Meniu
Prekių krepšelis

Stovyklos užsienyje

Drąsiems ir nuotykių ištroškusiems vaikams – puikios stovyklos Europoje, JAV ir Kanadoje. 

Norite, jog vaikas puikiai praleistų vasaros atostogas, įgautų pasitikėjimo savimi, atsakomybės ir kitų naudingų įgūdžių? Tuomet stovyklos užsienyje – pats geriausias pasirinkimas. AMES siūlo vykti į stovyklas su lydinčiu asmeniu, kurių metu vadovas vyksta kartu su vaikų grupe ir rūpinasi vaikais visos stovyklos metu.  Savarankiškiems, vyresnio amžiaus vaikams patiks stovyklos, į kurias vykstama savarankiškai. Stovyklų atstovai pasitinka vaikus oro uoste ir rūpinsi visos programos metu. 

Stovyklos užsienyje - taiklus pasirinkimas ieškantiems nuotykių 

Stovyklos užsienyje - taiklus pasirinkimas ieškantiems nuotykių 

Stovyklos užsienyje yra ne tik nuotykių, bet ir nepakartojamų patirčių židinys. Tai išskirtinė galimybė leisti vasarą išskirtinėje ir įkvepiančioje aplinkoje. Kiekvienas, kuris ieško įspūdingų nuotykių, ras juos užsienio stovyklose. Tai tikras išbandymas savarankiškumui ir pasaulio pažinimui. 

 

Stovyklos užsienyje - kelias į tarptautinį pažinimą 

Užsienio stovyklų dalyviai atranda daugiau nei tik nuostabią vietą - jie išmoksta suprasti skirtingas kultūras, bendrauti su skirtingomis tautomis ir įgyja tarptautinio bendradarbiavimo įgūdžių. Tai puiki galimybė išplėsti savo akiratį ir augti pasaulio piliečiu. 

 

Anglų kalba užsienio stovyklose - pažanga moksluose ir studijose 

Anglų kalbos mokymasis užsienyje yra ne tik būdas pagerinti savo kalbėjimo, rašymo ir supratimo įgūdžius, bet ir puiki investicija į būsimąją karjerą. Sėkmingai išmokus kalbą užsienyje, atsiveria daugiau galimybių studijoms ir karjeros plėtrai. 

 

Užsienio stovyklų nauda - ugdomas savarankiškumas 

Stovyklos užsienyje skatina vaikus ir jaunuolius tapti savarankiškais, pasitikinčiais savimi ir gebančiais spręsti problemas. Jie išmoksta priimti sprendimus, prisitaikyti prie naujų aplinkų ir būti nepriklausomi. 

 

Užsienio stovyklos - pasirengimas studijoms užsienyje 

Daugelis jaunų žmonių svajoja apie studijas užsienyje. Stovyklos užsienyje suteikia puikią galimybę priprasti prie svetimos kultūros ir kalbos, kas padeda lengviau adaptuotis užsienio šalyse studijuojant. 

 

Užsienio stovyklos su lydinčiu asmeniu - ieškantiems saugesnio pasirinkimo 

Tėvai neretai svarsto apie saugumą, kai leidžia vaikus į užsienio stovyklas. Stovyklos su lydinčiu asmeniu suteikia jums ramybę, žinote, kad jūsų vaikas yra saugus, gali mokytis ir praleisti puikiai laiką. 

 

Anglija - kalbų stovyklos 

Anglija yra puiki vieta pasirinkti kalbų stovyklas. Čia galite ne tik mokytis anglų kalbos iš pirmojo kalbos šaltinio, bet ir suprasti britišką kultūrą. Kalbų stovyklos Anglijoje gali apimti ne tik pamokas, bet ir kasdienį bendravimą su angliškai kalbančiais draugais, kurie padeda įsisavinti kalbą natūraliai. 

 

Vokietija - kalbų stovyklos 

Vokietija siūlo puikias kalbų stovyklas, kurios leidžia mokytis vokiečių kalbos. Čia galite įsigilinti į šios šalies kultūrą ir istoriją, kurią pristato gimtakalbiai mokytojai. Kalbų stovyklos Vokietijoje taip pat apima ekskursijas į miestus ir lankymąsi kultūriniuose renginiuose. 

 

Malta - kalbų stovyklos 

Malta yra žinoma dėl savo nuostabių paplūdimių ir šilto klimato. Kalbų stovyklos Maltoje yra puikus pasirinkimas norintiems mokytis anglų kalbos šioje nuostabioje šalyje. Stovyklos programa apima kalbinius užsiėmimus ir aktyvius laiko leidimo būdus paplūdimiuose. Pramogaukite ir mokykitės kalbos neformalioje aplinkoje, o ilgainiui, mėgaukitės nuostabiu rezultatu.

 

Šveicarija - kalbų stovyklos 

AMES tiesiogiai kviečia jūsų vaikus į įspūdingą akademinių žinių ir kultūrinės pažinties vasaros stovyklą Šveicarijoje, „College at Lycee en Chain-Charles“ koledže-pilyje. Tai puiki galimybė leisti 2–3 savaites Šveicarijoje, kurioje gamtos grožis susijungia su pasaulinio lygio mokymu anglų ir prancūzų kalbomis. Unikalus akademinės vasaros stovyklos pasiūlymas Šiaurės Vakarų Šveicarijoje yra skirtas 12–18 metų moksleiviams. Čia jūsų vaikai gali įsigyti ne tik vertingų žinių, bet ir nekainojamos kultūrinės patirties. Stovykla „College at Lycee en Chain-Charles“ koledže-pilyje yra ne tik mokymo vieta, bet ir kultūrinis perlas. Šiame nuostabiame Šveicarijos regione mokiniai gali mokytis anglų ir prancūzų kalbos, domėtis gamtos grožiu ir pažinti šios šalies kultūrą. 

