Meniu
Prekių krepšelis

Stovyklos prie jūros

Stovyklos prie jūros

iCamp AMES - vasaros stovykla 7-15 metų moksleiviams Palangoje.

DETALI STOVYKLOS PROGRAMA

 

Vasaros stovyklos programa integruoja įdomias ir intensyvias anglų kalbos pamokas bei aktyvų poilsį prie jūros. Pamokų metu stovyklos dalyviai smagiai mokysis anglų kalbos aktyvių metodų pagalba: žodyno ir kalbėjimo mokymas persikels į pasaulį.

Visa mokomoji medžiaga paremta vaizdinėmis priemonėmis ir motyvuoja vaikus efektyviai praplėsti anglų kalbos žodyną ir gramatikos žinias, stipriai  patobulinti kalbėjimo įgūdžius. Pamokų kokybę užtikrins aukštos kvalifikacijos Lietuvos ir užsienio mokytojai.

Leisimės į šauniausius nuotykius sportuodami, žaisdami komandinius žaidimus bei užsiimdami įdomia laisvalaikio veikla. Laukia smagiausias vasaros nuotykis su naujais draugais iš viso pasaulio! 

 

Tarptautinė vasaros anglų kalbos ir aktyvaus poilsio stovykla Palangoje 7-12 metų vaikams iCAMP AMES 2023

ENGLISH WITH HARRY POTER

Vasaros stovyklos Palangoje programa integruoja įdomias ir intensyvias anglų kalbos pamokas bei aktyvų poilsį prie jūros. Pamokų metu vasaros stovyklos dalyviai mokysis anglų kalbos aktyvių metodų pagalba: žodymo ir kalbėjimo mokymas persikels į Hario Poterio ir kitų herojų pasaulį, o klausimo, rašymo ir skaitymo užduotys ne tik įtvirtins naujai išmoktą medžiagą, bet taip pat įtrauks į magijos ir istorijų pasaulį. Visa mokomoji medžiaga paremta auktentiškais šaltiniais ir skatina vaikus efektyviai tobulinti  anglų kalbos žodyną ir kitus įgūdžius, ypač kalbėjimo. Pamokų kokybę užtikrins aukštos kvalifikacijos Lietuvos ir užsienio specialistai, o popietines veiklasorganizuos sporto, šokio, kūrybinių veiklų meistrai. 

 

Tarptautinė vasaros anglų kalbos ir aktyvaus poilsio stovykla Palangoje 13 -15 metų vaikams iCAMP AMES 2023
ENGLISH FOR HIGH FLYERS

Vasaros stovyklos Palangoje programa skirta vyresniems dalyviams - padėti pažinti sėkmingus pasaulio lyderius tobulinant anglų kalbos žinias. Anglų kalbą mokysimės taikant kritinio mąstymo metodus: viešai kalbėsime, nuosekliai ir aiškiai reikšime savo mintis, dirbsime komandoje ir sužinosime, kaip tapti tikrais lyderiais. Tai - būtinos savybės šiuolaikiniame ir greitai besikeičiančiame pasaulyje, kuriame moksleiviai turi mokėti vertinti didelius informacijos kiekius, naujas idėjas, taikyti žinias ir spręsti netradicines problemas. Kritinis mąstymas reiškia gebėjimą spręsti problemas, būti lanksčiam, kūrybiškam ir novatoriškam, galvoti apie mąstymą, gebėjimą surinkti ir perduoti informaciją bei tinkamai išreikšti nuomonę ir jausmus. Stovyklautojų laukia įdomios pamokos, susitikimai su tikrais lyderiais, grupiniai projektai bei diskusijos. Taip pat, nepamirškime ir pramogų, nes kiekvienas galės pasirinkti, kaip nori leisti aktyvų laisvalaikį: užsiimti menine veikla, sportuoti ar išmokti šokti. 

   

Stovyklos prie jūros programa prasideda birželio 25 dieną ir trunka iki liepos 22  dienos
 

Kaina: su nakvyne 519 Eur, be nakvynės 299 Eur.

Stovyklautojai gyvena patalpose adresu: Žemaičių gatvė 17, Palanga, triviečiuose - keturviečiuose kambariuose.

ATVYKIMAS: Sekmadienis 15:00 - 17:00.

IŠVYKIMAS: Šeštadienis iki 13:00 po pietų.

