Pasirinkite kalbą

Parašyk motyvacinį laišką, kuris išsiskirs iš tūkstančių!

Motyvacinio laiško redagavimo paslauga

Motyvacinis laiškas stojimo procese į užsienio universitetą yra vienas svarbiausių reikalavimų! Būsimas studentas turi raštu pagrįsti savo pageidavimą pasirinkti vieną ar kitą specialybę. Pagal šį laišką sprendžiama apie kandidato pasirinktos specialybės susidomėjimo lygį, užklasinę veiklą, pomėgius, siekius. Tačiau kiekvienos šalies universtetų reikalavimai skiriasi. Todėl AMES komandoje yra ir gimtakalbiai studijų užsienyje ekspertai, kurie profesionaliai redaguoja motyvacinius laiškus ir pritaiko juos Jūsų pasirinktiems universitetams.

Kiekviena šalis ar net atskiras universitetas  gali turėti skirtingus reikalavimus motyvaciniam laiškui, pvz. Jungtinėje Karalystėje prašoma pateikti „personal statement“, o JAV – „personal essay“. Ir čia tik skirtingi terminai, o kiek dar skirtingų reikalavimų turiniui! Abiem atvejais svarbu konsultuotis su šalies specifiką, adresatą, kultūrinį mentalitetą  išmanančiu specialistu.

Svarbu atsiminti, kad laišką anglų kalba rašo patys studentai, AMES studijų užsienyje ekspertai šiuos laiškus redaguoja ir taiso, kol pasiekiamas lūkesčius viršijantis rezultatas.

Motyvacinio laiško redagavimo paslauga

  • rekomendacinis motyvacinio laiško plano ir struktūros šablonas;
  • 1 val. aptarimas/skype mokymai su virtualiu redaktorumi: išdiskutuojamas planas bei sudedamosios dalys ir planuojamas turinys;
  • 3 laiško plano korekcijos;
  • 3 motyvacinio laiško korecijos (nuo pirminės iki galutinės);
  • konsultavimas el. paštu;
  • Kaina 199 Eur.

 

Mūsų klientai atsiliepia:

Tautvydas Škikūnas, Newcastle University studentas

"Tingiai mano sielai, studijų paraiškos užsienyje pildymas buvo it šaltas dušas. Milžiniškas kiekis informacijos lėtai virškinosi, o kone didžiausias iššūkis - motyvacinis laiškas, privertė kūrybiškai pažvelgti į savo patirtį bei tikslus. Rašymas užtruko ilgai, mat tai man buvo nauja ir neregėta patirtis. Pagrindinė išmokta pamoka - neverta atidėlioti paraiškos pildymo paskutinei savaitei, ar net mėnesiui. Džiaugiuosi, jog sulaukiau AMES pagalbos šio komplikuoto proceso metu. Nuoširdžiai tikiu, kad, ši parama padidino mano šansus įstoti į norimą universitetą."

Ugnius Igaris, King`s College London studentas

Pildydamas aplikacijas studijoms užsienyje susidūriau su daugeliu sunkumų - motyvacinių laiškų rašymas, universitetų, programų pasirinkimas, finansavimas, ir daugeliu kitų. Kiekvienam šių pavyzdžių reikėjo didelio pasiruošimo ir daug pastangų, kad įstojimo tikimybė būtų kuo didesnė. Tiesa, daugelį šių dalykų būčiau galėjęs padaryti pats, tačiau su Ames konsultacijų pagalba sužinojau svarbių ir aktualių faktų, apie kuriuos net nebūčiau pagalvojęs - būtent dėl šios ir daugelio kitų priežasčių man jos atrodo labai naudingos.
Pavyzdžiui, kai sužinojau egzamino rezultatus, supratau, kad negalėsiu studijuoti tame universitete, kuriame norėjau, tačiau sertifikuota Britų Tarybos Education UK konsultantė Eglė Kesylienė man patarė susisiekti su universitetu, paaiškino, kad tai yra visiškai normali praktika, nors jis ir neatlieka clearing. Būtent dėl šios priežasties aš nors ir ne visai sėkmingai, bet susisiekiau su universiteto admissions officer, bandžiau ją įtikinti, kad esu vertas studijuoti tame universitete, taigi didinau šansus ištaisyti savo situaciją ir ten studijuoti. Be šios daugeliui nutylėtos praktikos, nebūčiau ėmesis jokių veiksmų, o būčiau tiesiog nuleidęs rankas ir pasidavęs. Tai vienas iš daugelio pavyzdžių, kaip Ames konsultantų žinios padeda stojant į universitetus - tau tampa pasiekiama informacija, kurios tu niekur negausi, o galbūt ir nežinai, kad ji egzistuoja.

Registruokitės asmeniniam susitikimui.

Derink susitikimą visuose Lietuvos miestuose tel. (8-5) 279 1011, mob. tel. +370 685 52882, el. p. studytheworld@ames.lt


Mumis pasitiki

Daugiau nei 10 valstybinių įstaigų

Virš 30 stambių ir vidutinių Lietuvos įmonių

Ames

Pagrindinis biuras

Naugarduko g. 4/12 
01309 VILNIUS 
Tel. (8~5) 2791011    
Mob. +370 610 30006
El. p. vilnius@ames.lt

Administracijos darbo laikas:
I - V nuo 08:30 - 18:00
VI - VII - nedirbame