 

Kanada - kalbų stovyklos 

Kanada yra viena iš didžiausių anglakalbių šalių pasaulyje. Kalbų stovyklos Kanadoje leidžia mokytis anglų kalbos natūralioje aplinkoje. Vaikai gali pagerinti kalbos supratimą ir kalbėjimą, dalyvaudami įvairiose veiklose, pritaikytose kalbų mokymuisi. 

 

Kipras - kalbų stovyklos 

Kipras yra nuostabi Viduržemio jūros šalis, kurioje galite mokytis anglų kalbos. Kalbų stovyklos Kipre įtraukia kalbos užsiėmimus, vandens sportą ir senovinės kipriečių kultūros tyrinėjimą. 

 

Prancūzija - kalbų stovyklos 

Prancūzija yra kalbų stovyklų rojus dėl prancūzų kalbos grožio. Kalbų stovyklos Prancūzijoje leidžia mokytis prancūzų kalbos ir pažinti šios šalies kultūrą. Pamokos dažnai apima mokymąsi kalbėti, rašyti ir suprasti prancūzų kalbą. 

 

Jungtinės valstijos - kalbų stovyklos 

Vasaros stovykla „Kean universitete“, Naujojo Džersio valstijoje, JAV, yra puiki galimybė patirti Amerikos kultūrą ir tobulinti anglų kalbos įgūdžius kartu su nuostabia gamta ir įkvepiančia mokymo aplinka. Stovykla yra įsikūrusi vos 20 km atstumu nuo Niujorko centro, todėl mokiniai gali ne tik pasimokyti, bet ir išbandyti didžiulę JAV miesto širdį. „Kean universitete“ universitetas užima net 60 ha plotą ir pasižymi ne tik moderniomis mokslo erdvėmis ir bibliotekomis, bet ir turi visą studentų miestelį. 

 

Ispanija - kalbų stovyklos 

Ispanija yra viena iš populiariausių vietų mokytis ispanų kalbos. Kalbų stovyklos Ispanijoje dažnai įtraukia šokių mokymąsi, tradicinių ispaniškų patiekalų gamybą ir senovinės istorijos bei architektūros tyrinėjimą. 

 

Kalbų stovyklos su šeima užsienyje 

Kalbų stovyklos su šeima užsienyje yra unikali galimybė visai šeimai kartu mokytis kalbos ir pažinti naują kultūrinį pasaulį. Ši stovyklų forma yra puiki proga vienodai patenkinti tiek tėvų, tiek vaikų poreikius ir lūkesčius. 

Stovyklos organizuojamos įvairiose šalyse, kuriose galima mokytis skirtingų kalbų. Tai gali būti anglų, ispanų, prancūzų, vokiečių ar kitų kalbų stovyklos. Stovyklavimo programa apima kalbų mokymąsi rytais, o popietėje šeimos gali dalyvauti įvairiose veiklose ir ekskursijose, kurios padeda pritaikyti naujai išmoktas kalbos žinias praktiškai. 

Kalbų stovyklos su šeima ne tik padeda patobulinti kalbos įgūdžius, bet ir suteikia galimybę suprasti šalies kultūrą, tradicijas ir kasdienį gyvenimą. Šeimos gali bendradarbiauti su vietiniais žmonėmis, lankyti įsimintinas vietas ir mėgautis vietiniais patiekalais. 

Tai taip pat puiki proga suartinti šeimos narius, nes jie kartu patiria nuotykius, išmoksta kalbą ir dalinasi naujais įspūdžiais. Ši patirtis leidžia sukurti ne tik išskirtiną prisiminimų ratą, bet ir stiprinti šeimos ryšius. 

Kalbų stovyklos su šeima užsienyje yra daugiau nei tik kalbos mokymosi patirtis; tai yra unikalus būdas praturtinti šeimos gyvenimą ir atidaryti naujas galimybes ateityje. 

 

AMES - Jūsų patikimas partneris kalbų stovykloms užsienyje 

AMES yra ilgametė patirtis turinti kalbų mokykla, kuri organizuoja kalbų stovyklas užsienyje jau daug metų. AMES ekspertai puikiai supranta, kaip svarbu užtikrinti aukščiausios kokybės mokymąsi ir nepakartojamą patirtį savo mokiniams, ypač kalbų stovyklų kontekste. 

AMES tiesiogiai bendradarbiauja su tarptautiniais partneriais, kurie yra pripažinti šioje srityje. AMES ilgametė patirtis ir platus patikimų partnerių ratas leidžia pasiūlyti stovyklas, kurios atitinka aukščiausius standartus ir atitinka mokinių lūkesčius. 

Platus partnerių ratas įvairiose šalyse, nuo Jungtinių Valstijų iki Ispanijos, nuo Prancūzijos iki Vokietijos. Tai reiškia, kad mūsų mokiniai gali pasirinkti iš įvairių stovyklų variantų, atitinkančių jų kalbinius poreikius ir interesus. 

Pasitikėdami AMES kaip savo kalbų stovyklų organizatoriumi, galite būti tikri, kad jūsų patirtis lems ženklų mokymosi progresą, nepakartojama nuotykių ir pažinimo patirtį užsienyje.