Meniu
Prekių krepšelis

Norvegų kalba

Norvegų kalba

Norvegų kalbos kursų dalyviai yra skirstomi į skirstome į dvi grupes: pradedančiųjų ir pažengusiųjų. Į grupes suskirstome pagal norvegų kalbos žinių lygį, kuris nustatomas atlikus žinių patikrinimo testą. 

 

Privalumai mokantis grupėje: 

  • susipažinsite su bendraminčiais ir bendrausite tik norvegų kalba; 
  • galėsite kaskart pasitikrinti savo žinias bendrame grupės kontekste; 
  • mokymasis vyksta sistemingai, iš anksto nustatytu laiku, o tai disciplinuoja besimokantįjį. 

 

Mokinių pažanga yra tikrinama atliekant testus. Kursų pabaigoje atliekamas žinių ir pažangos testas, išduodami kursų baigimo dokumentai.  

Tvarkaraščiai ir kainos

Pasirinkite miestą

Modelis: 23-24 PNR SU A1.1
Savaitės dienos
Pr An Tr Ke Pe Še Se
Lygis A1.1
Grupės pavadinimas Norvegų kalba suaugusiems online
Kursų pradžia 2023.10.09
Valandos 18:00-19:30
Kurso trukmė 60 akad. val. (4 mėn.)
Vieno mėnesio kaina 129,00 €
Statusas Liko 9
129.00€
Be PVM:129.00€
Modelis: individualus-norvegu-kalbos-kursai-2 dalyviai-online
Savaitės dienos
Pr An Tr Ke Pe Še Se
Lygis A0-C2
Grupės pavadinimas Norvegų kalbos kursai dviems dalyviams online
Kursų pradžia 2022.12. (derinama)
Valandos  07:30-09:00 ir nuo16:00
1 akad. val. (45 min.) kaina 30,00 € 
20 akad. val. kaina 600,00 € 
Statusas Liko 2
30.00€
Be PVM:30.00€
Modelis: 23-24 KLNR SU IND
Savaitės dienos
Pr An Tr Ke Pe Še Se
Lygis  A0-C2
Grupės pavadinimas Individualūs norvegų kalbos kursai Klaipėdoje
Kursų pradžia 2023.10. (derinama)
Valandos 09:00-19:00
1 akad. val. (45 min.) kaina 38,00 €

20 akad. val. kaina 760,00 €

Statusas Liko 9
760.00€
Be PVM:760.00€
Modelis: Individualus-norvegu-kursai-dienos-metu-1-dalyvis-vilniuje
Savaitės dienos
Pr An Tr Ke Pe Še Se
Lygis  A0-C2
Grupės pavadinimas Individualūs norvegų kalbos kursai online
Kursų pradžia 2022.12. (derinama)
Valandos 09:00-16:00
1 akad. val. (45 min.) kaina 45,00 €

20 akad. val. kaina 900,00 €

Statusas Liko 1 vieta
800.00€
Be PVM:800.00€
Modelis: Individualus-norvegų-kursai-ryte-arba-vakare-1-dalyvis-vilniuje
Savaitės dienos
Pr An Tr Ke Pe Še Se
Lygis  A0-C2
Grupės pavadinimas Individualūs norvegų kalbos kursai online
Kursų pradžia 2022.12. (derinama)
Valandos 7:30 - 9:00 arba 16:00 - 18:30
1 akad. val. (45 min.) kaina 55,00 €

20 akad. val. kaina 1 100,00 €

Statusas Liko 1 vieta
800.00€
Be PVM:800.00€
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)

"AMES Education" akademija kviečia Jus į savo specialiai pritaikytus norvegų kalbos kursus, skirtus visiems, kurie siekia išmokti šios kalbos ir puikiai ja pasikalbėti. Mūsų kursai yra kuriami taip, kad užtikrintų maksimalų mokymosi efektyvumą ir rezultatus, nepriklausomai nuo Jūsų kalbinės patirties ar pradinių žinių. 

"Norvegų kalbos kursai" tinkami pradedantiesiems, pažengusiems ir norintiems laikyti egzaminus 

"AMES Education" akademija siūlo įvairius "norvegų kalbos kursų" lygius, kurie yra tinkami pradedantiesiems, pažengusiems ir tiems, kurie nori laikyti kalbos egzaminus. Nesvarbu, kokią patirtį turite su kalba, mūsų kursai yra pritaikyti Jūsų individualiems kalbos žinių poreikiams. 

