Meniu
Prekių krepšelis

Anglų kalbos

Anglų kalbos

DIDŽIOJOJE BRITANIJOJE, MALTOJE, BELGIJOJE

 

Didžiojoje Britanijoje. Pasinaudokite proga pagilinti žinias tarptautinėje, aukšto lygio aplinkoje, pasisemti idėjų verslui, gilinti politines bei ekonomines žinias. Užsiėmimų metu bendrausite formalioje ir neformalioje aplinkoje. Rinkitės Executive anglų kalbos programą Londone, Oksforde, Kembridže, Braitone, Portsmute, Bristolyje, Torkėjuje, Kornvalyje, Mančesteryje, Liverpulyje ir kt. Mokydamiesi mažose grupėse gimtakalbėje aplinkoje kalbos įgūdžius lavinsite natūraliai, formuosite taisyklingą kalbėjimą ir britišką akcentą, pajusite efektyvų progresą. 

 

Maltoje. 

 

 

Maltą kaip Executive anglų kalbos mokymų kryptį įprastai renkasi savo srities profesionalai, ieškantys mokslų ir atostogų balanso. Dėl palankaus klimato čia itin patogu derinti anglų kalbos mokymąsi su aktyviomis laisvalaikio veiklomis (tenisu, golfu, nardymu ir kt.) ar tiesiog ramiu poilsiu individualiai ar su šeima. 

Rinkitės Executive anglų kalbos programą St. Julians arba Sliemos miestuose esančiose tarptautinėse kalbų mokyklose su gimtakalbiais mokytojais – praktikais. „Fluent English“ programos metu dirbdami mažose grupėse iki 6 asmenų labiausiai koncentruositės į šnekamosios anglų kalbos įgūdžių formavimą, žodyno plėtimą, kalbėjimo laisvumą, tarimo taisyklingumą. Pasirinkę bendrinės anglų kalbos kursą lygiaverčiai lavinsite visus esminius kalbos įgūdžius: kalbėjimą, rašymą, skaitymą ir suvokimą. 

 

 

Belgijoje. Savo plotu už Lietuvą kone dvigubai mažesnė Belgija, galinti pasigirti keturis kartus didesniu gyventojų skaičiumi šiai dienai yra viena tarptautiškiausių šalių Vakarų Europoje. Be valtybinių kalbų kaip olandų, prancūzų ir vokiečių, apie 70 % šalies gyventojų yra laisvai įvaldę anglų kalbą. 

Spa mieste esanti Executive anglų kalbos mokykla gali pasiūlyti tikrą kalbos spa – maksimalų „panėrimą“ į anglų kalbą be jokių išorinių dirgiklių. 3 mėnesių nuoseklaus mokymosi efektas čia pasiekiamas per 1 savaitę. Nors savaitės bėgyje čia turėsite 35 pamokas mažoje savo žinių lygio grupėje, mokysitės nuolat. Gyvensite pilies apartamentuose vienviečiame kambaryje greta kitų programos dalyvių. Pusryčiausite, pietausite ir vakarieniausite drauge su kursų kolegomis ir mokytojais. Laisvalaikio veiklų čia taip pat netrūksta. Dažniau pritrūksta laiko paroje. 

Tvarkaraščiai ir kainos

Šioje kategorijoje prekių nėra.