant..
31 saus. 0 5
Vasaros stovykla tarptautinėje „English Sunny School of Cyprus“ mokykloje, Kipre Nepakartojamo grožio paplūdimiais, energija pulsuojančiu miesto gyvenimu ir kultūrinėmis ..
31 saus. 0 4
Juan-les-Pins (Antibai)  – viena populiariausių atostogų krypčių Prancūzijoje. Šis nedidelis kurortinis miestelis žavi dideliais ir saulėtais paplūdimiais. Tai saugus kur..
31 saus. 0 7
Vasaros stovykla „Kean universitete“, JAV Niudžersio (New Jersey) valstijoje, vos 20 km atstumu nuo Niujorko centro įsikūręs „Kean universitete“ universitetas, išsidėstęs..
25 saus. 0 27
IELTS Express Londone - unikali programa, kuomet vos per 4 savaites baigsite net 80 akademinių valandų IELTS parengiamąjį kursą ir išlaikysite egzaminą. Programą organizu..
25 saus. 0 348
ESE Junior Camp - kokybė, patikimumas ir nepamirštamos atostogos. Net 40 akademinių bendrinės anglų kalbos valandų, puikus ir komfortabilus apgyvendinimas 4* Salini kuror..
24 saus. 0 9
KPS vasaros mokykla yra dviejų savaičių vasaros programa, kurioje studentai iš viso pasaulio susirenka mokytis draugiškoje ir bendradarbiaujančioje aplinkoje, dalyvauja i..
24 saus. 0 4
Šis kursas sujungia klasėje pagrįstą teoriją su praktika sesijose įvairiose karjeros srityse anglų kalba aplinką. Programa siekia mesti iššūkį ir plėsti mokinių kalbos su..
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 28 (3 puslapių)