Meniu
Prekių krepšelis

Italų kalba

Italų kalba

Svajojate apie keliones Italijoje? Norite susipažinti su viena iš pasaulinių romėnų kalbų? Dirbate Italijos rinkoje? Tuomet italų kalbos kursai AMES akademijoje yra kaip tik jums!

Italų kalbos kursai vyksta ONLINE, todėl galėsite mokytis iš bet kurio pasaulio kampelio, kur yra interneto ryšys. AMES siūlome individualius italų kalbos kursus, pritaikytus išskirtinai Jūsų poreikiams Jums tinkamu metu. Patyrę dėstytojai dirbs kartu, siekiant užsibrėžtų tikslų. 

Italų kalbos kursų programa apima visą kalbos spektrą, įskaitant pagrindinius kalbos elementus - gramatiką, žodyną, tarimą. Išmoksite bendrauti kasdieninėse situacijose. Suteiksime kultūrinį supratimą, mokydami ne tik kalbos, bet ir Italijos kultūros ir tradicijų, kurios neatskiriamos nuo kasdienės kalbos. 

Patyrę dėstytojai turi ilgametį patirtį mokant italų kalbos ir yra pasirengę jums padėti siekiant kokybiško rezultato. Prisitaikome prie jūsų poreikių ir mokymosi stiliaus, todėl tikslus galite pasiekti greičiau ir efektyviau. Lankstus laiko grafikas reiškia, kad pamokas galite planuoti jums patogiausiu laiku. Naudojame modernias technologijas ir mokymosi priemones, kad mokymasis būtų įdomus ir efektyvus.

Esame čia, kad padėtume ir atskleistume italų kalbos grožį. 

Tvarkaraščiai ir kainos

Pasirinkite miestą

Modelis: Individualus-italų-kursai-dienos-metu-1-dalyvis-vilniuje
Savaitės dienos Bendrieji
Pr An Tr Ke Pe Še Se
Lygis  A0-C2
Grupės pavadinimas Individualūs itlų kalbos kursai dienos metu 1 dalyvis 23-24 VIT IND
Kursų pradžia 2024.01. (derinama)
Valandos 09:00-16:00
1 akad. val. (45 min.) kaina 49,00 €

20 akad. val. kaina 980,00 €

Statusas Liko 1 vieta
980.00€
Be PVM:980.00€
Rodoma nuo 1 iki 1 iš 1 (1 puslapių)