Meniu
Prekių krepšelis

Dienos stovyklos

Dienos stovykla smagiai, turiningai ir naujų draugų apsupyje. Viskas, apie ką gali svajoti vaikai ir jų tėvai. 

Grupės formuojamos pagal amžių ir žinių lygį. 

Vaikus mokys aukštos kvalifikacijos profesionalūs anglų kalbos specialistai.  

AKTUALU: Rezervacija grupėje atliekama tik gavus mokestį. 

Dienos stovyklos - puikus pasirinkimas užimtiems tėvams 

Dienos stovyklos – puikus sprendimas užimtiems tėvams

Moderniam šeimos gyvenimo tempui, kurį dažnai diktuoja darbas ir įsipareigojimai, reikia lankstumo. Dienos stovyklos AMES tai puikus sprendimas užimtiems tėvams, kurie nori užtikrinti savo vaikų turiningas ir saugias vasaras. Su AMES dienos stovyklomis jūs galite būti tikri, kad jūsų vaikai bus prižiūrimi profesionalių pedagogų ir turės galimybę dalyvauti įvairiose veiklose, kurios ne tik džiugins, bet ir lavins vaikų įgūdžius. 

 

Dienos stovykla - startas į stovyklų pasaulį 

AMES dienos stovyklos yra puiki pradžia vaikams, norintiems įžengti į stovyklų pasaulį. Tai saugi ir jauki aplinka, kurioje vaikai gali patirti stovyklų džiaugsmą ir bendrauti su bendraamžiais. Stovyklos metu jie išmoksta įvairių įgūdžių, kurie padės jiems ateityje. Tai puikus būdas supažindinti vaikus su stovyklų atmosfera ir paruošti juos tolimesniam stovyklų patyrimui. 

 

Dienos stovyklos anglų kalba - pramoga ir nauda 

AMES Dienos stovyklos su anglų kalbos ekspertais yra vieta, kur vaikai gali mokytis ir linksmai leisti laiką. Anglų kalbos mokymasis ne tik tampa naudingu užsiėmimu, bet ir smagiu laiko praleidimu. Profesionalūs pedagogai padeda vaikams lavinti kalbos įgūdžius žaidžiant, kūrybiškai dirbant ir bendraujant su kitais. Tai yra puikus būdas ugdyti kalbas žinančius žmones. 

 

Dienos stovyklos Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Panevėžyje, Klaipėdoje ir Palangoje

AMES dienos stovyklos yra prieinamos daugelyje Lietuvos miestų, įskaitant Vilnių, Kauną, Šiaulius, Panevėžį ir Klaipėdą. Tai reiškia, kad jūsų vaikai gali dalyvauti stovykloje net jei gyvenate skirtingose Lietuvos miestuose. Tai puiki galimybė užtikrinti, kad jūsų vaikai turės turiningą ir saugią vasarą, nepaisant to, kur jūs gyvenate. 

 

Ne tik naudinga, bet ir smagu 

AMES dienos stovyklos įrodo, kad mokytis gali būti ne tik naudinga, bet ir labai smagu. Vaikai mokosi per žaidimus, užsiėmimus, eksperimentus ir įdomias pamokas, kurios juos įkvepia ir įtraukia. Tai puiki galimybė plėtoti įvairias įgūdžių sritis ir tuo pačiu metu smagiai leisti laiką su draugais. 

 

Pasimatuokite sklandžią anglų kalbą 

AMES dienos stovyklos yra ne tik puiki galimybė vaikams praturtinti savo vasarą, bet ir patogus būdas patobulinti anglų kalbos įgūdžius. Su mokymu neformalioje aplinkoje ir patyrusiais kalbų ekspertais, vaikai gali pasimatuoti sklandžią anglų kalbą, kuri jiems bus naudinga ateityje. Tai investicija į jų kalbų mokymosi ateitį ir sėkmę. 

