IELTS Express Londone - unikali programa, kuomet vos per 4 savaites baigsite net 96 akademinių valandų IELTS parengiamąjį kursą ir išlaikysite egzaminą. Programą organizuoja Wimbledon School of English - geriausia kalbų  mokykla Jungtinėje Karalystėje! Tokį vertinimą jai skiriame mes, mūsų klientai, o taip pat ir Britų Taryba, suteikusi šiai mokyklai tokį pripažinimą kasmet nuo 2020 m. Patikrinta kokybė, jauki ir saugi aplinka, motyvuojanti atmosfera, tarptautinė bendruomenė ir mokytojai, kurie yra geriausi savo srities ekspertai. 

Rinkitės Jums patogiausią datą: 

 • 2024.06.09-2024.07.07
 • 2024.07.07-2024.08.04
 • 2024.08.11-2024.09.08

Stovyklų ekspertas rekomenduoja, nes: 

 • įsisavinsite IELTS academic egzamino technikas ir pasieksite aukštesnių rezultatų;
 • lavinsite studijoms būtiną akademinį žodyną;
 • išlaisvinsite sklandumą, natūralų kalbos jausmą;
 • įgysite savarankiško gyvenimo praktikos;
 • praplėsite geografijos ir kultūros žinias;
 • susirasite draugų iš viso pasaulio.

  

PAMOKOS

Programoje vienu metu dalyvauja keliasdešimt moksleivių ir studentų nuo 16 m. Vienoje grupėje mokosi iki 14 dalyvių. Į IELTS Express programą dalyviai priimami nuo B1 lygio, tačiau maksimaliam efektui pasiekti rekomenduojama turėti B2+ žinių lygį. Programą sudaro 24 pamokos per savaitę. 1 pamoka trunka 50 min. Pamokos įprastai vyksta pirmoje dienos pusėje, tačiau galimos išimtys. Jūsų grupės tvarkaraštį Jums pristatys atvykus.

IELTS Express programos dalyviai testuojami iš anksto, atliekant žinių patikrinimo testą internetu prieš atvykstant.  Pamokų metu lavinama egzamino technika, akademinio rašymo įgūdžiai, sklandus anglų kalbos vartojimas žodžiu ir minčių raiška raštu, skaitymo ir teksto suvokimo įgūdžiai, klausymo kompetencijos. Pagal egzamino struktūrą yra tobulinami visi keturi pagrindiniai anglų kalbos įgūdžiai – kalbėjimas, klausymas, skaitymas ir rašymas. Pamokų turinys paremtas IELTS academic egzamino struktūra ir temomis.

Wimbledon School of English taip pat yra ir IELTS egzaminų centras. Jame po kursų paskutinę savaitę laikysite IELTS Academic egzaminą. Egzamino kaina - 193 GBP (mokama papildomai). Egzaminas žodžiu laikomas darbo dienomis, o raštu - šeštadieniais.

PROGRAMA*

08:00-08:30 Pusryčiai (gyvenantiems priimančioje šeimoje įtraukta į programą)
08:45-09:15 Kelionė į mokyklą (autobusu ar pėsčiomis)
09:15-12:55 Anglų kalbos pamokos pasiruošti IELTS Academic egzaminui
13:00-14:00 Pietums skirtas laikas (savarankiškai)
15:00-19:00 Aktyvi veikla su kolegomis pagal mokyklos programą arba savarankiškai.
Neprivaloma, bet labai rekomenduojama!
19:00-20:00 Vakarienė (gyvenantiems šeimoje).
Laikas derinamas su šeima.
20:00 Laisvas laikas, vakaro pramogos mokykloje ar už jos ribų (filmai, karaokė, boulingas, kultūriniai vakarėliai, muziejai ir kt.).
22:30

Rekomenduojamas poilsio laikas

* Tai yra pavyzdinis dienos tvarkaraštis. 

 

PATOGUMAI MOKYKLOS TERITORIJOJE

 • moderniai įrengtos klasės;
 • jaukus vidinis mokyklos kiemas, kuriame vyksta mokyklos vakarėliai, o dienomis - ir pamokos;
 • oro kondicionieriai klasėse;
 • 24/7  pagalba;
 • studentų poilsio zona;
 • veiklos erdvės;
 • wi-fi ryšys.

