Meniu
Prekių krepšelis

Stojantiems užsienyje

Jokio nerimo. Tik kryptingas darbas. 

AMES nepriklausomų tarptautinių studijų ekspertų konsultacijos aktualiausios 11-12 klasių moksleiviams ir jų šeimoms bei jau esamiems studentams, kurie žvalgosi bakalauro ir magistrantūros studijų užsienio universitetuose. Pasaulio universitetai ženkliai skiriasi studijų kokybe, programomis bei reikalavimais. Mokymo įstaigą pasirinkite atsakingai, o paraiškų teikimui pasiruoškite kokybiškai su AMES!

Siekiame, kad vaikai mokytųsi ten, kur tinka, todėl esame nepriklausomi ekspertai, samoningai atsisakę teikti agentavimo paslaugas konkretiems universitetams užsienyje. 

Žiūrime į vaikus, jų gebėjimus, pasiryžimą ir motyvaciją mokytis užsienyje, nes suprantame, jog dideliam pokyčiui, apimančiam gyvenamosios vietos, komunikacinės kalbos, kultūros ir kitus pasikeitimus reikia daug energijos, drąsos ir charakterio savybių. 

  • Konsultuojame;
  • Testuojame;
  • Rekomenduojame;
  • Padedame pasiruošti stojimams;
  • Konsultuojame dokumentų rengimo klausimais.

Sąžiningai vertiname vaiko gebėjimus, nesuteikdami pirmenybės tik norui. 

Ketinantiems studijuoti užsienyje

 

Tomas, Vrije University Amsterdam

“UNI PREP dirbtuvės padėjo ne tik sėkmingai pasiruošti stojamiesiems, bet ir įžvelgti savo stipriąsias puses bei tinkamai jas parodyti kandidatuojant. Visa tai atvėrė duris į mano svajonių universitetą. Didelis AČIŪ Rasai ir Ingridai už informatyvias pamokas, operatyvią pagalbą iškilus neaiškumams ir stiprų palaikymą, vedusį tik į priekį. Studijuoju Amsterdame.”

 

Šioje kategorijoje prekių nėra.