 

 

Galite įsigyti visą stovyklos prie jūros laiką arba patikusią savaitę. Taip pat, siūlome pasirinkti pilną vasaros stovyklos paketą su nakvyne (6 dienos ir 6 naktys) arba dalyvauti dienos stovykloje (5 dienos), pramogauti bei mokytis, o vakare grįžti namo. 

 

Tvarkaraščiai ir kainos

Šioje kategorijoje prekių nėra.

Vasaros stovyklų nauda vaikams

Stovyklų nauda vaikams

Vasaros stovyklos yra nepaprastai naudingos vaikams, nes jos atveria duris į nepakartojamą pasaulį, kuris skatina jų asmeninį augimą ir pažinimą. Tai laikas, kai vaikai gali išskirti savo gyvenimą nuo kasdieninių rutininių mokyklos ir namų darbų, įsitraukti į nuotykius ir išbandyti save įvairiose situacijose. Viena iš didžiausių privalumų, kuriuos vasaros stovyklos siūlo, yra galimybė plėsti savo akiratį. 

Vaikai yra supažindinami su įvairiomis veiklomis, kurios gali būti naujos ir netikėtos: nuo sporto ir menų iki mokymosi projektų ir bendruomeninių veiklų. Tai skatina jų kūrybiškumą ir mokymąsi visą gyvenimą, nes jie sužino, kad pasaulis yra pilnas galimybių, kurias jie gali tyrinėti.

ICamp vasaros stovyklų pasiūlymai yra puikus būdas leistis į turiningą atostogų laiką. Šioje stovykloje vaikai ne tik patiria nuostabių nuotykių, bet ir mokosi praktinių įgūdžių, kurie bus naudingi ateityje. Tai puikus būdas pakeisti įprastas vasaros rutinas ir suteikti vaikui galimybę išgyventi nepakartojamas akimirkas.

Vienas iš didžiausių ICamp stovyklų privalumų yra tai, kad vaikai ne tik mokosi, bet ir linksminasi. Šiame draugiškame ir motyvuojančiame rate jie susipažįsta su bendraamžiais, kurie turi panašių interesų, ir kuria naujus draugus. Tai puiki galimybė patirti pasaulį kartu su kitais ir įgyti socialinių įgūdžių.

Subalansuota programa

ICamp stovyklų programa yra subalansuota, kad vaikai galėtų išgyventi įvairias patirtis. Tai ne tik nuotykių laukimas, bet ir galimybė mokytis konkrečių dalykų, kurie juos įkvepia. Tai gali apimti mokymąsi apie gamtą, meną, mokslą ar net technologijas. Vaikai taip pat gauna galimybę tobulinti savo komandinio darbo įgūdžius ir bendradarbiauti su kitais.ICamp vasaros stovykla yra puiki galimybė vaikams išmokti, augti ir linksmai leisti laiką su bendraamžiais. Tai investicija į jų ateitį, nes jie gauna ne tik išsilavinimą, bet ir nepakartojamas atostogų patirtis, kurios prisimins visą gyvenimą.

Poilsis prie jūros - dviguba nauda vaikui

ICamp vasaros stovyklų unikali vieta Baltijos jūros krante suteikia vaikams nepaprastą galimybę patirti dvigubą naudą. Tai ne tik pačios stovyklos privalumas, bet ir ypatinga aplinka, kurioje vaikai gali smagiai atsipalaiduoti ir tuo pat metu toliau mokytis bei tobulinti įvairius įgūdžius.
Jūros malonumai yra neįkainojama patirtis vaikui. Baltijos jūra suteikia galimybę maudytis, plaukioti ir mėgautis saule. Tai puikus būdas fiziškai aktyviai leisti laiką ir skatinti sveiką gyvenseną. Maudymasis jūroje taip pat skatina gerą vaikų savijautą ir padeda jiems išgyventi nuostabą ir džiaugsmą gamtos grožio akivaizdoje.
Be fizinio aktyvumo, jūros krantas suteikia galimybę tyrinėti ir mokytis apie aplinką. Vaikai gali stebėti vandens gyvūnus ar tyrinėti jūros paukščius. Tai puikus būdas ugdyti jų natūralų smalsumą ir supratimą apie ekosistemą. Svarbu paminėti, kad jūra turi ypatingą raminantį poveikį. Bangų šniokštimas ir jūros brizai sukuria ypatingą ramybės ir poilsio atmosferą. Tai leidžia vaikams atsipalaiduoti nuo kasdieninių streso faktorių ir atstatyti energiją. Jūros malonumai gali padėti geriau susikoncentruoti, sumažinti stresą ir pagerinti bendrą emocinę savijautą. Todėl ICamp stovyklos unikali vieta prie Baltijos jūros tampa dviguba nauda vaikui. Jie ne tik mokosi ir plečia akiratį, bet ir mėgaujasi jūros malonumais bei jūros ramumu. Tai puiki galimybė suderinti intelektualinį tobulėjimą su fizinės sveikatos palaikymu ir emocinio atsipalaidavimo patirtimi.