  

PRAMOGOS

Po pamokų jaunuoliai raginami dalyvauti popamokinėje veikloje. Drauge eisite į kiną, ekskursijas, muziejus, vakaro pramogas, boulingą ir kt. Nuobodžiauti nebus kada.  Popamokinė veikla į programos kainą neįtraukta. Dalyvavimas joje neprivalomas, tačiau labai rekomenduojamas, nes tai geriausias laikas užmegzti draugystes, laisvai bendrauti įvairiausiomis temomis, plėsti žinias apie studijų galimybes, nes bendraamžiai gyvena tokiomis pat nuotaikomis ir temomis kaip ir jūs. Londonas ir apylinkės siūlo daug pramogų ir tai idealus laikas susipažinti su jomis. Laisvalaikio pramogoms rekomenduojama turėti apie 100 GBP savaitei. 

 

APGYVENDINIMAS

Pasirinkite jums priimtiniausią apgyvendinimo sprendimą.

Moksleiviai iki 18 metų gali gyventi tik priimančioje šeimoje. 

Vyresni nei 18 m. moksleiviai ir studentai gali rinktis arba priimančias šeimas, arba mokyklos bendrabutį. Apgyvendinimas be maitinimo. Visuose bendrabučiuose kambariuose arba bendrose patalpose yra virtuvės.

Galimos šios apgyvendinimo kategorijos:

- priimanti šeima. Apsistosite mokyklos atsakingai parinktoje priimančioje šeimoje. Jei turite alergijų augintiniams ar maistui - informuokite iš anksto, kad šeima būtų parinkta pagal komfortiškiausius jums sprendimus. Šeima gali gyventi bute, kotedže ar name, važiavimo ar ėjimo atstumu nuo mokyklos, turėti vaikų ir/ ar augintinių. Tiesiog įsiliesite į tradicinės britų šeimos gyvenimą ir mėnesiui tapsite tos šeimos dalimi. Šeimoje gyvensite vienviečiame kambaryje. Jei vykstate dviese, galite rinktis dvivietį kambarį ir jame apsistoti drauge. Šeimos būna Standard ir Superior kategorijų. Standard šeimoje patogumai (WC ir dušas) bus bendri kartu su šeima, o Superior šeimoje patogumai priklausys tik jūsų kambariui. Priimančiose šeimose įskaičiuoti pusryčiai ir vakarienės. Jei kažko nevalgote/ netoleruojate - informuokite iš anksto AMES vadybininką. Už papildomą mokestį galima pasirinkti vegetarišką, veganišką maitinimą ar maitinimą be glitimo.

Apgyvendinimo kaina 4 savaitėms:

 • Superior priimančioje šeimoje – 1 450 GBP 
 • Standard šeimoje – 1 060 GBP

- Studentų rezidencijos Kings Lodge/ Queen's Lodge/ Cottenham Park. Vienviečiai ir dviviečiai kambariai su patogumais kambariuose ir su bendromis virtuvėmis. Rezidencijos yra 10-20 min. atstumu. Plačiau ČIA» 
Kaina: apie 1 360 GBP/ 4 sav. 

Daugiau informacijos apie apgyvendinimą ČIA>>

Tomis pačiomis datomis programą rezervavusiems moksleiviams rekomenduojame skristi tuo pačiu reisu ir dalintis tuo pačiu taksi. Pasitikimas oro uoste ir nuvežimas atgal programos pabaigoje kainuoja papildomai. Tiksli kaina patvirtinama tik matant dalyvių skaičių. Orientacinė taksi paslaugos kaina žmogui, jei vienu metu vyksta 4-5 moksleiviai:

 • Londono Heathrow oro uostas - 220 GBP
 • London Gatwick/ Stansted/ Luton - 280 GBP

Iki Londono keliaujant autobusu, o Londone pasirinkus taksi, susisiekimo kaina yra apie 30 GBP/ asmeniui. 

PROGRAMOS DALYVIAIS BUS PASIRŪPINTA

 • Kelionė iš Vilniaus lėktuvu su pasitikimu oro uoste ir su pervežimu**;
 • Net 24 IELTS Academic pamokos kiekvieną savaitę;
 • Mokomoji medžiaga pamokoms;
 • Apgyvendinimas**;
 • Maitinimas (pusryčiai ir vakarienės) pasirinkusiems apgyvendinimą priimančioje šeimoje**;
 • Bevielis interneto ryšys viešose vietose;

** skrydis, pasitikimas oro uoste bei nuvežimas atgal, apgyvendinimas į kainą neįskaičiuoti. Juos rezervuojame tik užsakius vietą programoje. 

 Rezervuoti vietą stovykloje ir sumokėti pradinį įnašą

Norėdami pasitarti, užsiregistruokite konsultacijai ir mes nedelsiant su Jumis susisieksime. Užklausos forma