Pradedantiesiems - puikus pasirinkimas norintiems įsisavinti pagrindus. Mūsų pradedančiųjų kursai skirti tiems, kurie visiškai nežino kalbos arba nori pagerinti savo pagrindinius kalbos įgūdžius. Šie kursai padės Jums išmokti pagrindinę kalbos gramatiką, susipažinti su svarbiausiais žodžiais ir frazėmis bei įgyti kalbos supratimą, reikalingą kasdienio gyvenimo situacijose. 

Pažengusiems - siūlome tobulinti savo kalbinius įgūdžius. Mūsų pažengusiųjų kursai skirti tiems, kurie jau turi tam tikrą kalbinę patirtį ir nori tobulinti savo įgūdžius. Šie kursai padės Jums giliau suprasti kalbos specifiką, įsisavinti sudėtingesnes gramatikos taisykles ir įgyti aukštesnį kalbos lygį, kuris suteiks galimybę susikalbėti įvairiomis temomis. 

Norintiems laikyti "norvegų kalbos egzaminus" drąsiname ruoštis sėkmingai išlaikyti reikalingus testus 

Norvegija yra populiari šalis imigrantams, todėl daugelis nori laikyti "norvegų kalbos egzaminus". "AMES Education" akademija siūlo specializuotus kursus, kurių metu galėsite ruoštis ir praktikuotis laikyti egzaminus, atitinkančius jūsų poreikius. "AMES Education" ekspertai padės Jums pasiruošti sėkmingam egzamino išlaikymui ir pasiekti reikiamą kalbos lygį. Reikia pasiryžti pradėti, nepaisant esamų "norvegų kalbos" žinių ir jau greitai pajusite, kad suprasti bei pasakyti ko norite, ieškote taps gerokai lengviau. 

Neatsilikite nuo populiarių kelionių. Išmokite norvegų kalbą ir pasinerkite į naują kultūrą 

"AMES Education" akademija siekia suteikti Jums visas priemones ir žinias, reikalingas norint sėkmingai išmokti "norvegų kalbą". "AMES Education" patyrę dėstytojai skatina Jūsų motyvaciją ir pasitikėjimą savo įgūdžiais, kad pasiekę reikiamą kalbos lygį galėtumėte sušvelninti savo kelionę į Norvegiją ar pažvelgti į šalį iš kitos perspektyvos. Išmokite kalbą su "AMES Education" ir atraskite nepakartojamą Norvegijos grožį ir galimybes! 

Rašykite, skaitykite, kalbėkite, klausykite norvegiškai - Išmokite visas kalbos sritis 

"Mūsų norvegų kalbos kursai" apima keturias pagrindines kalbos sritis - rašymą, skaitymą, kalbėjimą ir klausymą. Kiekvienas aspektas yra svarbus norint tapti įgudusiu ir pasitikinčiu norvegiškos kalbos naudotoju. "Mūsų patyrę dėstytojai" supranta, kad kiekvienas mokinys turi unikalių mokymosi poreikių, todėl mokymo procesas pritaikomas individualiai, kad būtų pasiekti geriausi rezultatai. 

Kodėl "norvegų kalbą" mokytis "AMES"? Patirtis ir profesionalumas rinkoje. 

"AMES Education" yra pripažinta kalbų mokymo akademija, turinti ilgametę trisdešimties metų patirtį šioje srityje. Mūsų mokytojai yra kvalifikuoti ir patyrę kalbininkai, kurie sugeba sukurti draugišką ir motyvuojančią mokymosi aplinką. "AMES Education" akademijoje siekiame, kad kiekvienas mokinys jaustųsi patogiai ir būtų skatinamas siekti aukščiausių rezultatų. 

Norvegų kalbos mokymo metodika - efektyvus ir įdomus mokymasis 

"Mūsų norvegų kalbos mokymo metodika" yra inovatyvi ir efektyvi, skirta užtikrinti greitą ir lengvą kalbos įsisavinimą. Pamokos orientuojamos į praktinę kalbos naudojimą įvairiose situacijose, leisdamos Jums įgyti praktinius gebėjimus ir pasitikėjimą savo kalbinėmis žiniomis. 