Mokymasis neformalioje aplinkoje linksmesnis

ICamp vasaros stovyklos suteikia vaikams ypatingą galimybę gauti naujų žinių ir įgūdžių, bet ir tai daryti visiškai kitokioje, neformalioje ir nepakartojamoje aplinkoje. Tai nėra tipiška mokykla ar ugdymo institucija; tai yra vietos, kurioje vaikai turi laisvę išsireikšti ir mokytis su džiaugsmu.
Neformali aplinka atveria duris vaikų kūrybiškumui. Stovykloje vaikai nėra priversti laikytis griežtų mokyklinių taisyklių ar tvarkaraščio. Jie gali būti savimi, eksperimentuoti, atrasti naujus pomėgius ir įgyvendinti savo idėjas. Tai puikiai skatina jų kūrybingumą ir leidžia jiems išvysti savo unikalų potencialą.
ICamp stovykla taip pat skatina vaikus išreikšti savo mintis ir idėjas. Vaikai yra priimami ir palaikomi, kai dalinasi savo nuomone, dalyvauja diskusijose ir kūrybinėse veiklose. Tai padeda jiems plėtoti savo komunikacijos įgūdžius ir mokytis iš kitų. Be to, vaikai mokosi bendradarbiauti, įgyti komandinio darbo įgūdžių ir suprasti, kaip veikti kartu su kitais.
Ši neformali mokymosi aplinka paverčia mokymąsi smagiu ir įtraukiančiu procesu. Vaikai nejaučia spaudimo ir streso, susijusio su klasikiniu mokykliniu mokymu. Jie mokosi su džiaugsmu, nes mokymasis tampa žaidimu ir nuotykiais. Ši atmosfera skatina vaikus būti aktyviais, pasitikinčiais savimi ir smalsiais.
ICamp vasaros stovykla yra vieta, kur vaikai gali išmokti ne tik naujų dalykų, bet ir svarbių gyvenimo įgūdžių. Tai yra vieta, kurioje jie auga kaip asmenybės, kuria savo pačių kelius į žinių pasaulį ir išgyvena nepakartojamas patirtis, kurios juos lydės visą gyvenimą. Tai unikali galimybė suderinti mokymąsi su linksma ir nepakartojama patirtimi.

Turininga vasara - puikus pasirinkimas

ICamp vasaros stovyklos yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori suteikti savo vaikams turiningą vasaros atostogų patirtį. Šioje stovykloje vaikai ne tik gauna galimybę mokytis anglų kalbos iš ekspertų, bet taip pat dalyvauja įvairiose veiklose, kurios skatina jų asmeninį tobulėjimą. Tai puiki galimybė suburti malonias atostogas ir mokymąsi į vieną nepakartojamą paketą.

AMES anglų kalbos stovykla su kalbų ekspertais

ICamp stovykla yra vieta, kurioje vaikai gali gauti aukščiausios kokybės anglų kalbos mokymąsi. Čia dirba tikri kalbų ekspertai, kurie ne tik puikiai moka kalbą, bet ir moka ja motyvuoti vaikus. Tai puikus būdas užtikrinti, kad jūsų vaikas išmoks kalbą efektyviai ir su džiaugsmu.

AMES ekspertai žino kaip motyvuoti vaikus

ICamp ekspertai supranta vaikų poreikius ir geba juos motyvuoti. Jie ne tik suteikia vaikams aukščiausios kokybės mokymąsi, bet ir skatina juos siekti savo tikslų. Tai reiškia, kad jūsų vaikas ne tik išmoks kalbą, bet ir ugdys įgūdžius, kurie jam bus naudingi visą gyvenimą.

ICamp vasaros stovykla yra unikali galimybė suteikti vaikui ne tik nepakartojamų atostogų patirtį, bet ir svarbius mokymosi momentus. Tai vieta, kurioje vaikai gali plėsti savo žinias, mokytis bendrauti anglų kalba ir mėgautis poilsiu prie jūros. Tai investicija į jūsų vaiko ateitį, kuri padės jam įgyti naujų įgūdžių ir patirti nepakartojamą vasaros nuotykį.