 

Dienos stovykla "XXI CENTURY SKILLS" 

Anglų kalbos dienos stovykla 13-17 m. moksleiviams "XXI Century Skills" yra unikali galimybė kokybiškai praleisti laisvalaikį. Tai intensyvi vasaros programa, skirta paaugliams, kurioje yra net 20 akademinių valandų įdomių veiklų anglų kalba, pasitelkiant galingas TED pokalbių idėjas, padedančias mokiniams kritiškai mąstyti ir efektyviai bendrauti. 
Programa yra sukurtas siekiant ugdyti esminius XXI amžiaus įgūdžius, įskaitant kritinį mąstymą, bendradarbiavimą ir vizualinį raštingumą. Tai yra puikus būdas tobulinti kalbėjimo, tarimo ir pristatymo įgūdžius, kurie įkvėpti TED pranešėjų. Stovykla paruošia moksleivius kalbėti užtikrintai bet kokioje situacijoje, o išplėstinis klausymasis, pagrįstas realiomis situacijomis ir TED pokalbiais, suteikia klausymo praktikos. 

Sveiki atvykite į CULTURE LAB - neįprastą dienos stovyklą anglų kalba

Ar ieškote įdomaus ir praturtinančio būdo leisti vasaros atostogas jūsų vaikui? CULTURE LAB yra ne tik stovykla, kurioje jūsų vaikas pažins įvairias pasaulio kultūras, bet ir vieta, kur jis aktyviai įsitrauks į kūrybinius projektus ir dalinsis savo kultūriniu įkvėpimu.

Mūsų tikslas - skatinti vaikų kūrybiškumą, draugystę ir supratimą apie pasaulio įvairovę.

Tai puiki proga jūsų vaikui tobulinti anglų kalbos įgūdžius ir pažinti pasaulio kultūras.

CULTURE LAB kviečia 7-12 metų vaikus dalyvauti kupinoje naujų patirčių stovykloje, kurioje kiekviena diena bus pilna nuotykių ir mokymosi. Kasdien vyks užsiėmimai anglų kalba, kurių metu vaikai dalyvaus kultūrų pažinimo dirbtuvėse ir kūrybiniuose projektuose. Stovyklos pabaigoje kiekvienas vaikas gaus diplomą už įgytas žinias.

Stovyklos nauda vaikams:

  • skatina kūrybiškumą ir savirefleksiją;
  • ugdo tarptautinę draugystę ir bendravimo įgūdžius;
  • plėtoja anglų kalbos įgūdžius per praktinę patirtį;
  • suteikia galimybę pažinti ir suprasti skirtingas kultūras.

Stovyklos ekspertas rekomenduoja CULTURE LAB stovyklą, jei norite:

  • praplėsti savo vaiko anglų kalbos žodyną;
  • paskatinti vaikus sužinoti daugiau apie skirtingas kultūras;
  • įkvėpti pasitikėjimo savimi;
  • paskatinti naujas pažintis. 

 
Dienos stovykla "YOUNG PROFESSIONALS" 

"Young professionals" yra ypatinga dienos stovykla, kuri jungia anglų kalbos mokymąsi su profesiniu orientavimu. Ši stovykla sukuriama jauniems mokiniams, kurie nori išplėsti savo anglų kalbos žinias ir įgūdžius, bei įgauti žinių apie populiarias profesijas. 

Ši dienos stovykla yra skirta 7-12 metų vaikams. Stovyklos metu vaikai kasdien praleidžia 4 akademines valandas lavindami savo anglų kalbos įgūdžius, o likusį dienos laiką susipažįstą su įvairiomis profesijomis. Tai reiškia, kad jie ne tik tobulina kalbą, bet ir sužino daug naujų dalykų. Stovykla siekia suteikti vaikams drąsos, įgūdžių ir patirties, reikalingų tapti sėkmingais ir savimi pasitikinčiais jaunaisiais specialistais. 


Kodėl verta rinktis "YOUNG PROFESSIONALS" stovyklą? 

Stovykla "YOUNG PROFESSIONALS" tai puiki visos dienos stovykla vaikams, su nuotaikingais, smalsumą ir kūrybiškumą skatinančiais užsiėmimais bei nepakartojamomis pažintimis su įvairių profesijų atstovais. Stovykloje vaikai intensyviai lavina anglų kalbos įgūdžius ir pažintį su profesijomis bei jų atstovais.