Kursai internetu - puikus pasirinkimas laiką taupantiems žmonėms 

"AMES Education" siūlo puikų pasirinkimą tiems, kurie nori mokytis "norvegų kalbos", tačiau neturi galimybės lankyti pamokų klasėse. "AMES" "norvegų kalbos kursai internetu" suteikia Jums galimybę mokytis patogiai, pasirinkti tinkamą laiką ir vietas, kuriose norite mokytis. Tai puikus būdas taupyti laiką ir pasiekti savo kalbinius tikslus, išliksiant patogiai Jums. 

Norvegų kalba individualiai ir mažose grupėse - asmeniškas dėmesys ir individualus mokymasis 

"AMES Education" siūlo Jums galimybę pasirinkti mokytis individualiai arba mažose grupėse. Individualūs kursai suteikia Jums asmeninį dėmesį ir galimybę mokytis pagal Jūsų tempą ir poreikius. Mokydamiesi individualiai mėgausitės tik Jums skiriamu laiku ir pritaikyta programa. Mažose grupėse mokiniai gali bendrauti su kitais, dalintis patirtimi ir bendrai ugdyti savo kalbos įgūdžius. Šis mokymosi būdas tinka žmonėms, siekiantiems bendravimo, savo žinių įsivertinimo ir palaikančios kompanijos. Juk supantys bendraminčiai visada padeda skatinti motyvaciją. 

Motyvacija pasirūpins "AMES" ekspertai - atpildas už pastangas 

"AMES Education" ekspertai supranta, kad motyvacija yra esminė mokymosi varomoji jėga. Mūsų mokytojai motyvuoja mokinius ir taiko naujausias praktikas, kurios padeda išlaikyti motyvaciją viso mokymo proceso metu. "AMES" akademijoje skatiname Jus siekti vis aukštesnių tikslų ir stengiamės, kad mokymasis būtų ne tik efektyvus, bet ir įdomus. Pastebime, jog mokinių motyvacija mažėja proceso metu, todėl taikome specialias metodikas ir inovatyvius sprendimus, kad mokiniai maksimaliai išlaikytų dėmesį, būtų įsitraukę, susidomėję, siektų geresnių rezultatų ir išlaikytų motyvaciją. 

Dirbkite Norvegijoje mokėdami kalbą dedate pagrindus savo sėkmingai ateities karjerai 

Norvegija yra viena iš patraukliausių šalių dirbti, o "norvegų kalbos" mokymasis gali atverti duris naujoms karjeros galimybėms. Sėkmingas kalbos įsisavinimas suteiks Jums galimybę bendrauti su vietiniais gyventojais, suprasti kultūrą ir tapti vertingu darbo rinkos dalyviu. Mūsų mokymo programa padės Jums pasiekti kalbinį tikslą, kuris leis Jums lengviau prasiskverbti į darbo rinką ir įsitvirtinti Norvegijoje. 

Ruošiatės emigruoti į Norvegiją? Išmokite kalbą ir paklokite pirmuosius pamatus

Emigracija į Norvegiją gali būti didelis žingsnis ir didelė iššūkis, tačiau mokantis "norvegų kalbą" jūs galite padaryti šį procesą lengvesnį ir sėkmingesnį. "AMES Education" kursai yra pritaikyti tiems, kurie planuoja gyventi ir dirbti Norvegijoje. Jie padės jums paklusti šios šalies kalbos subtilybėms, suprasti bendruomenės mentalitetą ir lengviau integruotis į kasdieninį gyvenimą. 

"AMES" ilgametė kalbų mokymo patirtis skatina pasitikėti mūsų specialistais 

"AMES Education" yra garbinga ir ilgametė kalbų mokymo akademija, kurioje dirba patikimi specialistai, kokybiškai besirūpinantys Jūsų pažanga ir sėkme. Mes puoselėjame kalbų mokymo aistrą ir tikimės, kad mūsų kursai padės Jums pasiekti kalbinę kompetenciją, kuria galėsite pasigirti. 

Rinkitės "AMES Education" akademiją ir pradėkite savo kelionę į "norvegų kalbos" įsisavinimą. Mes esame pasirengę Jus suprasti, palaikyti ir padėti Jums pasiekti Jūsų kalbinius tikslus. Ruoškitės išmokti naujos kalbos ir atraskite nepakartojamą Norvegijos grožį ir galimybes!