Meniu
Prekių krepšelis

Anglų kalbos kursai

Anglų kalbos kursai

Nežinote savo anglų kalbos lygio? Atlikite NEMOKAMĄ anglų kalbos žinių testą. NEMOKAMAS TESTAS 

Užsiregistruokite NEMOKAMAI DEMO pamokai

AMES anglų kalbos kursai moksleiviams, suaugusiems ir verslui

AMES anglų kalbos kursai moksleiviams, suaugusiems, senjorams, pradedantiesiems, pažengusiems arverslui yra geriausias pasirinkimas, siekiant išmokti ar tobulinti anglų kalbos įgūdžius. Kodėl patariame rinktis anglų kalbos kursus AMES akademijoje? Nes AMES akademija turi ekspertus ir gimtakalbius dėstytojus, kurie garantuoja aukštą mokymo kokybę, turi sukaupę didelį patirties bagažą. AMES mokytojai išmokė daugybę žmonių suprasti, kalbėti, skaityti ir rašyti anglų kalba, sėkmingai paruošė anglų kalbos brandos egzaminams moksleivius bei padėj0 užsitikrinti puikius įvertinimus tarptautiniuose egzaminuose besiruošiančius studijuoti ar dirbti užsienio šalyse. AMES išugdė ne vieną kartą mokinių, kurie sugrįžta patikėdami savo vaikus ir siekdami jiems kokybiškų anglų kalbos pamokų. 

Moksleiviams puikiai tiks anglų kalbos kursai Vilniuje, anglų kalbos kursai Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose klasėse ar internetu. 


AMES akademijoje moko ekspertai ir gimtakalbiai dėstytojai

Mūsų akademijos dėstytojai yra aukštos kvalifikacijos specialistai, turintys ilgametę patirtį mokant anglų kalbos. Didžioji dalis mokytojų yra gimtakalbiai, todėl garantuojame autentišką kalbą. Pradedantys gerai jausis su lietuviais mokytojais, padedančiais ir informaciją perteikiančiais lietuvių kalba. Tuo tarpu aukštesniuose lygiuose stipriai pažangą daro mokiniai su gimtakalbiais mokytojais. Jie ne tik leidžia mokiniams išgirsti tikrą, profesionalią anglų kalbą, bet ir dalinasi kultūrinėmis žiniomis. Pasitikėkite AMES ekspertais ir žengkite žingsnį link geresnio kalbėjimo!


AMES anglų kalbos kursai klasėje ir internetu

Rinkitės AMES anglų kalbos kursus klasėje ar internetu, priklausomai nuo savo poreikių ir užimtumo. Mūsų lankstus pamokų tvarkaraštis leis jums pritaikyti mokymąsi pagal jūsų gyvenimo ritmą. Ar norite intensyviai domėtis kalba klasėje ar mokytis patogiai internetu, mes turime tinkamą pasirinkimą! Jūs žinote, koks mokymosi būdas Jums tinkamas, o mes mielai prisitaikysime ir padėsime mokydami kokybiškos anglų kalbos. 

Skubantiems, turintiems nedaug laiko pasiruošti – intensyvūs anglų kalbos kursai – puikus pasirinkimas, kurio rezultatais liksite patenkinti. 


Anglų kalbos kursų mokymo principai AMES akademijoje

AMES akademija tiki profesionalumu ir kokybe, todėl mūsų anglų kalbos kursai yra parengti atsižvelgiant į naujausias metodikas, ekspertiškumą, amžiaus raidą, mokinių individualias poreikius. Mokymo principai apima ne tik kalbos mokymą, bet ir puikų pasirengimą mokėti kalbą raštu ir žodžiu. Pasiekite puikius rezultatus nuosekliai ir sistemingai mokydamiesi su mūsų ekspertais AMES akademijoje.


Anglų kalba lietuviams - būtinybė

Anglų kalba yra būtina šiuolaikinio pasaulio dalis, todėl tik gimtosios kalbos nebepakanka. AMES anglų kalbos kursai padės jums ne tik efektyviai susikalbėti, bet ir rinkti bei sisteminti informaciją iš angliškų šaltinių įvairiausiomis temomis, įgyti svarbių kalbos įgūdžių kelionių metu, pramogaujant ar vystant verslą. Dirbsite ar gyvensite  užsienyje, visada jausitės tvirtai laisvai komunikuodami anglų kalba. 


Anglų kalba versle – kasdienybė

Anglų kalba yra kasdienybė verslo pasaulyje. Mūsų kursuose ypatingas dėmesys skiriamas verslo bendravimui ir komunikacijai, profesinei kalbai leidžianti mokiniams pasiekti sėkmę ir pasitikėjimą savimi tarptautinėje aplinkoje. Mokydami su mumis, įvaldykite kalbą, kuri atvers naujas galimybes ir padės pasiekti verslo sėkmę. Anglų kalbos kursai AMES akademijoje padės laisvai komunikuoti anglų kalba žodžiu ir raštu. Laisvai ir argumentuotai pateiksite savo požiūrį, drąsiai rašysite  laiškus užsienio partneriams, o vakarinių susitikimų metu drąsiai reikšite mintis įvairiomis, su darbų nesusijusiomis temomis. 

Norite išmokti profesinės anglų kalbos ir darbo aplinkoje kalbėti profesionalia kalba – individualūs ir intensyvūs anglų kalbos kursai individualiai – puikus pasirinkimas sparčiam tempui. 


Patirk asmeninį augimą išlaisvindamas savo kalbos potencialą


AMES intensyvūs anglų kalbos kursai suteiks ne tik solidžias kalbos žinias, bet ir galimybę patirti asmeninį augimą. Mūsų patyrę dėstytojai skatins jūsų mokymosi norą ir bendravimo gebėjimus, leisdamas išlaisvinti savo kalbos potencialą. Vien mokymo  ir žinių nepakanka. Motyvacija pradėti, tęsti ir rodyti rezultatą, lemią didžiąją dalį sėkmės. AMES anglų kalbos kursuose padėsime tapti ir likti motyvuotais bei veržliai siekti užsibrėžtų tikslų. 


Nuoseklių anglų kalbos kursų privalumai

AMES akademija pasižymi nuosekliais anglų kalbos kursais, kurių metu jūsų kalbos įgūdžiai augs palaipsniui ir tvirtės. Mūsų dėmesys yra ne tik sklandžiam kalbos žinių perteikimui, bet ir mokymo metodų tobulinimui, kad kiekvienas mokinys pasiektų maksimalų rezultatą.


AMES anglų kalbos kursų įtaka gyvenimui

Mokydami anglų kalbos su AMES akademija, jūs ne tik sėkmingai išmoksite kalbą, bet ir plėtrosite savo žinias apie pasaulį. Kalbų mokymasis atveria daugiau galimybių kelionėms, karjerai ir bendravimui su skirtingomis kultūromis. Įsijunkite į kalbų pasaulį su AMES!

Rinkitės Jums patogią lokaciją. Anglų kalbos kursai Vilniuje, anglų kalbos kursai Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ar internetu. 


Užsienio kalbų žinių sertifikavimas: reikšmė ir privalumai

Užsienio kalbų žinių sertifikavimas yra svarbi ir vertinga investicija į asmeninį ir profesinį augimą. Tai leidžia oficialiai patvirtinti jūsų užsienio kalbos įgūdžius, atveria naujas galimybes ir suteikia konkurencinį pranašumą darbo rinkoje. AMES veikiančiame egzaminų centre atliekame žinių testavimą, išduodame žinias patvirtinančius sertifikatus, ruošiame tarptautiniams egzaminams.